Adres

Finedent (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost
736 44.....

Komplexní dentální hygiena (60 minut) (1 200 Kč)

Ordinační bělení zubů (6 800 Kč)

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let (1 100 Kč) + 3 Více

Domácí bělení zubů (4 200 Kč)

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let (600 Kč)

Airflow (600 Kč)

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečna hygienistka je moc příjemná, dentální hygiena profesionální. Určitě si návštěvu zopakuji a doporučuji ostatním.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S návštěvou jsem velmi spokojená, paní doktorka je velmi milá a šikovná, zákrok vůbec nebolel. Rozhodně mohu doporučit a je to poprvé co mohu říct, že se těším na další návštěvu. :)

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji. Jsem ráda, že jste byla spokojená a i já se těším na další setkání s Vámi.

G
Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Byla to má první návštěva dentální hygieny a myslím, že jsem udělala dobře, když jsem zvolila slečnu Alenu! Velmi příjemná, postupně vysvětluje, jaký zákrok následuje a je velmi empatická. Mohu jen doporučit! :)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář a těším se na další návštěvu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Perfektní. Paní Přibylová během jedné návštěvy zvládla odstranit zubní kámen a pigment na všech zubech ultrazvukem a pískováním, pečlivě a bezbolestně. Vše v průběhu vyšetření popisovala a vysvětlovala, stav před a po ukázala. Předvedla správné čištění zubů, našla mi vhodné mezizubní kartáčky. Dostala jsem odpověď na všechny otázky týkající se čištění implantátů a možnosti bělení zubů. Do Finedentu jsem se dostala na osobní doporučení a jsem se se službami velmi spokojená, takže doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Děkuji za krásné hodnocení a velice mě těší, že jste s mou péčí spokojená.

Umístění: Finedent Dentální hygiena

Velmi milá slečna hygienička. Bezbolestné provedení. Konzultace techniky čištění a mezizubní kartáček a pomůcky v ceně.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Přístup opravdu skvělý, během hygieny slečna Přibylová vše vysvětluje a je pečlivá, také velmi milá. Mohu jedině doporučit

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byl spokojen.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Slečna či paní Přibylová je moc příjemná a vyrovnaná osobnost s úžasným přístupem, byl to opravdu příjemný zážitek, přesně jako píší ostatní. S úrovní péče, komunikací a výsledkem jsem byl velice spokojený.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji, za milý komentář. Jsem ráda, že jste byl spokojený, pane Šašek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent

Paní Přibylová je velmi šikovná, pracuje pečlivě a s klidem, vše předem vysvětlí. Po lidské stránce je naprosto úžasná - velmi příjemná, citlivá a empatická. Mohu jen vřele doporučit!!!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za milý komentář a doporučení. Jsem potěšena, že jste byla spokojená.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Super péče, velmi jemná hygiena s výborným výsledkem, plus příjemná ordinace. Určitě moc doporučuju.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za komentář a moc mě těší, že jste byla v mé péči spokojená.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Přibylovou mohu vřele doporučit, ošetření bylo bezbolestné a ona sama je velice milá, pečlivá a vše hezky vysvětlila. Ordinace je čistá a moderně zařízená.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji za komentář, velice si toho vážím a jsem ráda, že jste byla spokojená.

Airflow

600 Kč

Komplexní dentální hygiena (60 minut)

1 200 Kč

Domácí bělení zubů

4 200 Kč

4 200 Kč

G
Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář a těším se na další návštěvu.

Bc. Alena Přibylová

Děkuji za krásné hodnocení a velice mě těší, že jste s mou péčí spokojená.

Umístění: Finedent Dentální hygiena

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byl spokojen.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji, za milý komentář. Jsem ráda, že jste byl spokojený, pane Šašek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za komentář a moc mě těší, že jste byla v mé péči spokojená.

• zubní kámen
  • zápach z úst