Samostatná ordinace PL - stomatologa
Komenského 182, Kolín

nemá cenu se objednávat na začátek ordinačních hodin, protože paní doktorka chodí o půl hodiny později, ale jinak je příjemná, milá a musím říct, že díky ní jsem se přestal bát zubaře.

K paní doktorce jsem chodila víc jak 10 let až na nějaké malé kazy bylo stále vše v pořádku. I přes to, že jsem na nějaké problémy upozorňovala, bylo mi řečeno že je vše v pořádku. O rentgenu paní doktorka asi nikdy neslyšela. Při mé poslední návštěvě, kdy jsem byla zdůrazňuji " těhotná" jsem opět byla ujišťena že je vše v pořádku. Měsíc na to mě strašně chytnul zub a u jiného zubaře jsem se dozvěděla že mám zuby v hrozném stavu. Dnes mě oprava bude stát spousty času a tisíce. Paní doktorka je sice milá ale na svoji práci viditelně nestačí!!!!!! není se pak čemu divit že má prázdnou čekárnu. Dnes lituji že jsem od ní neutekla dřív.

Paní doktorka byla jediná kdo mi pomohl,celý opuchlý jsem běhal po zubařech v Kolíně a nikdo mě neošetřil,jediná paní doktorka mi byla ochotná pomoci,i když měla plnou čekárnu, za což jsem jí neskonale vděčný.

S p. Benovou jsem velmi spokojená,je milá, lidský přístup, citlivě ošetřuje.Pokud je pacient objednaný, nemusí čekat dlohou dobu v čekárně, p. Benová dodržuje čas objednání.

Jako člověk je možná příjemná,ale jako zubařka nic moc.