Abdul Shafi Sahely, chirurg Brno

MUDr. Abdul Shafi Sahely

Chirurg Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jihlavská 20, Brno
nemocnice Bohunice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Pane doktore, nevím kde nyní pracujete ale chtěla bych Vám toutou cestou moc poděkovat za tatinka, kterého jste operoval s nádorem konečníku. On je v pořádku, už nemusí ani na chemo :-) DĚKUJEME VÁM mnohokrát a je mi hrozně líto, že jsme Vám to nemohli říct osobně. Žijte blaze kdekoliv žijete, mnoho úspěchů i Vaši rodině přejeme.
P.S.: napíšte prosím alespoň svou adresu a nové působiště na ambulanci chirurgie ve Vyškově nabo na těchto stránkách.
Po Vás je velká shánka ve Vyškově a okolí :-(


U pana doktora jsen ve Vyskove pracovala. Byl pro všechny zaměstnance zázemím i jistotou. Přicházel na sal a ambulanci s dobrou náladou a tu rozséval nejen v kolektivu, ale i mezi pacienty, jeho komunikace byla na vysoké úrovni. Přeji mu ze srdce do nové životní etapy už jen to dobré.


Pane doktore, odešel jste z Vyškova a na Vás nemáme kontakt. Jste užasný, šikovný a lidský chirurg, který nyní chybí ve Vyškově. Dejte nám prosím vědět, kde Vás najdeme. Už je chirurgie vyškovské nemocnice hrozná s tím novým vedením.


Setkání s pane doktorem Sahelim bylo pro me prikladem uplne vzoroveho chovani lekare k pacientovi,nejenom po odborne strance ale hlavne lidske!!Celou dobu meho pobytu v nemocnici se spolecne s panem doktorem Randulou zajimal o muj zdravotni stav a to s usmevem na tvari,narozdil od svych kolegu..Jsem moc rada ze jsem ho mohla poznat:-)vsem ho vrele doporucuji!


Pane doktore, operoval jste mého otce, kterému na Bulovce doporučili amputaci nohy, proto z Prahy jezdíme k Vám až do Vyškova. DĚKUJEME a JSME VÁM MOC VDĚČNÍ!!!


Vynikající lékař, odborník na svém místě. Je vidět, že ho práce baví a zajímá, potom i péče je jiná. ;-)


Ověřeny pacient

Pan doktor Sahely je podle mého názoru ( a myslím, že nejen podle mého) jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru. Podle více lidí má ruce od Boha. Ve své práci ví, co dělá. Na lidi působí velice příjemně, usměvavě a zlepší náladu všem pacientům. A pokud máte strach z nějakého zákroku, tak velice pěkně uklidní. Takto má vypadat doktor. Je to člověk s velkým "Č". Mnoho doktorů by si z něj mělo vzít příklad. Velice dopručuji toho výborného doktora ve Vyškovské nemocnic !!!!! Klobouk dolů pane doktore ! :)


Ověřeny pacient

Tento lékař má ruce od Boha.......Je to úžasný člověk s velkým "Č". Pomohl mi. Pomáhá ostátním..a jeho příjemné vystupování a chování je k nezaplacení..:)


Náš pan doktor.. :) že.?


Tento doktor je Doktor s velkým "D" , ví, co dělá, což se o některých říci nedá...a navíc tuto funkci dělá s radostí, úsměvem a humorem a ne jako nějaký mručoun......Super lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti