Anna Vájová, zubař Zlín

MUDr. Anna Vájová

Zubař

11 názorů

Uložit


Adresa

Okružní 4699, Zlín
Privátní zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
11 názorů

M
Ověřeny pacient

Marie 3.6.2016
K paní doktorce chodím s dětmi 15 roku, jsme velmi spokojení, vždy ochotná, příjemná, ceny všude stejní. Chválím


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá osoba, ale tím její kouzlo končí. Pacienta neinformuje o cenách, nenabízí řešení problémů, po plombě je zub vždy min tři týdny citlivý v lepších případech, v těch horších končí opravou a dalšími zákroky. Na dotaz, zda by si mohla vzít jednorázové rukavice, odvětila: "Z jakého důvodu?", dál již nekomentuji. Nová sestřička je moc milá a ochotná, ale ta to sama nevytrhne.


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již od dětství, je mi 25 let a doposud nemám žádný kaz. Paní doktorka je fajn a cena ultrazvukového čištění je příznivá.


Ověřeny pacient

Jsem spokojená a neměla jsem nikdy problém. Bývalá zdravotní sestřička působila opravdu namyšleně, ale teď tam mají novou a ta je příjemná.


M
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojena s ošetřením. Díky paní doktorce již několik let nemám problémy se zubama.


N
Ověřeny pacient

NEDOPORUČUJI!!! Přesla jsem k jinému lékaři (z důvodu přestěhování do jiného města) a ten teď napravuje nekvalitní práci paní doktorky.Špatně odvrtané kazy a zaplácané plombou. Kazy se nadále vesele šířily pod plombou a nový pan doktor se při pohledu na rentgen zděsil. Teď mi zachraňuje dva zuby a ostatní bude muset převrtat a znovu přeplombovat.Díky "preventivním zákrokům" paní doktorky Vájové mě to nyní bude stát 11.000,-. Nový pan doktor taky nepochopil, jakým způsobem paní doktorka vybírala mezizubní kartáčky. A další věci kolem. Bylo mi z toho celkem na nic, když si vzpomenu, kolik mě to u ní stálo a stálo to za prd. Více méně nic neudělala, jen zakryla problém a vesele inkasovala. Asi už je dobře, že šla od fochu, alespoň zdánlivě.


Super


L
Ověřeny pacient

Kvalita práce (podle toho jak se vyspí mi přijde) někdy odvede slušnou práci, mě plomby drží v poho již 3rok, někdy zkazí děs a hrůza. Každopádně neinformuje o cenách (postaví Vás před hotovou věc po zákroku a zaplať) její sestřičku (moc nekomentuji, ale obě působí namyšleně a důležitě) Pokud bych si měl vybrat a byl volný jiný stomatolog neváhal bych ani vteřinu. Ale je děs sehnat dneska volného doktora.


L

Jsem celkem spokojený, na vše jsem byl upozorněn a dostal na vybranou. Proti Řezníčkovi je kvalita práce o 100% lepší.


P

naprostá katastrofa,naprosto neprofesionální,neinformuje dopředu o platbě za zákrok,práce je odbytá,nekvalitní a nedrží,tudíž řešíte neustále opět vypadané plomby,korunky atd. a jen platíte a platíte a ta sestřička,no děs,namyšlená a důležitá,nepříjemná,bohužel dostat se někam k jinému zubaři naprosto nemožné,je jich málo a nikdo Vás nechce vzít,kam to spěje?


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti