Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Havířov

• „Perfektní přístup a ochota (včetně sestřičky), vše mi bylo vysvětleno. Nečekal jsem. Určitě doporučuji.

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Výborná paní doktorka. Léčím se u ní již několik let. Vážím si toho, že uznává také alternativní léčbu a nekritizuje mé léčebné postupy, jako ostatní lékaři. Více

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Odborný lékař alergologie

• „velice chválím paní doktorku, která jako jedinná po několikaměsíčních "lítáních" po jiných doktorech dokázala hned objasnit můj problém a najít řešení.Velice ochotná, příjemná s upřímnou snahou mi pomoci.Jde vidět, že své práci rozumí a lidem chce opravdu pomoct.Také velká bojovnice v tom, aby se málo známé diagnozy dostaly mezi ostatní lékaře a veřejnost(HIT), což by opět mnoha lidem pomohlo:-) strašně hodný a chytrý člověk. Více

• Alergolog, Internista

„Paní doktorka je skvělá jak po profesní stránce, tak po lidské. Zaslouží si pochvalu ...a mnohem víc. Pomohla mi dostat se z velkých problémů, které mi způsobila alergie. Její sestřička je také velice milá a vstřícná. Je mi smutno, když se dočítáme, jak jsou někteří lidé schopni kritizovat člověka, který si to nezaslouží. Děkuji moc za péči! Více

Dělnická 24a/1485, Havířov Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Pane doktore, děkuji Vám za dceru, které jste se ujal v situaci, kdy jí bylo zle a jejímu obvodnímu lékaři to bylo nejspíš jedno. Po užívání Vámi napsaných léků došlo k rapidnímu zlepšení nejen zdraví, ale celkové situace.Dcera mi Vás popsala jako velmi komunikativního člověka se smyslem pro humor a schopností vcítit se do nemocného člověka a povzbudit ho , že se vše zase v dobré obrátí. Velice Vám děkuji, jsem za to nesmírně vděčná a přeji Vám, aby Vás práce bavila a dařilo se Vám. Mlynářová Více

Masarykova 900, Orlová Mapa

Odborný lékař alergologie

• „Jsem u něj už dlouhé roky a jsem velmi spokojená.

Masarykova třída 900, Orlová Mapa

• „Dobrý den,máme tu nejlepší zkušenost.Paní lékařka je velmi příjemná,ochotná a profesionální,stejně tak její sestřička,paní Karla Zálešáková,vždy usměvavá a ochotná.Děkujeme za péči.Mikovčáková Petra Více

Masarykova 900, Orlová Mapa

Odborný lékař dětská alergologie

• Alergolog, Internista, Imuno… log Více

„Paní doktorka byla při mé prvnínávštěvě velmi vstřícná. Rozumí své práci, je to odborník na svém místě.

• Alergolog

Dr. Martínka 1491/7, Ostrava Mapa