Terapeutické centrum Temenos
Na Florenci 9, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Adéla Jílková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den , chtela bych se zeptat kolik berete za hodinu. Dekuji

za 50 min sezení si účtuji 600 Kč. Lze platit hotově či převodem. Objednat se můžete prostřednictvím mailu.

Mgr. Adéla Jílková

poslední týdny mě trápí myšlenky ohledně mé budoucnosti. Jsem stále student a přivydělávám si. V červenci jsem si našla novou brigádu. Již při zaučování jsem se v daném místě necítila dobře, bohužel po dovolené v Alpách se tento pocit ještě znásobil. Najednou mě život ve městě zaplněný prací začal děsit. Přišlo mi hrozně depresivní, že bych celý život měla strávit v kanceláři někde uprostřed města a následně za vydělané peníze se občas podívat na hory. Na horách jsem se cítila šťastně a uvolněně (což samozřejmě přičítám i tomu, že to byla dovolená), okouzlil mě místní život. Momentálně cítím, že se ve městě a ve stereotypu práce cítím nesvá, spoutaná. Když vidím svého kolegu, jak ze své práce ve stresu, nebo jak toho má hodně, tak cítím jakousi úzkost.
Najednou nevím, co mám dělat. Když se mi zdá, že už mi je lépe a mám projasněnou mysl, tak stačí maličkost a já znovu upadnu do toho skličujícího stavu, ze kterého nevím jak ven. Jsou to normální pocity, které odezní? Nebo bude lepší nějaké sezení s odborníkem?

je dobře, že věnujete pozornost svým pocitům a potřebám. Návštěvu odborníka bych doporučovala, nemůžete tím nic zkazit, alespoň si utřídíte své myšlenky a možnosti. Možná práce v kanceláři (třeba jen prozatím) není cesta pro Vás. Vzhledem k tomu, že jste student, je stádium hledání a tápání normální. Držím palce, ať najdete svojí cestu!

Mgr. Adéla Jílková