Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karvinská 5/1518, Havířov
DIKa centrum s.r.o. interní,dia,kardio

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M

Dobrý den.
Na přání mé maminky p.Marie Hrúzové bych Vám chtěla poděkovat za vzornou péči, kterou jste jí během pobytu ve Vašem zařízení věnovali. Byla u Vás velice spokojena (sestřičky usměvavé, ochotné pomoci, prostě naprostá spokojenost).Rovněž strava prý byla velice dobrá. Takže Vám tímto ještě jednou za vše děkujeme a
přejeme hodně úspěchů v práci a taky samé hodné pacienty.Chtěla jsem toto poděkování napsat přímo řediteli sanatoria, ale na internetu jsem jeho emailovou adresu nenašla.
S pozdravem Marie

Š
Ověřeny pacient

Ráda bych věděla zda má tento pan doktor vůbec ponětí, jak se zachází s klienty (tedy nemocnými staroušky) v sanatoriu Kochova. Za dva dny jejich "péče" mi převezli zpět do nemocnice totálně dehydrovanou a zanedbanou maminku! Pane doktore, to je šílené! Zajímejte se víc o to, co se ve Vašich zařízeních dějenež o golf! Ono peníze nejsou vše a já to tak nenechám! Nechali jsme se ošálit novou budovou, ovšem uvnitř panuje totální NEZÁJEM O PACIENTY! Píši Vám veřejně, neboť mi na Vás nikdo nedal žádný kontakt!
Varuji ostatní před sanatoriem KOCHOVA! Jestli máte své blízké rádi, vyhněte se tomuto zařízení!

H

NIGGASS> doporučuji si jít poslechnout názory čekajicích pacientů. Pan doktor Wasserburger je excelentni podnikatel, který ovšem v poslední době upřednostňuje kvantitu nad kvalitou. Je vidět, že pan doktor má problémy i s vlastním personálem, který se tam střídá jak na běžícím páse. Nový personál není o nic lepší. Kdyby k personálu i pacientům používal lidský přístup, který nemá tak by to mnohé vyřešilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N

Nesouhlasím s vašim tvrzením.Tento pan doktor je nejlepší ve svém oboru a nejen to.Zároveň je také dobrý podnikatel,který vybudoval v Havířově prosperující zdravotní středisko,jenž spolehlivě nahrazuje nemocnice, které jsou zde ve stavu více než špatném (viz.nemocnice Šumperk a Havířov).Mysím si,že nejen mým názorem je,že je super mít ve svém městě luxusní zdravotní středisko kde se nám poskytne maximálně profesionální péče.A vy co si stěžujete tak jen závidíte.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti