Finedent

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

Airflow • 800 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let • 800 Kč

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let • 1 200 Kč +5 Více

Domácí bělení zubů • 5 900 Kč

Opakovaná DH (30 min.) • 1 000 Kč

Opakovaná DH (45 min.) • 1 300 Kč

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• Zubní kámen

1 300 Kč

Ordinační bělení zubů

6 800 Kč

Finedent

Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

1 500 Kč

Finedent

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Opakovaná DH (30 min.)

Velmi příjemné a lidské jednání. Poctivost při jednotlivých úkonech. Dodržování času. Čisté a moderní prostředí.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát děkuji, velice mě těší Vaše spokojenost a budu se snažit, aby to tak zůstalo i nadále.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Za dnešní důkladné ošetření bych chtěl slečně Aleně ještě jednou moc poděkovat, její přístup je velice empatický a 100% profesionální !

Bc. Alena Přibylová

Velice děkuji, moc si toho vážím a těším se na další návštěvu.

Pani Alena je naprosto skvela. Vse dukladne vysvetli, peclive a svizne provede (netrpite dele nez je nutne :) a celkove je velmi mila a profesionalni.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji, jsem potěšena a budu se těšit na příští návštěvu.

Hygiena obecně není úplně příjemný zážitek, nicméně zde je to spojeno s příjemným vystupováním sympatické paní hygienistky. Čistá ordinace, vše bylo vysvětleno, dá se platit kartou. Super služby ????

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

O
Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena

U paní Přibylové jsem již byl několikrát. Vždy naprosto profesionální a usměvavá. Vše vždy důkladně vysvětlí.

Bc. Alena Přibylová

Velice se Vám děkuji a moc mě těší, že se ke mně rád vracíte.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Dentální hygiena dětí 0 - 12 let

Syn absolvoval dentalnu hygienu a boli sme nadmieru spokojni. Velmi mily pristup a velka trpezlivost. Urcite prideme opat. Dakujeme!

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečna Přibylová, byla velmi milá a profesionální. Celý postup pečlivě vysvětlovala. Zuby mi opět září jako perličky. Vřele doporučuji!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, paní Jaglová a moc mě těší, že jste byla spokojená.

Nejprve navštívila dentální hygienu dcera a následně já. Naprostá spokojenost :) Můžu jen doporučit :)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji paní Přibylová, jsem moc ráda, že jste byla s péčí spokojená Vy i Vaše dcera.

Umístění: Finedent

Sl. Přibylová je 100% profesionálka. Velmi milá, empatická.Přišla jsem na ošetření se strachem z bolesti, ale zbytečně. Každý krok prováděla velmi citlivě a vše mi dopředu vysvětlila. Všem mohu ošetření u sl. Přibylové vřele doporučit. Ráda se k ní budu vracet na pravidelné prohlídky a čištění. Díky moc.E.Holešovská

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, paní Holešovská. Moc mě těší, že jste byla spokojená a strach přešel. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Finedent

K pani Přibylové sme sa dostali na základe kladných recenzii na internete. Boli sme spolu s manželkou na dentálnej hygiene a musíme povedať, že recenzie neklamali. Pani je šikovná, ústretová a profesionálna. S manželkou sme boli dlhoročný fóbisti, takže sme sa báli, ale naozaj nebolo čoho. Odchádzali sme s úsmevom na perách a čistými zúbkami, naozaj odporúčame. Keď zubná péče tak pani Přibylová. Ďakujeme veľmi pekne, Jozef Janiš s manželkou.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji, pane Janiš. Velice mně těší, že jste oba s manželkou byli takto spokojení.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst