Bc.

Alena Přibylová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

17 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 322 návštěv profilu během posledních 30 dní

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila přednášek a konferencí se zaměřením… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Finedent

Americká 22
    120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

Airflow 600 Kč

Hodnocení pacientů

• G
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Byla to má první návštěva dentální hygieny a myslím, že jsem udělala dobře, když jsem zvolila slečnu Alenu! Velmi příjemná, postupně vysvětluje, jaký zákrok následuje a je velmi empatická. Mohu jen doporučit! :)

• Z
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Perfektní. Paní Přibylová během jedné návštěvy zvládla odstranit zubní kámen a pigment na všech zubech ultrazvukem a pískováním, pečlivě a bezbolestně. Vše v průběhu vyšetření popisovala a vysvětlovala, stav před a po ukázala. Předvedla správné čištění zubů, našla mi vhodné mezizubní kartáčky. Dostala jsem odpověď na všechny otázky týkající se čištění implantátů a možnosti bělení zubů. Do Finedentu jsem se dostala na osobní doporučení a jsem se se službami velmi spokojená, takže doporučuji.

Alena Přibylová2018-10-10

Děkuji za krásné hodnocení a velice mě těší, že jste s mou péčí spokojená.

• J
    Umístění: FinedentSlužby: Dentální hygiena

Velmi milá slečna hygienička. Bezbolestné provedení. Konzultace techniky čištění a mezizubní kartáček a pomůcky v ceně.

Alena Přibylová2018-10-04

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení.

• E
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Přístup opravdu skvělý, během hygieny slečna Přibylová vše vysvětluje a je pečlivá, také velmi milá. Mohu jedině doporučit

Alena Přibylová2018-09-17

Velice Vám děkuji a těší mě, že jste byl spokojen.

• M
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečna či paní Přibylová je moc příjemná a vyrovnaná osobnost s úžasným přístupem, byl to opravdu příjemný zážitek, přesně jako píší ostatní. S úrovní péče, komunikací a výsledkem jsem byl velice spokojený.

Alena Přibylová2018-08-15

Moc Vám děkuji, za milý komentář. Jsem ráda, že jste byl spokojený, pane Šašek.

• S
    Umístění: Finedent

Paní Přibylová je velmi šikovná, pracuje pečlivě a s klidem, vše předem vysvětlí. Po lidské stránce je naprosto úžasná - velmi příjemná, citlivá a empatická. Mohu jen vřele doporučit!!!

Alena Přibylová2018-08-06

Velice Vám děkuji za milý komentář a doporučení. Jsem potěšena, že jste byla spokojená.

• V
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Super péče, velmi jemná hygiena s výborným výsledkem, plus příjemná ordinace. Určitě moc doporučuju.

Alena Přibylová2018-07-29

Velice Vám děkuji za komentář a moc mě těší, že jste byla v mé péči spokojená.

• L
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Paní Přibylovou mohu vřele doporučit, ošetření bylo bezbolestné a ona sama je velice milá, pečlivá a vše hezky vysvětlila. Ordinace je čistá a moderně zařízená.

Alena Přibylová2018-07-27

Moc Vám děkuji za komentář, velice si toho vážím a jsem ráda, že jste byla spokojená.

• H
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Přidávám se ke všem, kdo hodnotili Bc. A. Přibylovou kladně. Je perfektní a přitom jemná po odborné stránce a navíc je milá, klidná a usměvavá. Jsem ráda, že mě náhoda zavedla právě k ní. Z 10 hvězdiček bych jí dala 11!

Alena Přibylová2018-05-22

Velice Vám děkuji za milý komentář, paní Šedová. Moc mě těší, že jste v mé péči byla spokojená.

• Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena

Pani Alena Přibylová byla velice zdvořilá, přesná a vysvětlovala každý krok během zasedání. Velmi mě potěšila její profesionalita a určitě k ní budu chodit na pravidelnou dentální hygienu. Velice bych ji doporučil všem!

Alena Přibylová2018-03-25

Děkuji Vám za milý komentář a budu se těšit na příští návštěvu.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila přednášek a konferencí se zaměřením na problematiku dentální hygieny. Se svými pacienty se snažím vytvářet přátelské vztahy, aby se při návštěvě cítili co nejlépe a uvolněně. Práce je pro mě zároveň koníčkem, proto se jí věnuji ráda a naplno.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Znalost jazyků

• čeština

Certifikáty

• Alena Přibylová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty
  • Alena Přibylová, dentální hygienistka, hygienista - Certifikáty
  • Alena Přibylová, Praha - Certifikáty
  • Alena Přibylová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Odborná kvalifikace

Nemoci

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní
  • krvácení dásní
  • citlivost zubů
  • pigmentace
  • zvýšená kazivost zubů
  • bělení zubů (ordinační, domácí)

Fotografie