nemocnice Bohunice
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pane doktore, nevím kde nyní pracujete ale chtěla bych Vám toutou cestou moc poděkovat za tatinka, kterého jste operoval s nádorem konečníku. On je v pořádku, už nemusí ani na chemo :-) DĚKUJEME VÁM mnohokrát a je mi hrozně líto, že jsme Vám to nemohli říct osobně. Žijte blaze kdekoliv žijete, mnoho úspěchů i Vaši rodině přejeme.
P.S.: napíšte prosím alespoň svou adresu a nové působiště na ambulanci chirurgie ve Vyškově nabo na těchto stránkách.
Po Vás je velká shánka ve Vyškově a okolí :-(

U pana doktora jsen ve Vyskove pracovala. Byl pro všechny zaměstnance zázemím i jistotou. Přicházel na sal a ambulanci s dobrou náladou a tu rozséval nejen v kolektivu, ale i mezi pacienty, jeho komunikace byla na vysoké úrovni. Přeji mu ze srdce do nové životní etapy už jen to dobré.

Pane doktore, odešel jste z Vyškova a na Vás nemáme kontakt. Jste užasný, šikovný a lidský chirurg, který nyní chybí ve Vyškově. Dejte nám prosím vědět, kde Vás najdeme. Už je chirurgie vyškovské nemocnice hrozná s tím novým vedením.

Setkání s pane doktorem Sahelim bylo pro me prikladem uplne vzoroveho chovani lekare k pacientovi,nejenom po odborne strance ale hlavne lidske!!Celou dobu meho pobytu v nemocnici se spolecne s panem doktorem Randulou zajimal o muj zdravotni stav a to s usmevem na tvari,narozdil od svych kolegu..Jsem moc rada ze jsem ho mohla poznat:-)vsem ho vrele doporucuji!

Pane doktore, operoval jste mého otce, kterému na Bulovce doporučili amputaci nohy, proto z Prahy jezdíme k Vám až do Vyškova. DĚKUJEME a JSME VÁM MOC VDĚČNÍ!!!

Vynikající lékař, odborník na svém místě. Je vidět, že ho práce baví a zajímá, potom i péče je jiná. ;-)

Pan doktor Sahely je podle mého názoru ( a myslím, že nejen podle mého) jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru. Podle více lidí má ruce od Boha. Ve své práci ví, co dělá. Na lidi působí velice příjemně, usměvavě a zlepší náladu všem pacientům. A pokud máte strach z nějakého zákroku, tak velice pěkně uklidní. Takto má vypadat doktor. Je to člověk s velkým "Č". Mnoho doktorů by si z něj mělo vzít příklad. Velice dopručuji toho výborného doktora ve Vyškovské nemocnic !!!!! Klobouk dolů pane doktore ! :)

Tento lékař má ruce od Boha.......Je to úžasný člověk s velkým "Č". Pomohl mi. Pomáhá ostátním..a jeho příjemné vystupování a chování je k nezaplacení..:)

Náš pan doktor.. :) že.?

Tento doktor je Doktor s velkým "D" , ví, co dělá, což se o některých říci nedá...a navíc tuto funkci dělá s radostí, úsměvem a humorem a ne jako nějaký mručoun......Super lékař