Ordinace praktického lékaře
Jaroslava Vacka 94, Tábor

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorku DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI!! Vše bagatelizuje, na popsané problémy odpovídá tím, že ona má taky podobné problémy, v čemž jí zdatně sekunduje sestřička.
V našem případě téměř dva roky ignorovala intervence ze strany rodinných příslušníků, projevy v chování pacienta a neřešila danou situaci. Teď jsme zjistili, že jsme ztratili dva roky léčby, která neprobíhala...a nikdo nám je už nikdy nevrátí. Bohužel člen rodiny, kterého "léčila" jí bezmezně věřil a nechtěl k jinému lékaři či specialistovi. Protože paní doktorka přece říkala, že je v pořádku...

Paní doktorka Jánošková je protivná, necitlivá, neochotná a chová se povýšeně. A to ani za celou dobu neni schopná zvednout oči k pacientovi. U doktora má být příjemně, když mu chcete sdělit své problémy nebo se odhalit, tady to tak není.

S paní doktorkou jsem velice spokojena.

její přístup k pacientovi není možná ukázkový ale jsem s ní nadmíru spokojená ,chodíme k ní celá rodina a vždycky nám dokázala pomoci

V ordinaci je cítit cigaretový kouř, paní doktorka se ani neuráčí zvednout k vám oči, a za závojem vlasů se sklopenýma očima někde v papírech, k vám promlouvá.Nekomunikativní.