Praktické zubní lékařství
Unhošťská 2533, Kladno

Umístění: Praktické zubní lékařství

K paní doktorce jsme chodili celá rodina dlouhá léta, i když někdy měl člověk problémy, byla vstřícná a vždy jsme se dohodly na nejlepším řešení, Už bohužel nepracuje a její nástupkyně bude patrně katastrofa, už jenom to, že nemá smlouvu s pojišťovnami.

Umístění: Praktické zubní lékařství Moje ošetřující lékařka

Můj názor k paní doktorce Madejové je velmi uspokojivý, chodil jsem kní zhruba patnáct let a všechna její práce byla perfektní Za její výkon bych jí chtěl velmi poděkovat, a nejen já ale i moje rodina co kní chodili.Spoustu známim jsem jí doporučil a byli rovněž spokojený. Teď už bohužel nepracuje a o další zubní péči záleží na uspokojenosti u jiných doktorů. Mnohokrát předem děkuji s pozdravem Pospíšil.

Jak už bylo psáno, paní doktorka je rychlá, ale nedůsledná!!! Mému synkovi "zaplácla" zub plombou, která okamžitě vypadla a později se ukázalo, že tam byl zánět, který mu způsobil až zánět kyčle, následně o zub přišel na pohotovosti- mléčný zub. Mě "léčila" zub podobným způsobem, vždy jen během 5-ti minut zub zaplácnout, plomba po týdnu vypadne a tak dokola...Rentgenové vyšetření neexistuje, čištění kanálků také ne...Musela jsem vyhledat jiného lékaře, který se zhrozil a bohužel jsem o zub také přišla a čeká mě implantát!!! Díky této negativní zkušenosti jsem zjstila, že i u zubaře to jde bezbolestně a že stále existují důslední lékaři!!!

Pokud hledáte na Kladně stomatologa,tak tady to rozhodně nezkoušejte!Plomba vypadne téměř okamžitě,léčení zubu je bolestné a postup velmi špatný.Kanálky čistí zaživa a zub je schopna zavřít ještě nedoléčený.Lidé pak končí na pohotovosti,kde se jiný stomatolog přímo zděsí...A bohužel zub už se přeléčit nedá.

Paní doktorka je velice zkušená lékařka, ošetří s úsměvem a bez zbytečně dlouhé objednací doby. Celá naše rodina je s paní doktorkou velice spokojená. I naše děti chodí rády k paní doktorce.

Bohužel mám velmi špatnou zkušenost s paní doktorkou, kdy mi při mojí první návštěvě a prvním ošetření zubu s vypadlou plombou, navíc se zánětem , nevěřila, že zub je "živý" a jakýkoliv dotek je jako projetí elektrického proudu celou čelistí. Odmítla mi dát injekci s komentářem "já si na injekce moc nepotrpím" a navíc mě obviňovala,že si vymýšlím. Když mi při vrtání tohoto zubu bez umrtvení tekly slzy a svíjela jsem se na sedadle, asi zřejmě pochopila,že "něco není v pořádku". Do rozvrtaného zubu mi dala arsen,aby zub "chcíp" a poslala mě domů. Po probdělé noci s bolestí nejen zubu ale i hlavy, jsem absolvovala nejen ošetření na zubní chirurgii,ale i dotaz, který "odborník" mě ošetřoval.Co víc k tomu říct? Nechápu vůbec postoj lékaře, kdy jsem měla dojem,že paní doktorka krapet spěchá, navíc ani moc nezjišťovala co mi vlastně je, byť jsem přišla na "ranní pohotovost" bez převedené lékařské dokumentace před objednaným termínem první návštěvy,což mi při potížích sestra doporučila.Ráda bych upozornila paní doktorku,že jako občan,který si řádně platí zdravotní pojištění, si potrpím na jinou úroveň jednání s pacientem,a nechápu ,proč bych se měla v 21.století svíjet bolestí při vrtání zubu. Ráda bych věděla,jestli ona sama je na onom zubařském křesle stejně statečná, a "na injekce si nepotrpí".Po tomto zážitku jsem zrušila naplánovanou návštěvu a vyhledala jsem jiného lékaře.S pozdravem velmi nespokojená K.Wlčková.

K paní doktorce chodím již od mých cca 17-ti let. (tudíž jsem jejím pacientem 22 let). Nedám na ni dopustit.
Mám k ní plnou důvěru.

Paní doktorku zásadně nedoporučuji. Jak už někdo psal, je sice rychlá, ale naprosto nedůsledná. Měla jsem opakované záněty, které nebyla schopna vyléčit. Proto jsem se rozhodla změnit zubaře, nyní jsem bez problémů.

Chodím k paní doktorce i s oběma dětmi, nebojí se k ní, umí to s dětmi a je velmi milá. Také rozhodně jedna z mála, u které se dlouze nesedí v čekárně!

Do jisté doby byla vyhlášenou stomatologickou specialistkou ve svém oboru. Nejen z vlastní zkušenosti musím uznat, že v současné sobě je lékařka velmi nezodpovědná. Dle sdělení MUDr.Madejové byl léčený zub již v pořádku - bohužel se byl zaplonbován silný zánět. Po neúnosných bolestech se mi ulevilo až druhý den na pohotovosti - kde se dle rentgenu zhrozili co za specialistu mi takto léčí. MUDr.Madejová pravidelně neúpoužívá rentgen - což je zásadní chyba (předešlo by se mnoha zbytečnostem)

Paní doktorka je sice příjemná (k nově přijaté zdr.sestře se vyjadřovat raději nebudu), ale dle mého názoru by si lékařka více měla svých pacientů více vážit, né dávat náznak, že jsou pouze pracovní povinnost.