Samostatná ordinace PL - stomatologa
Komenského 182, Kolín

Léčené nemoci

Od jisté doby mám z návštěvy zubní ordinace velký strach.Paní doktorka však vždy trpělivě vysvětlí, uklidní a profesionálně mne ošetří. Velmi ji obdivuji a mohu doporučit.Vážím si jejího přístupu a děkuji za péči. A to to se mnou nemá nikdy jednoduché.????

Paní doktorka je druhá u které se nebojím otevřít tu svou pusu a když mě má trhat zub,tak vím že budu v pořádku.Ten první byl již zesnulý pan bývalý primář stomatologie.At si říká kdo chce co chce prostě tato paní doktorka má zlaté ručky. A že semnou má nějakou práci. Jamborová Kolín

Je zřejmé, že paní doktorka "stojí" o pacienty, kteří jsou ochotni si nechat vytrhat zuby a zakoupit drahé implantáty, o lečení jako takové nemá zájem. Je štěstí, že např. játra se nedají vyměnit jako zuby!!!

vyborny

Paní doktorka je proste problému znalá. Skvělé zkušenosti.Jistá, což dodává pacientům sílu,proste odvahu.Byť drobná postavou,zuby umí "vytánout" ve vteřině, pakliže je to nezbytné. Popisuji samozřejmě ten nezzazší ze scénářů. Díky ní mám zachráněné dva zuby, což by byly jinde odepsány.Dekuji.

Táňa Poláčková
Masarykova 815

K O L Í N II.

28002

Měl jsem bolestivý zub,moje lékařka měla dovolenou.Obešel jsem asi 5 zubních lékařů a všichni mě odehnali.Paní doktorka se mě ujala,i když měla své pacienty v čekárně.Vyšetřila mě,vše mi vysvětlila,bezbolestně mě ošetřila.Asi by to měla být samozřejmost,ale nikdy jsem se nesetkal s takovým zájmem,milým přístupem,lékařským vybavením a profesinalitou.Rozhodl jsem se,že k ní přejdu,jestli mě vezme.Mrzí mě,že jsem nebyl jejím klientem dřív.

Tak se nám to zase přiblížilo, půl roku od poslední návštěvy u paní doktorky Magátové je pryč. A jako obvykle se to obejde bez jakýchkoliv průpovídek typu: Ach jo, proč tam zase musím jít, mně se nechce, já tam nepůjdu vůbec atd. Dneska je nás už pěkná skupinka, složená ze tří generací, vždycky včas se objednáme a za chvilku to máme za sebou. Zvláště u nás starších si ceníme, jak se paní doktorka přímo piplá s každým naším ještě stále vlastním zubem, aby co nejvíc oddálila tu dobu, kdy se na nás budou zuby usmívat ze sklenice. A když se vyskytne nějaká nepříjemná zubní záležitost mimo půlroční termín, vždy se paní doktorka snaží vypomoci co nejdříve a co nejlépe. Takže v pátek na shledanou, paní doktorko. Novotní kolínští i přespolní.

Martino,proti pomluvám se člověk těžko brání.Nic takového jsem neudělala.Pokud proti mně cokoli máte,přijďte za mnou osobně a neschovávejte se za anonymitu internetu.

Paní doktorka má k lidem profesionální a vlídný přístup.Ráda poradí a snaží se pacientovi max. vyjít vstříct.Měla jsem to "štěstí",nechat si tak trošku nedobrovolně a s obavami vytrhnout dolní osmičku/zub moudrosti/.Přišla jsem neobjednená,ale i přesto mě sestřička zařadila mezi ostatní objednané pacienty a usadila v čekárně.Poté,co jsem dostala injekci,která mě bolela minimálně,spíš byla jen nepříjemná,jsem byla posazena do čekárny,než injekce zabere.Mezitím paní doktorka vzala dalšího pacienta,aby zbytečně nečekal a poměrně rychle mi to v čekárně uběhlo a šla jsem na řadu já.S obavami,se kterými jsem do křesla usedala,jsem po chvíli zjistila,že byly zcela zbytečné.Vůbec o trhání nevím,takže Všem vřele doporučuji.Za ten strach to u paní doktorky vážně nestojí.V ordinaci vládne taková pohodová ale přesto profesionální atmosféra.

Paní doktorka odvádí dobrou práci a pokud může, vezme pacienta co nejdříve. Jen v čekárně se chvíli čeká. Ale jinak spokojenost.