Praktický lékař pro dospělé
Kosmonautů 1237/35a, Havířov

Paní doktorka není bůhvijaká, no ale pošle k odborníkovi. Zato dr.Návrat z Mojeambulance-varuji-přidavam názor na lékaře dr.Návrat z Havířova., příšernost sama! Tento doktor jmenovitě, bez zřetele ke zdravotnímu stavu pacienta trpícího srdečními problémy a těžkým astmatem, aniž by se podrobně seznámil s anamnézou pacienta, bez váhání a podkladů vydá zdravotní posudek tomuto občanovi, ve smyslu,že je schopen bez omezení fyzické práce venku, v době vysoké inverze, smogu, a vysokých hodnot prachových částic a alergenů v ovzduší. V době kdy občanům s alergií, astmatem, srdečními a oběhovými potížemi doporučuje ČHMÚ denně ve zpravodajství, aby maximálně omezili svůj pohyb venku, tak dělají někteří zřejmě dementní lékaři pravý opak – mám dojem že se chce tento lékař mstít pacientům, nevím za co, my jsme mu nic neudělali. Jeho zákeřnost je dost nepříjemná. Myslím že takový doktor by zasloužil nejenže přezkoumání po duševní stránce, ale také po stránce profesní, a to ze základních etických principů přístupu k pacientovi jako takovému. Jsou pacienti, kteří čekají na účinnost nového Občanského zákoníku, aby mohli takové idioty doktory žalovat za poškození zdraví, a to o milionové částky. Však víme že doktoři mají dost peněz. Nejsou to žádní chudáci. Některé žaloby již proběhly s úspěchem ze strany pacientů. Podobně se chová dr.Krupičková, jak jsem slyšel, několik pacientů místo do nemocnice v akutním stavu /infarkt, celkové selhání/ poslala PACIENTA DOMŮ UMŘÍT! DIvím se že na tuto "doktorku" ještě nikdo nepodal žalobu. Pacienti, uvědomte si,že doktor v bílém plášti je někdy i nositelem smrti, ne života!!!A za toto musí být žalován odsouzen potrestán. Je to jen člověk, ne Bůh!

Vřele doporučuji paní doktorku. Je pečlivá, má skvělý lidský přístup a nikdy mě nezklamala. Paní doktorko, děkuji...

nejlepší lékařka pod sluncem, neznám lepšího odborníka mezi praktiky, sestřička rovněž super. Jsem ráda, že patřím do této ordinace.

Velmi ochotná vstřícná a je vidět že rozumy své profesi.Sestřička je velmi milá a pečlivá.

Pečlivá,trpělivá,ochotná.Poslouchá co jí říkáte a pokud se zmíníte,že lék Vám nevyhovuje,vždy najde jinou alternativu a není jako jiní lékaři,kteří trvají tvrdošíjně na svém,protože mají titul a Vy ne.

Velmi pečlivá a zodpovědná lékařka. Jen se déle čeká v čekárně.

Č

P.doktorka je velice ochotna,hodna a pečliva,ale ta čekací doba je neunosna opravdu jsem se s tím ještě nikdy a nikde nesetkala!!!!!!!!!Člověk si tam jde jen pro potvrzení a opravdu tam stráví nejmeně 2 hod.Měly by se nad tím zamyslet!!!!!!!!a něco s tím dělat.Vedle v ordinaci takovy problém nemají,tak proč to tak je?Raději tam nechodím když sem nemocna, ať tam nestrávím pul dne!!!

Ochota, vstřícnost, trpělivost, odbornost,

~Hoffbauer vzkaz pro Vás nevím kam chodíte,ale asi do jiné ORDINACE!!!
paní doktor i setřička je skvělá přimo super!!!!!

Paní doktorka je pečlivá a jde vidět, že své povolání vykonává stále z přesvědčení a se zájmem a ne jen pro peníze jak to bývá u většiny lékařů. Nikdy mě neodbyla a vždy provedla vše pečlivě. Nenenchává věci náhode. Jsme ráda za tuto lékařku.