Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Paní doktorka Jungwirthová má úžasný přístup k pacientům. Stejné vyšetření jsem podstupovala i v jiných zařízeních. U paní doktorky Jungwirthové se pacient cítí důstojně, paní doktorka se snaží zajistit nejvyšší možný komfort před, při i po vyšetření. Srozumitelně vysvětlí, co při vyšetření dělala a proč. Jak o sebe má pacient dále pečovat. Kéž by to tak vyučovali na lékařské fakultě.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

V životě jsem se nesetkala s takovou bezohledností k lidskému času jako u této paní doktorky. O výsledky musíte prosit, nic Vám nevysvětlí, sestry jsou neinformované a neorganizované, čekáte hladoví a žízniví x hodin na vyšetření, na které se s velkým časovým předstihem objednáte, jakékoli Vaše otázky očividně obtěžují. To je holt tak, když si chce člověk zaplatit za nadstandard, ale pak nedostane bohužel ani běžný standard. Nikdy více.

Umístění: Sanatorium sv. Anny Jiný

Do tohoto zařízení chodím pomalu již deset let a byla jsem zde i na operaci. Velká spokojenost s přístupem k pacientovi jak od paní doktorky tak i od sestřiček.

Umístění: Sanatorium sv. Anny

Do sanatoria jsem se objednala po dlouhodobých problémech a byla jsem objednána hned na další týden. Byla mi doporučena kolonoskopie, kterou provedla paní primářka Jungwirthová. Objednací lhůta byla velmi krátká (týden). Měla jsem velký strach, ale paní primářka i sestřičky byly moc hodné, ochotné a velmi milé. Dostala jsem injekci proti bolesti a i když není vyšetření nic příjemného, tak se dá v pohodě zvládnout.
Moc děkuji za milý přístup a sanatorium rozhodně doporučuji

Umístění: Sanatorium sv. Anny

Dobrý den. V tomto sanatoriu jsem si prošel třemi operacemi v rozmezí jednoho roku. Nepočítám vyšetření před a následné kontroly po každé operaci. Musím konstatovat, že jsem se nikdy nikde nesetkal s tak profesionálním a lidským přístupem k pacientovi v tom nejlepším slova smyslu. Pan primář a jeho kolektiv lékařů jsou opravdu odborníci na svém místě. Ano i já jsem se setkal s čekáním na to až na mě přijde řada. Moc dobře vím že to není z nějakého rozmaru lékařů a sester, ale prostě proto, že PRACUJÍ. Celému kolektivu sanatoria děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Umístění: Sanatorium sv. Anny gastroenterologicke vyšetření

Objednán na 15:00 příchod ve 14:30 na řadě v 17:17 od rana bez jidla a vody a ješte vam to o 2 hodiny protáhnou když se jdete zeptat po hodině kdy půjdete na řadu pohotově vytáhnou sesitek o tom aby jste byl solidární atd... A že si máte stěžovat doktorovi. Se zdravotní péčí problém není, ale tohle čekání pro žíznící pacienty je systémový propadák.

Umístění: Sanatorium sv. Anny ...kolonoskopie, odstranění polypů

Opravdů úžasný přístup jak paní primářky, tak personálu. Jsem "poseroutka" na veškerá lékařská vyšetření a na tento druh vyšetření ...kolonoskopii...dvakrát více, někteří příbuzní bohužel jinde doplatili na tento způsob vyšetření invaliditou a těžkými zdravotními problémy, ba i nikam nevedoucími soudy ohledně trvalých následků. Poprvé jsem tu byla před šesti lety, vlastně jen na konzultaci se žádostí o CT, které se v Liberci ještě neprovádělo tak často a nebylo to umožněno všem. Zde problém nebyl. Vysvětlila jsem vše, požádala, žádanka byla vypsána za pár minut a vyšetření na jednom z pražských pracovišť bylo za pár dnů hotové. Vrátila jsem se tam letos, po prodělaném zánětu, který můj fyzioterapeut při speciální masáži vydiagnostikoval. V Jablonecké nemocnici v Jablonci provedli CT, sdělili mi nepříjemnou diagnózu a ihned chtěli operovat i to, co tam vlastně nebylo. Takže jsem dorazila opět do sanatoria k paní primářce. Velmi přátelský a vemi osobní přístup, milý personál a domluvily jsme se na částečné kolonoskopii. Vše proběhlo dle plánu, můj obří strach byl úplně zbytečný, injekce i rajský plyn zapůsobili úžasně a tak se odstranilo co mělo, vzali se vzorky k rozboru a za týden byly výsledky. Ještě není vše hotovo, čeká mně úplná kolonoskopie během několika týdnů, pod medikací ale už dnes vím, že byť to něco bude stát, budu nejspíše opět zde, protože prostředí, personál i přístup k pacientovi je bez konkurence. Moc děkuji a vřele doporučuji, lepší lékařské pracoviště jsem ještě neviděla.

Umístění: Sanatorium sv. Anny

Absolutely the best experience . I can recommend this hospital to everyone ! Doctors and nurses treat you with
respect, this place is very clean and professional !

Umístění: Sanatorium sv. Anny endoskopie

U této lékařky jsem absolvovala transnasální gastroskopii a jsem nadšená. Objednala jsem se na toto vyšetření prováděné nosem, protože po zkušenosti z minulosti si sebou nesu až fobii z vyšetření ústy. Její lidský a přívětivý přistup mě zbavil strachu z endoskopického vyšetření, vlídná slova a celkový průběh byl vysoce profesionální a nadstandartní v porovnání s jinými zařízeními. Byl mi nabídnut rajský plyn, který jsem rada využila, protože jsem se doslova třasla strachy. Celá procedura probíhala v pohodě a v klidu a já se už nyní nebudu bát vyšetrení znovu absolvovat. Za to všechno jsem opravdu vděčná. Dík patří i sestřičkám, které byly všechny taky moc milé.

Umístění: Sanatorium sv. Anny kontrola

Sice je to pár dní zpátky, ale chtěla bych všechny pacienty před prim. Jungwirthovou varovat. Moje kontrola u ní byla horor, s tak nemilým přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala. Nemá úctu k pacientům. Za mě ani jedna *, a měla by se nad sebou zamyslet. Její jednání vůči mě budu řešit odborně. Jednalo se o porušení práv pacienta a porušení lék. tajemství! 5let do mě cpala jen kortikoidy, a vůbec ji nezajímalo, jaké mám krevní rozbory... Takže jsem po čase skončila v nemocnici, s rozsáhlým zánětem tl. střeva a kožními vředy, nedostatek draslíku atd. Čtvrtletně mi prim. psala zprávy, že mám průjmy až 10x denně, s krví, bolestmi břicha... Zbytečně jsem měla takové problémy. Tady v místní nemocnici mám příkaz hned vše nahlásit, a DIVILI SE LÍKAŘI TAKOVÉMU PŘÍSTUPU. Za mě nedoporučuji. Zbytečně jsem měla zdrav. problémy, které vyústily i v rodinné problémy... Nedoporučuji.