Praktický lékař stomatolog
Chelčického 10, Ostrava

Ne přijímáme nove pacienty.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Já, jen bych chtěl říct,že to je machr a špička ve svém oboru!A to mně věřte,mám toho v životě dost za sebou,tak si dovolím říct,že to mohu posoudit.Děkuji za to,že je!

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K tomuto stomatologovi chodím více jak 20 let. dr. Koval akutní potíže mi vždy pomohl zvládnout. Zve na preventivní prohlídky, chce mít chrup pacienta "pod kontrolou". Líbí se mi jeho pragmatický přístup. V průběhu ošetření Vám setkání okoření svým svébytným humorem. Netahá z pacientů peníze za zbytečné zákroky.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan Frankenstein je jednička, společně se sympatickou sestrou maximálně využije všech dostupných prostředků ke zdárnému provedení operace, ani nekviknete.

Pan doktor je odborník, objednává a časový plán podle možnosti dodržuje. Velmi pěkně se chová k dětem.

nejlepší zubař jakého znám

Naprostá spokojenost. O to více si člověk váží kvality i přístupu, když o ni přijde. Doufám, že se mi pro rodinu podaří najít v místě bydliště podobně kvalitního profesionála (zatím marně). Když ne, moc rádi se k panu doktorovi vrátíme.
Všem moc ráda DOPORUČUJI!!!

U

Jsem velice spokojena jak s péči po stránce lékařské tak i s lidským přístupem a informovanosti.

Jsem spokojen velmi a hlavně ho potkávám na procházce v parku :-) šikula.

Jsem velmi spokojena s tímto panem doktorem, jedná profesionálně, má bohatou praxi, nic nevrtá ani netrhá zbytečně, vše vysvětlí, poradí a v těžké chvíli odlehčí svým originálním humorem

Skvělý profesionální odborník s citlivým přístupem, vždy se těším, jakou hudbu si v zubařském křesle poslechnu, paráda :oD