Alena Přibylová, dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

147 návštěv profilu během 30 dní

Finedent

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

Airflow • 800 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let • 800 Kč

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let • 1 200 Kč +5 Více

Domácí bělení zubů • 5 900 Kč

Opakovaná DH (30 min.) • 1 000 Kč

Opakovaná DH (45 min.) • 1 300 Kč

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• Zubní kámen

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

800 Kč

1 300 Kč

6 800 Kč

1 500 Kč

Názory

Umístění: Finedent Opakovaná DH (30 min.)

Všechno podstatné už tady bylo napsáno, můžu jen potvrdit a zopakovat. Velice příjemná komunikace, empatický přístup a profesionální péče. Vždy se těším na další návštěvu. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Při dentální hygieně díky citlivým krčkům propotím tričko. Rozhodl jsem se zkusit jinou DH. A při ošetření slečnou Přibylovou jsem po dlouhé době čekal kdy "TO" přijde a byl jsem velmi mile překvapen. Je vnímavá, popisuje stav průběhu ošetření a má opravdu citlivý a pečlivý postup. Ufff.... děkuji a skoro se už těším na opakovanou DH :-)

Zdravím.Připadal jsem si jak u kadeřníka.příjemné, šetrne a výsledek brilatní. Upřímně doporučuji...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Opakovaná DH (45 min.)

S přístupem paní hygienistky jsem maximálně spokojená, je velice příjemná . Její ošetření je ohleduplné. Služby využívám opakovaně.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

G

Velmi příjemné ošetření zubní hygieny. Bezbolestné, paní hygienistka příjemná, empatická, popisovala vše, co zrovna bude dělat. Za mě dokonalá péče. Ordinace je v centru města minutu od Náměstí Míru. Doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji za recenzi a upřímě mě těší, že jste s péčí spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Opakovaná DH (30 min.)

Velmi příjemné a lidské jednání. Poctivost při jednotlivých úkonech. Dodržování času. Čisté a moderní prostředí.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát děkuji, velice mě těší Vaše spokojenost a budu se snažit, aby to tak zůstalo i nadále.

Za dnešní důkladné ošetření bych chtěl slečně Aleně ještě jednou moc poděkovat, její přístup je velice empatický a 100% profesionální !

Bc. Alena Přibylová

Velice děkuji, moc si toho vážím a těším se na další návštěvu.

Pani Alena je naprosto skvela. Vse dukladne vysvetli, peclive a svizne provede (netrpite dele nez je nutne :) a celkove je velmi mila a profesionalni.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji, jsem potěšena a budu se těšit na příští návštěvu.

Hygiena obecně není úplně příjemný zážitek, nicméně zde je to spojeno s příjemným vystupováním sympatické paní hygienistky. Čistá ordinace, vše bylo vysvětleno, dá se platit kartou. Super služby ????

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

O
Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena

U paní Přibylové jsem již byl několikrát. Vždy naprosto profesionální a usměvavá. Vše vždy důkladně vysvětlí.

Bc. Alena Přibylová

Velice se Vám děkuji a moc mě těší, že se ke mně rád vracíte.

• Zubní kámen
  • Zápach z úst