Bohumil Kolář, zubař Heřmanův Městec

MUDr. Bohumil Kolář

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 41, Heřmanův Městec
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Zánět v zubu

Dnes jsem tohoto pana doktora navštívila na zubní pohotovosti a musím říct, že takto profesionální, skvělý a vstřícný přístup jsem už dlouho na pohotovosti nezažila. Pan doktor vše vysvětlil, uklidnil mě, počkal až začne působit injekce, při samotném zákroku se zajímal zda nic necítím.
Pane doktore, Moc děkuji.
Sestřička byla také moc ochotná a hodná.


T
Ověřeny pacient

Už k němu nepůjdu. Dělal mi plombu na špičáku, vlevo nahoře, což je dost viditelnej zub, a dostala jsem černej amalgán. Takže si všichni mysleli že tam mám nějaké smetí a vypadalo to blbě.
Nová zubařka mi samozřejmě plombu vyměnila.
O dva zuby vedle, pětka, vlevo nahoře, vyvrtal kaz, dal amalgán a zakryl bílou korunkou. Zub z venku vypadal tmavší. Na retngenu jako shnilý. Nová zubařka korunku i amalgán odstranila, vyplnila vše bíle, jenže mi po amalgánu zůstal tmavý flek na dásni, kterého se nejde zbavit.
Když jsem u něho byla naposled, ukázalo se že mám zanícený kanálek, jen ho pročistil, vyplnil a zub zavřel. Přirozeně se zánět vrátil a nyní mám s daným kanálkem neustálé problémy, jiná zubařka ho každých 14 dní čistí.
Nebudu říkat jak byly všechny jeho zásahy necitelné, bolestivé. Rodiče mě k němu vodili od dítěte a jeho chladnokrevnost a nulový soucit s malým dítětem ve mě vypěstovali absolutní averzi k zubařům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient

BEZ NEJMENŠÍCH VÝHRAD


H
Ověřeny pacient

Nejlepší zubař, jakého znám. S tím čekáním v čekárně je to pravda - ale právě kdyby nebyl tak dobrý, neměl by pořád plnou čekárnu, že. Myslím, že tohle je stejné u všech zubařů - zkrátka vždycky se najde někdo, koho začnou bolet zuby i když zrovna není objednaný a potřebuje pomoc, nebo některé ošetření trvá déle - těžko odhadnout dopředu. Já jsem velmi spokojená.


Nejlepší zubař kterého znám.


Pavlíková


supr doktor


K

Výborný Zubař a Doktor !
Doporučuji.


Pan doktor je opravdu skvělý. Já jsem s ním velice spokojená. Je milý a příjemný,
jen to čekání v čekárně... To je fakt, člověk se nemusí ani objednávat. Sedíte tam 2 hodiny i když jste objednaní.To by se mělo změnit. Sestra by si měla zavést jiný systém objednání.


Pan doktor je bezvadny, nemam ani jeden kazik - chodim k nemu jiz od detstvi :) kazdopadne to objednavani je opravdu des bes :( chtelo by to zmenit system, jinak to muze taky nekoho odradit...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti