Moravská 34, Praha 6, Praha

Hotovost

Bělení zubů • 3 500 Kč

Bělení zubů • 4 000 Kč

Dětská dentální hygiena • 550 Kč +6 Více

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

• Problémy se zuby

Péče o protetické náhrady

Zubní šperky

390 Kč

dentální hygiena, ordinace MDDr. Kristiny Vernerové, Moravská 34, Praha 2

Umístění: dentální hygiena, ordinace MDDr. Kristiny Vernerové, Moravská 34, Praha 2 instruktáž domácí dentální hygieny

Přirozený, lidský a milý přístup s profesionalitou na úrovni.

Od paní Stryjové jsem odcházel nejen spokojen, ale i příjemně nalazen na zbytek dne. Ve své profesi se vyzná a nejen že mi pomohla zuby dát dopořádku, ale především už nemám ten nepříjemný pocit z myšlenkou že jdu k zubnímu.

Vřele doporučuji a už teď vím že se můžu těšit na další návštěvu.

David Szeliga

Mohu ji jen doporučit,milá,lidský přístup,vše vysvětlí,precizní,člověk na svém místě.Nemám žádnou špatnou zkušenost

Velká spokojenost-zuby pečlivě očištěné a zkontrolované,milý přístup,výborná časová flexibilita.Doporučuji.

Skvělý přístup, vše dokonale vysvětleno. Byla to má první dentální hygiena a ani jsem se nebál :-) Jen tak dál.

Aneta Stryová je velice šikovná. Byl jsem velice spokojen. Její přístup k pacientům je skvělý. Děkuji.

Velká spokojenost, moc milý přístup a skvělá práce .....vše mi bylo vysvetleno,jak si pořádně čistit a jak dobře používat mezizubni kartáčky :)

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je možné aby užívání tablet pro doplnění vápníku zapříčinilo vznik bílých skrvn na zubu? Myslíte, že by za tím mohla stát třeba i zubní pasta?
    Děkuji

Dobry den. Bile skvrny na zubech maji velmi sirokou etiologii. Vetsinou se jedna o nejakou vyvojovou vadu mineralizace skloviny nebo posteruptivni vnejsi demineralizaci (typicke je odvapneni zubu kolem fixnich zamecku rovnatek, kde se spatne cisti a bakterie plaku narusi sklovinu). S jistotou Vam bez klinickeho vysetreni mohu sdelit, ze ze zubni pasty ani vapnikovych tablet to nebude. Pokud chcete situaci resit, doporucuji navstivit zubniho lekare nebo dentalni hygienistku. Hezky den.

Aneta Stryjová

• Dobrý den, je mi 12 let. Často mne svědí zadek a mám zánět v pohlaví. Občas najdu ve stolici malé, bílé a hýbajcí se červíky. Měří přibližně 1 cm. Nejčastěji mne zadek svědí v noci. Nevím co to je. Mám strach to říct mamce. Předem děkuji za odpověď

Dibry den. Neobavejte se to rici rodicum, musi s Vami k lekari. Nejste zletily. Pravdepodobne se jedna o roup detsky. Parazita. Leci se napr. Vermoxem, Vermophytem, Pyrvinyum. Nemoc je prenosna i na ostatni cleny rodiny. Musi se vyprat vsechny rucniky, luzkoviny atd. Dukladne si myt ruce po toalete a pred jidlem! Hezky den.

Aneta Stryjová

• Problémy se zuby