Finedent (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost
736 44.....

Komplexní dentální hygiena (60 minut) • od 1 200 kč

Ordinační bělení zubů • 6 800 Kč

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let • od 1 000 kč +3 Více

Domácí bělení zubů • 4 200 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let • 700 Kč

Airflow • 700 Kč

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• zubní kámen

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Finedent

K pani Přibylové sme sa dostali na základe kladných recenzii na internete. Boli sme spolu s manželkou na dentálnej hygiene a musíme povedať, že recenzie neklamali. Pani je šikovná, ústretová a profesionálna. S manželkou sme boli dlhoročný fóbisti, takže sme sa báli, ale naozaj nebolo čoho. Odchádzali sme s úsmevom na perách a čistými zúbkami, naozaj odporúčame. Keď zubná péče tak pani Přibylová. Ďakujeme veľmi pekne, Jozef Janiš s manželkou.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji, pane Janiš. Velice mně těší, že jste oba s manželkou byli takto spokojení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Perfektní :) Byla to moje první návštěva a slečna Přibylová mi všechno skvěle vysvětlila, byla milá, profesionální a velmi pečlivá. Prostředí je příjemné. Určitě se budu vracet znovu a vřele doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji. Jsem potěšena, že jste byla v mé péči spokojená a budu se snažit, aby to tak bylo i nadále.

Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Skvělá zkušenost. Paní Přibylová je velice příjemná a pečlivá. Dosud nejlepší provedení dentální hygieny, které jsem kdy absolvoval. Po provedeném ošetření, včetně air-flow nemám ani v náznaku poškozenou dáseň, což jsem jinde vždy míval. Velmi precizní péče. Všem vřele doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář a jsem moc ráda, že jste s ošetřením byl spokojený.

Byl jsem velice mile překvapen jejím profesionálním a lidským přístupem. Byla velmi empatická a zákroky provedla opravdu pečlivě. Vše dobře a srozumitelně vysvětlila. Doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji a těší mě, že jste s návštěvou byl spokojený.

Parádní provedení komplexní dentální hygieny !!! Slečna Přibylová je při provádění precizní, vše co provádí popisuje, práce ji jde raz dva a výsledek je dokonalý. Prostředí je příjemné. Rád se do její péče svěřím pravidelně.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, jsem potěšena, že jste byl v mé péči spokojený a budu se snažit, aby to tak bylo i nadále.

Jsem velmi spokojena, perfektni prace, p. Pribylova je velice mila a ochotna, zustavam vernou klientkou.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji paní Zozuláková, moc si toho vážím a těším se na další návštěvu.

Naprosto skvělá dentální hygienička! Tu nejlepší jsem hledala opravdu dlouho a konečně jsem ji našla. :) Budu se velmi ráda vracet!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář, jsem ráda, že jste s péčí spokojená a budu se těšit na další návštěvu.

Slečnu Přibylovou rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojena s výsledkem i doporučeními. Konečně jsem našla svoji hygienistku. Těším se na další návštěvu!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář, jsem potěšena, že jste v mé péči byla spokojená a budu se snažit, aby jste byla i nadále.

Umístění: Finedent

Paní Přibylová je velmi profesionální a milá. Moderní ordinace a příjemné prostředí. Mohu jen doporučit!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byl s ošetřením spokojený.

Byla to moje první návštěva dentální hygieny, takže jsem byl nervozní a trochu se bál, ale mé obavy byly zcela zbytečné! Alena Přibylová je velmi empatická, citlivá a zákrok byl naprosto bezbolestný a vlastně i nakonec příjemný! Mohu jen doporučit :)

Velice Vám děkuji za milý komentář a jsem moc ráda, že jste byl spokojený

Komplexní dentální hygiena (60 minut)

od 1 200 kč

4 200 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let

Airflow

Bc. Alena Přibylová

Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji a těší mě, že jste s návštěvou byl spokojený.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byl s ošetřením spokojený.

Velice Vám děkuji za milý komentář a jsem moc ráda, že jste byl spokojený

• zubní kámen