Samostatná ordinace PL - stomatologa
Plynárenská, Kolín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

K paní doktorce chodím nejméně 20 let a nikdy jsem neměl po jejím ošetření žádný problém, vždy mi pomohla k mé spokojenosti. Plomby drží, přístup má lidský, je velmi ochotná a pečlivá.

Po více než 20ti letech péče paní doktorky mám zkušenost pouze pozitivní, musím pochválit za vzornou péči, příjemný přístup k lidem. Chodíme tam celá rodina a jsme moc rádi za její péči.

Zachránila mi zuby, které její předchůdci zanedbávali. Plomby dlouho drží. Má velmi přívětivý přístup k pacientům.

Skvělá lékařka, citlivá. Přístup mámy.

Chodila jsem k ní s bolestí zubu a ona mi pořád tvrdila, že to není možný, že mě nemůže bolet.... pak mi ho za 1000,- zpravila a já trpěla dál. Dostala jsem se na odbornou kliniku, kde mi udělali RTG což tady nikdy a zubař tam se mě ptal, že by ho zajímalo proč mi léčí mrtvý zub... když ten vedle mám v dezolátním stavu. čistil mi kanálky a bylo to hrozné... Jezdila jsem tam 3x týdně než mě dal do kupy. nespala jsem a byla tak napraná práškama že jsem nebyla schopná fungovat... Takže já už tam nikdy.

-odbornice s citlivým přístupem.

vysoká odbornost, lidský přístup, kvalitní prevence