Praktický lékař pro dospělé
gen. Svobody 24/280, Havířov

Pan doktor je skvělý, má dobré srdíčko. Doporučuji všem. Věřím, že se brzy uzdraví a bude nadále ordinovat.

PO PRVNÍ NAVŠTĚVĚ V ROCE 1990 JSEM PŘIŠEL PO KOLENOU PO RUZNYCH VYŠETŘENÍCH V NEMOCNICI K DR.AFANOVI.PO PUL HODINĚ OPICHU PATEŘE A MANIPULACÍ JSEM ODEŠEL VZPŘIMENĚ A DO DNEŠNÍHO DNE NEMÁM TAKOVÉ PROBLÉMY.MOC DĚKIJI PANE DR.

Pan doktor patří k těm nejmilejším lidem, jenž Vás začíná léčit pouhým svým úsměvem vždy, když vstoupíte k němu do ordinace. Nejdříve z Vás však spadne nervozita z vyšetření u sestřičky, která Vám svým chováním dokazuje, že personál této ordinace je zde pro Vás a Vy nejste na obtíž. S panem doktorem Afanou mám jen ty nejlepší zkušenosti, vždy přesně specifikoval diagnózu, stanovil léčbu, či konzultoval postup s dalšími odbornostmi. Nikdy bych neměnila, protože u tohoto lékaře vždy víte, že zdraví a především zdraví, je zde na prvním místě a nikoliv komerční výdělek lékaře. Tímto způsobem bych chtěla vyjádřit úctu a respekt k panu doktorovi a hlavně také mnoho zdraví. Vděčná pacientka.

Jsem dlouholetou pacientkou pana Dr.Afany,nikdy jsem se nesetkala se špatným a neprofesionálním přístupem ,je skvělý, dobrý diagnostik,sestra má přístup velmi profesionální ,o ní svědčí reference již v nemocnici,kde dlouhodobě pracovala na odborném pracovišti,.V ordinaci již před sedmou hodinou ranní,je připraven tým, který jak liádským i profesionálním přístupem Vám pomůže jak na duši tak i na těle. A že je prázdná čekárna,někdy ano a toje všude,zde lékař je věcný, nevybavuje se v práci hloupostmi,ani si nevyřizuje soukromé věci,je vždy otevřený a má pro pacienta čas.Svým lidským a profi přístupem již několikrát mi a mé rodině pomohl a vyléčil.

O ordinaci MUDr. Afany se ani nedá napsat něco špatného. Po ránu se na mě vždy usmívá milá sestřička, která ochotně naslouchá spoustě problémů, které ji pacienti sdělí ještě dříve, než jdou k panu doktorovi. Co hodnotím nejvíce kladně je to, že mě pan doktor vezme i brzy ráno, i když mu ordinanční hodiny začínají mnohem později, vždy s odůvodněním, abych nemusel čekat. To je v této době takový luxus, že u pana doktora mám nadstandardní služby, ostatně jako všichni jeho pacienti, aniž bych takové služby musel vyžadovat. Mohu všem jen doporučit, protože na Vás bude čekat milý tým, profesionální péče, perfektní diagnostika a odchod se spokojenou tváří, a to je to hlavní, co od lékaře a jeho sestřičky očekávám.

Koukla jsem na tento portál opět po dlouhé době a musím zde přidat svůj postřeh z poslední doby. Sestřička jako vždy s dobrou náladou, ordinace provonělá kávou, což je zřejmě brzký ranní rituál pana doktora a jeho personálu. Opět jsem byla s úsměvem přivítána s tím, že ať se na chvíli posadím, že pan doktor si mě za chvíli zavolá. I když má ordinovat dle svých hodin až od půl osmé, ochotně mě vzal ihned v 7:00 hod., a to prý z důvodu, abych nemusela čekat. :) Víc bych ani nekomentovala, tohle mi stačilo jen pro to, abych se zde otevřeně podělila a prima ráno, s profi týmem a lidským pochopením.

Snad u pana doktora nejde ani diskutovat o jeho kvalitách, je to nejlepší doktor široko daleko, myslím, že by se ostatní měli z jeho zkušeností a životních zážitků učit. Nemluví sice spisovně jako kniha, ale za to je to vynikající diagnostik, který Vás ve štychu nenechá, to mi věřte.

Na pana doktora snad nelze říci žádné negativum, nejen, že je výborný lékař, ale má lidský přístup k lidem, což je v dnešní době pro mnoho lékařů cizí. Jeho sestřička je přesně to, co očekávám, když přijdu vystresovaná k lékaři..usměvavá, příjemná a uklidní. Celkově pak od pana doktora odcházím spokojená s tím, že se mi někdo věnuje, že mě někdo zná, a že mé problémy jsou vnímány a řešeny. Pan doktor a jeho sestřička neberou svou práci pouze jako obživu, ale jako poslání. Neskromným přáním je, abychom takové lidi v pozicích jako jsou lékaři, nacházeli čím dál tím častěji. Tímto děkuji panu doktorovi a jeho sestřičce za dosavadní péči a profesionální přístup.

Pan doktor je velmi příjemný. Je to dobrý odborník, dobrý diagnostik a má výborné sestřičky. Vřele doporučuji a nikdy bych neměnila.

Pan doktor sice neumí dobře česky ale mám s ním dobré zkušenosti.Je dobrý diagnostik a vždy umí poradit.Jeho sestřičky - zažila jsem jich několik, byly vždy příjemné a ochotné.