K zubaři nerad chodím. Teď mě bolí zub a já váhám. K paní doktorce chodím už od mala a vždy jsem měl strach. Teprve před pár týdny se ke mě doneslo, že vrtání zubů nemusí vůbec bolet a já na to nevěřícně kroutil hlavou. Nikdy mi nenabídla umrtvení zubu před vrtáním, vrtá doopravdy skoro bez přestávky a když na to dojde jsem schopný se v křesle tak svíjet že by to došlo kde komu (že mě to asi bolí). Jak sem četl výše, pravdou je že paní doktorka své HMM používá asi všude a doopravdy neinformuje a bere rovnou vrtačku. Jednou mi vrtala 4 zuby - nejhorší zážitek. Od té doby se k zubaři bojím, nebyl sem tam už pár let a nakonec na to asi i doplatím. Děkuji za znepříjemnění!

K paní zubařce chodím již od malička a semnou i mé dvě malé děti. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé. Co se týče vrtání, tak s tím nemám nejmenší problém. Zažila jsem už horší bolest. Co se týče přestávek při vrtání, tak s tím taky nemám problém. V těhotenství jsem měla silný dávivý reflex a aby mi paní zubařka vyvrtala zub, tak musela udělat hodně přestávek a neměla s tím problém. A silně pochybuji, že by někomu schválně vrtala zub hlouběji, jen proto, aby ho to bolelo víc. To je nesmysl. Pokud vrtala hlouběji, tak jedině proto, že to bylo třeba. Jo a za ty roky, co k paní doktorce pravidelně docházím, jsem snad nezažila, že by měla ona nebo sestřička špatnou náladu, nebo na mě vrčela.

Paní doktorka je skvělá a sestřička také, za nikoho jiného bych ji nevyměnila. Chodím k ní již od mala :-))

Profesionální a vstřícný přístup u této stomatologičky neexistuje.Byla jsem u ní jednou s dcerou na prohlídce,vrtala jí hned 3 zuby najednou,nenabídla vůbec možnost znecitlivění a dcera trpěla.Nemluvě o rozčilení doktorky,když má dcera začala bolestí křičet,prý to nemá ráda,když jí pacienti v křesle křičí.Vůbec neměla zájem dcerku uklidnit,bylo to jenom na mně-já trpěla jako matka v duchu za dceru... Její hrubý a necitlivý přístup k pacientům, potažmo k dětem hodnotím jako naprosto nevyhovující.Více jsem k ní s dcerou nešla.

Doktorka vubec nerika, co bude provadet, pouze z jejiho HMM vzdy usoudim, ze se bude vrtat. Vrtani neumrtvuje, kdyz ji o to pozadam, odmita z milionu nesmyslnych duvodu. Vrta v kuse, bez prestavky, ikdyz vidi, ze to cloveka strasne boli. Naopak jde jeste vic do hloubky, aby to bolelo co nejvic. Navstevy u ni jsou velmi neprijemne a v pripade jakehokoli "zakroku" bolestive. Rozhodne nedoporucuji

Paní doktorka je super, chodím k ní od mala, je moc milá a sestřička taky :)

supr bomba bezva

Chodím k ní už od mala a mám ji moc rád!

Moc hodná paní doktorka a příjená sestřička. Doktorka je jemná a zákroky provádí velice šetrně. Moc toho ale nenamluví, dopředu neříká, co se děje a co hodlá dělat.

Je dobrá,má ráda malé pacienty