Privátní zubní lékařka
Okružní 4699, Zlín

Marie 3.6.2016
K paní doktorce chodím s dětmi 15 roku, jsme velmi spokojení, vždy ochotná, příjemná, ceny všude stejní. Chválím

Paní doktorka je milá osoba, ale tím její kouzlo končí. Pacienta neinformuje o cenách, nenabízí řešení problémů, po plombě je zub vždy min tři týdny citlivý v lepších případech, v těch horších končí opravou a dalšími zákroky. Na dotaz, zda by si mohla vzít jednorázové rukavice, odvětila: "Z jakého důvodu?", dál již nekomentuji. Nová sestřička je moc milá a ochotná, ale ta to sama nevytrhne.

K paní doktorce chodím již od dětství, je mi 25 let a doposud nemám žádný kaz. Paní doktorka je fajn a cena ultrazvukového čištění je příznivá.

Jsem spokojená a neměla jsem nikdy problém. Bývalá zdravotní sestřička působila opravdu namyšleně, ale teď tam mají novou a ta je příjemná.

Jsem velice spokojena s ošetřením. Díky paní doktorce již několik let nemám problémy se zubama.

NEDOPORUČUJI!!! Přesla jsem k jinému lékaři (z důvodu přestěhování do jiného města) a ten teď napravuje nekvalitní práci paní doktorky.Špatně odvrtané kazy a zaplácané plombou. Kazy se nadále vesele šířily pod plombou a nový pan doktor se při pohledu na rentgen zděsil. Teď mi zachraňuje dva zuby a ostatní bude muset převrtat a znovu přeplombovat.Díky "preventivním zákrokům" paní doktorky Vájové mě to nyní bude stát 11.000,-. Nový pan doktor taky nepochopil, jakým způsobem paní doktorka vybírala mezizubní kartáčky. A další věci kolem. Bylo mi z toho celkem na nic, když si vzpomenu, kolik mě to u ní stálo a stálo to za prd. Více méně nic neudělala, jen zakryla problém a vesele inkasovala. Asi už je dobře, že šla od fochu, alespoň zdánlivě.

Super

Kvalita práce (podle toho jak se vyspí mi přijde) někdy odvede slušnou práci, mě plomby drží v poho již 3rok, někdy zkazí děs a hrůza. Každopádně neinformuje o cenách (postaví Vás před hotovou věc po zákroku a zaplať) její sestřičku (moc nekomentuji, ale obě působí namyšleně a důležitě) Pokud bych si měl vybrat a byl volný jiný stomatolog neváhal bych ani vteřinu. Ale je děs sehnat dneska volného doktora.

Jsem celkem spokojený, na vše jsem byl upozorněn a dostal na vybranou. Proti Řezníčkovi je kvalita práce o 100% lepší.

naprostá katastrofa,naprosto neprofesionální,neinformuje dopředu o platbě za zákrok,práce je odbytá,nekvalitní a nedrží,tudíž řešíte neustále opět vypadané plomby,korunky atd. a jen platíte a platíte a ta sestřička,no děs,namyšlená a důležitá,nepříjemná,bohužel dostat se někam k jinému zubaři naprosto nemožné,je jich málo a nikdo Vás nechce vzít,kam to spěje?