přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

Brno 3 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    Plotní 539/24, Brno

TEAM BMphysio: více na webu Mgr. Barbora MORÁVKOVÁ - sportovní fyzioterapeut Mgr. Hana LEDAHUDCOVÁ - viscerální fyzioterapeut Mgr. Barbora ŠEVČÍKOVÁ - fyzioterapeut - PRACOVNÍ DOBA - PO-PÁ Pro výběr fyzioterapeuta přepněte na Adresu 1, 2 nebo 3 v plánovači níže

• Adresy (3)

Plotní 539/24, Brno-jih, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 5 let
    Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta, + 1 Více

Plotní 539/24, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
    Bankovní převod, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Mgr. Barbora ŠEVČÍKOVÁ - BMphysio Centrum Fyzioterapie

1 200 Kč

Mgr. Hana LEDAHUDCOVÁ - BMphysio Centrum Fyzioterapie

PŘIJMÁME NOVÉ PACIENTY DOBA TEARAPIE 50min A OTEVÍRACÍ DOBA PO - PÁ 8:00-19:00 v BMphysio - Centrum Fyzioterapie:
    TEAM BMphysio:

Znalost jazyků

• Čeština

Účty sociálních médií

Umístění: Mgr. Barbora MORÁVKOVÁ - BMphysio Centrum Fyzioterapie fyzioterapie

Skvělý přístup i domluva. Vše vysvětleno jak potřebuji abych to pochopil a hlavně to funguje a pomáhá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Mgr. Barbora MORÁVKOVÁ - BMphysio Centrum Fyzioterapie Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

S návštěvou jsem byla velice spokojená. Mgr. Morávková byla velice příjemná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Domluva bezproblémová, příjemné klidné jednání. Dcera všemu porozuměla, dostala instrukce ke cvičení a o dalším postupu s potřebným vysvětlením i pro mě. Jsou zřejmé zkušenosti pani fyzioterapeutky s návyky z různých sportů (v našem případě plavání a gymnastika), což vidím jako velké plus. Účinky zatím těžko říci (první návštěva), ale věřím, že se posun k lepšímu dostaví.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný a profesionální přístup.

Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka ví o čem mluví hodně profesionální přístup. Skvělá komunikace. Můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Za mě naprostá spokojenost. Po jedné návštěvě se nedá čekat mnoho, ale již ten den se mi neskutečně ulevilo a cvičení je nyní mnohem lepší. Evidentně se paní fyzioterapeutka podívá, sáhne a ví kde je problém. Komunikace je také skvělá a příjemná.

Umístění: Mgr. Hana LEDAHUDCOVÁ - BMphysio Centrum Fyzioterapie fyzioterapie

Milý a profesionální přístup. Pozitivní změny vidím už po první návštěvě. Jsem moc spokojená a určitě doporučuji i ostatním. Parkování je možná zadarmo jen za rohem ulice.

Super.
    Důsledný přístup.
    Jasná komunikace.

Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Mgr. Hana LEDAHUDCOVÁ - BMphysio Centrum Fyzioterapie Fyzioterapie refluxní choroby GERD/NERD

Odbornice na reflux. Absolvoval jsem viscelární terapii zaměřenou na reflux. Určitě budu pokračovat.

Umístění: Mgr. Barbora MORÁVKOVÁ - BMphysio Centrum Fyzioterapie fyzioterapie

Oceňuji profesionální přístup, znalosti a způsob komunikace. Určitě doporučuji.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

občas mě přepadne taková náhlá bolest, která vystřeluje jakoby z hrudníku do zad, mám při ní pocit jako bych si potřeboval krknout ale nejde to, trvá to vždy maximálně 5 minut, ale je to nepříjemné a mám strach, zda nejde o něco vážnějšího. Je mi 23 let a mám mírnou nadváhu.
    Děkuji za odpověď

vašemu stavu může pomoci fyzioterapie.

Mgr. Barbora Morávková

Dobrý den, je prosím možné, že když jsem měla zlomené obě kloubni hlavice čelisti s dislokací a nedošlo k repozici, pouze k zafixovani bez repozice, že díky tomu mám stále problémy? Děkuji

ano je to možné.