Finedent (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost
736 44.....

Komplexní dentální hygiena (60 minut) (od 1 200 kč)

Ordinační bělení zubů (6 800 Kč)

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let (od 1 000 kč) +3 Více

Domácí bělení zubů (4 200 Kč)

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let (700 Kč)

Airflow (700 Kč)

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečnu Přibylovou rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojena s výsledkem i doporučeními. Konečně jsem našla svoji hygienistku. Těším se na další návštěvu!

Umístění: Finedent

Paní Přibylová je velmi profesionální a milá. Moderní ordinace a příjemné prostředí. Mohu jen doporučit!

Byla to moje první návštěva dentální hygieny, takže jsem byl nervozní a trochu se bál, ale mé obavy byly zcela zbytečné! Alena Přibylová je velmi empatická, citlivá a zákrok byl naprosto bezbolestný a vlastně i nakonec příjemný! Mohu jen doporučit :)

Velice Vám děkuji za milý komentář a jsem moc ráda, že jste byl spokojený

Umístění: Finedent Airflow

Krásná ordinace a velmi příjemná paní. Celý proces čištění vysvětluje při práci, takže alespoň víte, co se s Vámi děje ???? Určitě se vrátím, celkově jsem byla velmi spokojená.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a jsem ráda, že jste s ošetřením byla spokojená. Těším se na příští návštěvu

Opravdu skvělý přístup: během hygieny slečna Přibylová vysvětluje všechno, což pro mě je velmi důležité. Doporučuji!

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení a doporučení.

Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Na Dentální hygieně jsem u slečny Přibylové byla poprvé, byla velmi milá, pečlivá, vše vysvětlovala a postupovala velmi citlivě.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byla spokojená.

Naprosto úžasná. Vždy milá, příjemná, usměvavá; pečlivě provedená práce.
Bere v potaz vrtochy klientů :)
Vracím se velmi ráda.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, paní Muronová. Jsem moc ráda, že jste v mé péči spokojená :)

Slečna hygienistka je moc příjemná, dentální hygiena profesionální. Určitě si návštěvu zopakuji a doporučuji ostatním.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těším se na další návštěvu.

S návštěvou jsem velmi spokojená, paní doktorka je velmi milá a šikovná, zákrok vůbec nebolel. Rozhodně mohu doporučit a je to poprvé co mohu říct, že se těším na další návštěvu. :)

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji. Jsem ráda, že jste byla spokojená a i já se těším na další setkání s Vámi.

G
Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Byla to má první návštěva dentální hygieny a myslím, že jsem udělala dobře, když jsem zvolila slečnu Alenu! Velmi příjemná, postupně vysvětluje, jaký zákrok následuje a je velmi empatická. Mohu jen doporučit! :)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář a těším se na další návštěvu.

Airflow

Finedent

Komplexní dentální hygiena (60 minut)

od 1 200 kč

Umístění: Finedent

Velice Vám děkuji za milý komentář a jsem moc ráda, že jste byl spokojený

Umístění: Finedent Airflow

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení a doporučení.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byla spokojená.

Naprosto úžasná. Vždy milá, příjemná, usměvavá; pečlivě provedená práce.
Bere v potaz vrtochy klientů :)
Vracím se velmi ráda.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, paní Muronová. Jsem moc ráda, že jste v mé péči spokojená :)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těším se na další návštěvu.

G

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář a těším se na další návštěvu.

• zubní kámen
  • zápach z úst