Dagmar Czechowiczová, praktický lékař Havířov

Praktický lékař Více

Studentská 1548/26, Havířov
Praktický lékař pro dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Já jsem s paní doktorkou spokojená,vždy mě vyléčila,zbytečné léky nepíše a snaží se pomoct.....poslední problémy vyřešila rychle a díky tom se mi nemoc podchyila v začátku

K paní doktorce již chodím 25let a jsem velmi spokojená.

velmi příjemna a pozorná lekařka

lékařka která rozumí tomu co dělá. Rozumí lidem je príjemná a milá.

Nemám problémy s touto lékařkou.

Osobně si nemohu stěžovat. Vždy mi pomohla a napsala léky, které mi pomohly. Jsem spokojen a ti co si stěžují ať raději nechodí k lékaři, který se o své pacienty stará s laskavostí sobě vlastní.

já jsem s ní spokojená ,mě vždy pomohla...

Nedopuje zbytecnymi leky....to je pravda. Ale mne by vickrat pomohli antibiotika, ktere jsem nedostala. I kdyz se jednalo o jasnou anginu. Ale musela jsem si pretrpet tyden se Septolete, pak po kultivaci mi ty atb dala.
Je dobra, ale jen kdyz mate chripku a jdete si pro leky v chripkovem obdobi. Jinak ne.
Ale jako clovek je mila, usmevava,...

Dnes mam jinou DR a jsem nadmiru spokojena.

Nedoporučuji

Vždy vyhoví a je velice příjemná. Pomůže vyřešit zdravotní problémy a nedopuje zbytečnými léky. Pokud máte z něčeho obavu,sama se ujistí,že se vaše obava nenaplňuje,klidně vás prohlédne a ujistí,že se nejedná o nic vážného.Uklidní tím,že se zaměří i na vaše obavy a nepřejde je jen tak. Pokud se vyskytne problém,pak pomůže a poradí. Jsem velice spokojená.