Umístění: dentální hygiena, ordinace MDDr. Kristiny Vernerové, Moravská 34, Praha 2 instruktáž domácí dentální hygieny

Přirozený, lidský a milý přístup s profesionalitou na úrovni.

Od paní Stryjové jsem odcházel nejen spokojen, ale i příjemně nalazen na zbytek dne. Ve své profesi se vyzná a nejen že mi pomohla zuby dát dopořádku, ale především už nemám ten nepříjemný pocit z myšlenkou že jdu k zubnímu.

Moravská 34, Praha 6, Praha
dentální hygiena, ordinace MDDr. Kristiny Vernerové, Moravská 34, Praha 2 (mapa)

Hotovost

Odstranění pigmentací

• problémy se zuby
  • zubní kámen

David Szeliga

Mohu ji jen doporučit,milá,lidský přístup,vše vysvětlí,precizní,člověk na svém místě.Nemám žádnou špatnou zkušenost

Velká spokojenost-zuby pečlivě očištěné a zkontrolované,milý přístup,výborná časová flexibilita.Doporučuji.

Skvělý přístup, vše dokonale vysvětleno. Byla to má první dentální hygiena a ani jsem se nebál :-) Jen tak dál.

Aneta Stryová je velice šikovná. Byl jsem velice spokojen. Její přístup k pacientům je skvělý. Děkuji.

Velká spokojenost, moc milý přístup a skvělá práce .....vše mi bylo vysvetleno,jak si pořádně čistit a jak dobře používat mezizubni kartáčky :)

Zubní šperky

Leštění zubů depurace

Péče o protetické náhrady

Péče o implantáty - Perio flow, Vector

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám kaz a chtěl bych zub vytrhnout, nakolik by mě to vyšlo?

Dobry den. Toto je dotaz pro zubniho lekare. DH zuby netrha :-) Vetsinou zalezi zda lekar ma smlouvu s Vasi zdravotni pojistovnou, extrakce je hrazena z pojisteni, nebo ne, pak vse hradite dle jeho ceniku. Nekdy neni zub postizeny kaze nutne hned trhat, mozne je osetreni korenovych kanalku (endodoncie) a nasledna korunka. Toto osetreni vsak byva financne nakladne.

Aneta Stryjová

• Dobry den ... mam velmi velky problem se zubami ... vetcina zubu uz jsou jen skorepy a ja bych rad vytrhal vsechny zuby i ty zdave ... a hledam zubni klinyku kde vas uspi a vytrhaji vsechny naraz ... poradtemi kde je pobliz cesky budejovic ... dekuji

Dobry den, toto je otazka pro zubniho lekare. Trhani zubu se provadi predevsim v lokalni injekcni anestezii, kdy jste pri vedomi a schopny komunikace, ale samotny zakrok necitite. Celkova anestezie je financne i zdravotne narocny zakrok - vcetne intubace a nekolikahodinove hospitalizace a nebyva ve stomatologii naprosto nutny.

Aneta Stryjová

• problémy se zuby