Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost
736 44.....

Airflow • 700 Kč

Dentální hygiena dětí 0 - 12 let • 700 Kč

Dentální hygiena dětí 12 - 15 let • od 1 000 kč +3 Více

Domácí bělení zubů • 4 200 Kč

Komplexní dentální hygiena (60 minut) • od 1 200 kč

Ordinační bělení zubů • 6 800 Kč

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

• zubní kámen

od 1 000 kč

Domácí bělení zubů

4 200 Kč

Finedent

Komplexní dentální hygiena (60 minut)

od 1 200 kč

Ordinační bělení zubů

6 800 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Dentální hygiena dětí 0 - 12 let

Syn absolvoval dentalnu hygienu a boli sme nadmieru spokojni. Velmi mily pristup a velka trpezlivost. Urcite prideme opat. Dakujeme!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečna Přibylová, byla velmi milá a profesionální. Celý postup pečlivě vysvětlovala. Zuby mi opět září jako perličky. Vřele doporučuji!

Nejprve navštívila dentální hygienu dcera a následně já. Naprostá spokojenost :) Můžu jen doporučit :)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji paní Přibylová, jsem moc ráda, že jste byla s péčí spokojená Vy i Vaše dcera.

Umístění: Finedent

Sl. Přibylová je 100% profesionálka. Velmi milá, empatická.Přišla jsem na ošetření se strachem z bolesti, ale zbytečně. Každý krok prováděla velmi citlivě a vše mi dopředu vysvětlila. Všem mohu ošetření u sl. Přibylové vřele doporučit. Ráda se k ní budu vracet na pravidelné prohlídky a čištění. Díky moc.E.Holešovská

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, paní Holešovská. Moc mě těší, že jste byla spokojená a strach přešel. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Finedent

K pani Přibylové sme sa dostali na základe kladných recenzii na internete. Boli sme spolu s manželkou na dentálnej hygiene a musíme povedať, že recenzie neklamali. Pani je šikovná, ústretová a profesionálna. S manželkou sme boli dlhoročný fóbisti, takže sme sa báli, ale naozaj nebolo čoho. Odchádzali sme s úsmevom na perách a čistými zúbkami, naozaj odporúčame. Keď zubná péče tak pani Přibylová. Ďakujeme veľmi pekne, Jozef Janiš s manželkou.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji, pane Janiš. Velice mně těší, že jste oba s manželkou byli takto spokojení.

Perfektní :) Byla to moje první návštěva a slečna Přibylová mi všechno skvěle vysvětlila, byla milá, profesionální a velmi pečlivá. Prostředí je příjemné. Určitě se budu vracet znovu a vřele doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji. Jsem potěšena, že jste byla v mé péči spokojená a budu se snažit, aby to tak bylo i nadále.

Umístění: Finedent Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Skvělá zkušenost. Paní Přibylová je velice příjemná a pečlivá. Dosud nejlepší provedení dentální hygieny, které jsem kdy absolvoval. Po provedeném ošetření, včetně air-flow nemám ani v náznaku poškozenou dáseň, což jsem jinde vždy míval. Velmi precizní péče. Všem vřele doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za krásný komentář a jsem moc ráda, že jste s ošetřením byl spokojený.

Byl jsem velice mile překvapen jejím profesionálním a lidským přístupem. Byla velmi empatická a zákroky provedla opravdu pečlivě. Vše dobře a srozumitelně vysvětlila. Doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Moc Vám děkuji a těší mě, že jste s návštěvou byl spokojený.

Parádní provedení komplexní dentální hygieny !!! Slečna Přibylová je při provádění precizní, vše co provádí popisuje, práce ji jde raz dva a výsledek je dokonalý. Prostředí je příjemné. Rád se do její péče svěřím pravidelně.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, jsem potěšena, že jste byl v mé péči spokojený a budu se snažit, aby to tak bylo i nadále.

Jsem velmi spokojena, perfektni prace, p. Pribylova je velice mila a ochotna, zustavam vernou klientkou.

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji paní Zozuláková, moc si toho vážím a těším se na další návštěvu.

• zubní kámen
  • zápach z úst