Finedent

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

Airflow • 800 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let • 800 Kč

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let • 1 200 Kč +5 Více

Domácí bělení zubů • 5 900 Kč

Opakovaná DH (30 min.) • 1 000 Kč

Opakovaná DH (45 min.) • 1 300 Kč

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• Zubní kámen

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Airflow

1 300 Kč

Ordinační bělení zubů

6 800 Kč

Finedent

Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

1 500 Kč

Finedent

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Opakovaná DH (45 min.)

S přístupem paní hygienistky jsem maximálně spokojená, je velice příjemná . Její ošetření je ohleduplné. Služby využívám opakovaně.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Velmi příjemné ošetření zubní hygieny. Bezbolestné, paní hygienistka příjemná, empatická, popisovala vše, co zrovna bude dělat. Za mě dokonalá péče. Ordinace je v centru města minutu od Náměstí Míru. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Opakovaná DH (30 min.)

Velmi příjemné a lidské jednání. Poctivost při jednotlivých úkonech. Dodržování času. Čisté a moderní prostředí.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát děkuji, velice mě těší Vaše spokojenost a budu se snažit, aby to tak zůstalo i nadále.

Za dnešní důkladné ošetření bych chtěl slečně Aleně ještě jednou moc poděkovat, její přístup je velice empatický a 100% profesionální !

Bc. Alena Přibylová

Velice děkuji, moc si toho vážím a těším se na další návštěvu.

Pani Alena je naprosto skvela. Vse dukladne vysvetli, peclive a svizne provede (netrpite dele nez je nutne :) a celkove je velmi mila a profesionalni.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji, jsem potěšena a budu se těšit na příští návštěvu.

Hygiena obecně není úplně příjemný zážitek, nicméně zde je to spojeno s příjemným vystupováním sympatické paní hygienistky. Čistá ordinace, vše bylo vysvětleno, dá se platit kartou. Super služby ????

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

O
Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena

U paní Přibylové jsem již byl několikrát. Vždy naprosto profesionální a usměvavá. Vše vždy důkladně vysvětlí.

Bc. Alena Přibylová

Velice se Vám děkuji a moc mě těší, že se ke mně rád vracíte.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Dentální hygiena dětí 0 - 12 let

Syn absolvoval dentalnu hygienu a boli sme nadmieru spokojni. Velmi mily pristup a velka trpezlivost. Urcite prideme opat. Dakujeme!

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečna Přibylová, byla velmi milá a profesionální. Celý postup pečlivě vysvětlovala. Zuby mi opět září jako perličky. Vřele doporučuji!

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, paní Jaglová a moc mě těší, že jste byla spokojená.

Nejprve navštívila dentální hygienu dcera a následně já. Naprostá spokojenost :) Můžu jen doporučit :)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji paní Přibylová, jsem moc ráda, že jste byla s péčí spokojená Vy i Vaše dcera.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst