Bc.

Alena Přibylová

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

9 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 300 návštěv profilu během posledních 30 dní

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila přednášek a konferencí se zaměřením… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Finedent

Americká 22
    120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

Airflow 400 Kč

Hodnocení pacientů

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Přidávám se ke všem, kdo hodnotili Bc. A. Přibylovou kladně. Je perfektní a přitom jemná po odborné stránce a navíc je milá, klidná a usměvavá. Jsem ráda, že mě náhoda zavedla právě k ní. Z 10 hvězdiček bych jí dala 11!

Alena Přibylová2018-05-22

Velice Vám děkuji za milý komentář, paní Šedová. Moc mě těší, že jste v mé péči byla spokojená.

• Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena

Pani Alena Přibylová byla velice zdvořilá, přesná a vysvětlovala každý krok během zasedání. Velmi mě potěšila její profesionalita a určitě k ní budu chodit na pravidelnou dentální hygienu. Velice bych ji doporučil všem!

Alena Přibylová2018-03-25

Děkuji Vám za milý komentář a budu se těšit na příští návštěvu.

• E
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena

Paní/slečna Přibylová je velice milá, ošetření bylo bezbolestné a v jeho průběhu popisovala vše, co dělá. Určitě ji doporučím známým. S výsledkem jsem spokojená a těším se na další návštěvu.:)

Alena Přibylová2018-03-09

Velice Vám děkuji za milý komentář, paní Ševčíková. Jsem moc ráda, že jste spokojená a i já se na Vás budu příště těšit :)

• L
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena

Na dentalni hygiene jsem byl uplne poprve - drive mi zubni kamen odstranoval stomatolog. Na dentalni hygiene je vsak "cisteni zubu" mnohem dukladnejsi a dochazi i k odstraneni pigmentovych skvrn. Pani Pribylova byla velice mila, pecliva, setrna a vse vysvetli - je na ni videt, ze ji jeji prace bavi a umi komunikovat s klienty. S vysledkem jsem velice spokojeny a budu navstevovat pravidelne. Doporucuji!

Alena Přibylová2018-02-03

Velice Vám děkuji za krásný komentář a těším se na Vaši příští návštěvu.

• N
    Umístění: Finedent

Slečna je moc milá a hodná,trpělivá. Vše mi pečlivě vysvětlila,ukázala. Byla velmi pečlivá a vše proběhlo jak má. Určitě moc doporučuju. Já už jinam nejdu :)

Alena Přibylová2018-01-12

Moc Vám děkuji za milý komentář :)

• V

Byla to nejlepší dentální hygiena pod sluncem! Konečně mám jistotu že
    sem v odborných rukou, dostala jsem absolutně maximální úroveň péče!
    Pokud se k tomu přidá ochotný přístup, schopnost odborně poradit a
    extrémní pečlivost, stává se radostí k paní Přibylovi objednávat! Paní
    hygienistku všude doporučuji.

Alena Přibylová2018-01-12

Děkuji Vám za krásný komentář a doporučení.

• М
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena

Hodnocení po první návštěvě: hezká dobře zařízena a čista ordinace, mladá paní Alena je velmi šikovná a příjemná hygienistka. Vysvětluje jednotlivé kroky, a tak člověk přesně ví co ho čeká. Pečlivé a bezbolestné ošetření. Určitě doporučuji:)

Alena Přibylová2018-01-12

Děkuji Vám za krásný komentář.

• V
    Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena

Dlouho jsem hledal dobrou hygienistku a konečně se mi podařilo najít tu nejlepší. Skvělý první dojem, velice příjemná a empatická. Práce byla provedena precizně a vše mně srozumitelně vysvětlila. Všem doporučuji návštěvu této hygienistky .

Alena Přibylová2018-01-12

Velice Vám děkuji za komentář a doporučení.

• Umístění: Finedent

Nejlepší zubní hygienistka, kterou jsem kdy měl. Velmi příjemná, pečlivá, umí dobře vysvětlit, jak se starat o zuby.Určitě doporučuji!

Alena Přibylová2018-01-12

Moc Vám děkuji za milý komentář.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila přednášek a konferencí se zaměřením na problematiku dentální hygieny. Se svými pacienty se snažím vytvářet přátelské vztahy, aby se při návštěvě cítili co nejlépe a uvolněně. Práce je pro mě zároveň koníčkem, proto se jí věnuji ráda a naplno.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Znalost jazyků

• čeština

Certifikáty

• Alena Přibylová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty
  • Alena Přibylová, dentální hygienistka, hygienista - Certifikáty
  • Alena Přibylová, Praha - Certifikáty
  • Alena Přibylová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Odborná kvalifikace

Nemoci

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní
  • krvácení dásní
  • citlivost zubů
  • pigmentace
  • zvýšená kazivost zubů
  • bělení zubů (ordinační, domácí)

Fotografie