Aleš Koval, zubař Ostrava

MUDr. Aleš Koval

Zubař Více

Chelčického 10, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Ne přijímáme nove pacienty.

Názory

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan Frankenstein je jednička, společně se sympatickou sestrou maximálně využije všech dostupných prostředků ke zdárnému provedení operace, ani nekviknete.

Pan doktor je odborník, objednává a časový plán podle možnosti dodržuje. Velmi pěkně se chová k dětem.

nejlepší zubař jakého znám

Š

Naprostá spokojenost. O to více si člověk váží kvality i přístupu, když o ni přijde. Doufám, že se mi pro rodinu podaří najít v místě bydliště podobně kvalitního profesionála (zatím marně). Když ne, moc rádi se k panu doktorovi vrátíme.
Všem moc ráda DOPORUČUJI!!!

U

Jsem velice spokojena jak s péči po stránce lékařské tak i s lidským přístupem a informovanosti.

Jsem spokojen velmi a hlavně ho potkávám na procházce v parku :-) šikula.

Jsem velmi spokojena s tímto panem doktorem, jedná profesionálně, má bohatou praxi, nic nevrtá ani netrhá zbytečně, vše vysvětlí, poradí a v těžké chvíli odlehčí svým originálním humorem

Skvělý profesionální odborník s citlivým přístupem, vždy se těším, jakou hudbu si v zubařském křesle poslechnu, paráda :oD

díky jeho skvělému přístupu nemají mé děti ( samozřejmě spolu se mnou :-) ) z návštěvy zubaře trauma. citlivý, hodný, ale ve správnou chvíli přísný, vtipný....více takových

Opravdu skvělý odborník! Jsem moc ráda, že mám tak skvělého stomatologa.

Ne přijímáme nove pacienty.