Bechyně

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař

„Byla jsem zatím vždy s paní doktorkou spokojená, i když k ní chodím tak jednou za rok...

Sakařova 75, Týn nad Vltavou Mapa

• „Prijemna p doktorka i sestricka. Driv sem se zubaru bal, ale tady je to v pohode :) Vsem doporucuji.

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Praktický zubní lékař

„Velmi milí

Čechova 298, Bechyně Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Mam jen tu nejlepsi zkusenost...opravdu muzu doporucit..

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ambulantní ordinace ORL a foniatrie

• „Výborná lékařka, profesionálka, ochotná a usměvavá. Vždy najde porozumění, vše v klidu vysvětlí. Sestřička je to samé. Skvělý přístup k dětem i rodičům. Více

č.d. 184, Dolní Bukovsko Mapa

Dětská poradna

• „Doktorka Hejcmanová je velice příjemná a ochotná. I když jsem se dále léčila u infekční, stále se zajímala o můj stav. A byla ráda, když jsem jí informovala, jak to se mnou vypadá. Za to si ji velice vážím. Správný člověk na správným místě Více

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Derma Plus s.r.o.

• „Dobrý den.Za panem doktorem Károu dojíždím již mnoho let.Je to vynikající odborník velmi slušné klidné jednání.Důkladně vyšetří a když je třeba pošle na různá vyšetření.Nejlepší lékař,kterého znám.Sestřička příjemná a ochotná.Mohu jen doporučit.Havel Jiří. Více

Dobrovského 665, Tábor Mapa

Neurologická ordinace

• „Velmi pečlivý a důsledný a svědomitý.

Masarykovo nám. 13, Protivín Mapa

Ordinace stomatologa

• „velice příjemná a hlavně šikovná je i na pacienty milá a hlavně citlivá jsem rád že mám takovou zubařku

Masarykovo nám. 13, Protivín Mapa

Ordinace stomatologa

• „Jsem u něj odmalička, někdy je nepříjemný, vystraší mě počtem vyšetření a možnými scénáři, ale oceňuji, že je velmi pečlivý, naprosto mu důvěřuji. Více

č.d. 143, Želeč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Profesionální a hlavně lidský přístup,je prostě úžasná.Vždy mi pomohla,nikdy jsem pak neměla problém.K zubaři nechodím ráda,ale sem ano. Více

Kpt. Jaroše 2876, Tábor Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pan doktor je vynikající lékař a jsme šťastní, že jsme se dostali do jeho péče. Jedním slovem profesionál na svém místě. Více

Kpt. Jaroše 2876, Tábor Mapa

Ordinace PL - stomatologa

• „moc si pani doktorky vazim pomohla mi kdyz mi bylo nejhur. a pomaha stale. za vse moc dekuji Albrechtova Dana

Kpt. Jaroše 2000, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Skvělá doktorka! Není co dodat. Mám s ní osobní zkušenost a kromě dlouhého čekání v čekárně (což je běžné u mnoha praktických lékařů) jsem s ní byla vždy spokojená. Více

Na Libuši 920, Bechyně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chtěla bych napsat že mudr. Fiedlerová a její sestra jsou velmi ochotné a hlavně Vás při jakémkoliv problémů okamžitě vyšetří. V Praze manžel i přes doporučení diabetologie lékaře čekal cca 5 měsíců na ošetření a tady v Milevsku jste ošetřeni okamžitě, proto jsem se zaregistrovala i já a jsem velmi spokojená . Mohu jen vřele doporučit za kvalitní ošetření a přístup této ordinace. Darja Tůmová Více

Jeřábkova 158,, Milevsko Mapa

Poliklinika Milevsko

• „Doktor Lutovský je jednička!

Kpt. Jaroše 2000, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Pane doktore, mnohokrat dekuji za Vasi peci a Vas pristup. Opet jsem se setkala s citlivym a odbornym jednanim!!

Jeřábkova 158,, Milevsko Mapa

Poliklinika Milevsko

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Při každém problému jsem od paní doktorky dostala doporučení na vyšetření u odborníka na danou problematiku, po 50-tce každý rok celkové vyšetření, jsem spokojená. Více

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Vse naprosto v poradku a co se tyce kvality vysetreni to bych hodnotil šesti hvězdičkami

Jeronýmova 1751, Tábor Mapa

Praktický lékař

• „Pan doktor Veselý, jako jeden z mála lékařů, neléčí pouze důsledek, ale pátrá po příčině - a to dokud ji nevypátrá. Je velice pečlivý. Takových lékařů už je dnes velmi málo.Jediné, co není na 100% je jeho chování. Ale to už si každý musí vybrat. Za mne - po odborné stránce nejlepší dětský lékař, kterého jsem kdy měla možnost potkat. Více

Čs. armády 250, Planá nad Lužnicí Mapa