Psychiatrická ordinace
Žerotínovo nám. 4/6, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Můj 11 letý syn prošel tvrdou školní šikanou.
S velkou pomocí paní doktorky MUDr. Ledečové se nám podařilo "přežít" tyto dramatické chvíle
a jejich následky. Děkujeme z celého srdce laskavé a trpělivé paní doktorce,
která má dlouhodobé zkušenosti ve svém oboru za její odbornou pomoc.
Šikana se v dnešní době mezi dětmi rozrůstá, což je všeobecně známo,
ale bez pomoci odborníků je jen těžká obrana.
Za naše dítě děkujeme paní doktorce i milé sestřičce.

chodili jsme tam několik let, bohužel u dcery nerozeznala autismus, i když jsem ji upozorňovala na podezření.
Do papírů mi napsala, že já můžu za stav dcery, protože ji špatně vychovávám.
Dceři byl diagnostikován autismus jinde.
A to je doktorka soudní znalkyně.

Paní doktorka je velice ochotná vstřícná a milá. Paní doktorku navštěvujeme s dcerou již 4 rok k vůli hyperaktivitě a poruchám spánku a nemůžeme si jí vynachválit.Velice nám pomohla a naše problémy zcela vymizely.Je to člověk na svém místě.Velice doporučuji.Trinhová

Paní doktorka je již v důchodovém věku.Chodíme s naším synem již rok do bílého domu v Brně k paní doktorce.Její léčba je však po celou dobu zcela neůčiná,ať bereme kapky nebo tabletky syn je stále nezvladatelný a to je pouze hyperaktyvní,nemá žádné psichycké problémy.Hledáme proto nového lékaře nebo lékařku která již bude ochotna také naslouchat názoru obou rodičů a né neustále opakovat MUSÍTE TO JEŠTĚ VYDRŽET!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Chci se zeptat zda triticco podporuje sertralin? A jestli ano v jaky davce? Mě ho prave ted predepsala doktorka, k Sertralinu (zoloftu) muj stav je stale jak na houpacce, úzkost, deprese.. Moc děkuji za odpověď

Vím, že tato kombinace se běžně podává, ale jako dětský psychiatr, který má klientelu spíše nižšího věku, to nepoužívám.

MUDr. Dagmar Ledečová