Finedent (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost
736 44.....

Komplexní dentální hygiena (60 minut) • od 1 200 kč

Ordinační bělení zubů • 6 800 Kč

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let • od 1 000 kč +3 Více

Domácí bělení zubů • 4 200 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let • 700 Kč

Airflow • 700 Kč

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Skvělá zkušenost. Paní Přibylová je velice příjemná a pečlivá. Dosud nejlepší provedení dentální hygieny, které jsem kdy absolvoval. Po provedeném ošetření, včetně air-flow nemám ani v náznaku poškozenou dáseň, což jsem jinde vždy míval. Velmi precizní péče. Všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Byl jsem velice mile překvapen jejím profesionálním a lidským přístupem. Byla velmi empatická a zákroky provedla opravdu pečlivě. Vše dobře a srozumitelně vysvětlila. Doporučuji.

Parádní provedení komplexní dentální hygieny !!! Slečna Přibylová je při provádění precizní, vše co provádí popisuje, práce ji jde raz dva a výsledek je dokonalý. Prostředí je příjemné. Rád se do její péče svěřím pravidelně.

Jsem velmi spokojena, perfektni prace, p. Pribylova je velice mila a ochotna, zustavam vernou klientkou.

Naprosto skvělá dentální hygienička! Tu nejlepší jsem hledala opravdu dlouho a konečně jsem ji našla. :) Budu se velmi ráda vracet!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář, jsem ráda, že jste s péčí spokojená a budu se těšit na další návštěvu.

Slečnu Přibylovou rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojena s výsledkem i doporučeními. Konečně jsem našla svoji hygienistku. Těším se na další návštěvu!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář, jsem potěšena, že jste v mé péči byla spokojená a budu se snažit, aby jste byla i nadále.

Umístění: Finedent

Paní Přibylová je velmi profesionální a milá. Moderní ordinace a příjemné prostředí. Mohu jen doporučit!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byl s ošetřením spokojený.

Byla to moje první návštěva dentální hygieny, takže jsem byl nervozní a trochu se bál, ale mé obavy byly zcela zbytečné! Alena Přibylová je velmi empatická, citlivá a zákrok byl naprosto bezbolestný a vlastně i nakonec příjemný! Mohu jen doporučit :)

Velice Vám děkuji za milý komentář a jsem moc ráda, že jste byl spokojený

Umístění: Finedent Airflow

Krásná ordinace a velmi příjemná paní. Celý proces čištění vysvětluje při práci, takže alespoň víte, co se s Vámi děje ???? Určitě se vrátím, celkově jsem byla velmi spokojená.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a jsem ráda, že jste s ošetřením byla spokojená. Těším se na příští návštěvu

Opravdu skvělý přístup: během hygieny slečna Přibylová vysvětluje všechno, což pro mě je velmi důležité. Doporučuji!

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení a doporučení.

Komplexní dentální hygiena (60 minut)

od 1 200 kč

4 200 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let

Airflow

Finedent

Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Umístění: Finedent

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byl s ošetřením spokojený.

Velice Vám děkuji za milý komentář a jsem moc ráda, že jste byl spokojený

Umístění: Finedent Airflow

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení a doporučení.

• zubní kámen
  • zápach z úst