Zuzana Schneiderová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

56 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 37 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Některé termíny jsou vyhrazeny pro mou kolegyni Martinu Trojanovou, DiS, o objednání k ní Vás budeme informovat sms zprávou. Jedná-li… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• K
    Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Paní Schneiderová je velmi šikovná, milá a precizní. Za mě obrovský profík. Neznám kvalitnější práci dentální hygieny. Mohu jen doporučit a děkuji. Kamila

Zuzana Schneiderová2018-09-18

Moc moc děkuji!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Běžný termín

S ošetřením jsem byla opravdu spokojená. Paní doktorka je milá, poradí, v ordinaci jsem se cítila příjemně a mám krásně čisté zuby. Žádná dlouhá čekací doba a rychlé objednání přes internet. Moc děkuji.

Zuzana Schneiderová2018-09-11

Děkuji moc

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Dentální hygiena

Paní Schneiderovou jsme navštívili i s přítelem v srpnu 2018 a vybrali jsme si ji na základě referencí. Práci mohu porovnat pouze s jedinou dentální hygienou na jiném místě, zde jsem ale byla spokojenější. Hygiena mi byla provedena šetrněji (po absolvování mnohem méně krvácení z dásní - což je po dentální hygieně prý běžné! - než na jiném pracovišti, a přitom pocit velice kvalitně odvedené práce. Teď po dvou dnech už jsou dásně zcela v pořádku a zůstává jen příjemný pocit čistého chrupu. Zuby přítele byly o dost zanesenější, než moje, takže jeho ošetření trvalo asi o 15 - 20 minut déle, výsledek je ale opravdu viditelný a stálo to za to. Zároveň jsme si odnesli správné kartáčky a rady. Paní hygienistka je moc příjemná, všechno vysvětlí, není co vytknout. Nelze platit kartou, je třeba hotovost.

Zuzana Schneiderová2018-08-27

Dobrý den, moc děkuji, mějte se pěkně a pozdravujte prosím i pana Robleta.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý profesionál, bezvadná práce. Velmi milé jednání, vše vysvětleno dopodrobna. Jsem ráda, že jsem Vás našla. Děkuji.

Zuzana Schneiderová2018-05-07

Moc Vám děkuji za hodnocení!

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Odhodlala jsem se jít na zubní hygienu a vybrala si paní Zuzanu z důvodu blízkosti od práce a dobrého hodnocení. Vzhledem k tomu, že jsem byla na zubní hygieně poprvé, tak to nic příjemného nebylo, ale už o tom nevím a zuby jsou krásně čisté. Paní hygienistka byla lidská a velice příjemná, takže nemohu nic vytknout. Příště už půjdu naprosto bez obav a ráda :-).

Zuzana Schneiderová2018-04-16

Děkuji moc a v patek se doufam ;) uvidime!

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Objednaný termín byl dodržen. Paní hygienistka je příjemná v jednání. Zuby mi ošetřila na profesionální úrovni, na moje dotazy odpověděla výstižně a srozumitelně. Doporučuji.

Zuzana Schneiderová2018-03-26

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení!

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla velice milá a citlivá, vše vysvětlila a poradila. Nic nebolelo a její práce byla výrazně znatelná. Jsem moc spokojena.

Zuzana Schneiderová2018-03-22

Děkuji moc za hodnocení!

• Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.

Skvělá hygienistka. Zuby jsou po zákroku jak perličky. Paní Schneiderovou navštěvuji pravidelně z důvodu vždy odvedené perfektní práce. Doporučuji!

Zuzana Schneiderová2018-03-19

Díky moc pane Houdku, těším se na viděnou.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá dentální hygienistka ! Vždy odcházím naprosto spokojena. Díky paní Schneiderová Hana Berberová

Zuzana Schneiderová2018-03-09

Moc mě těší, děkuji za hodnocení!

• Š
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá, probíhající zákrok mi postupně vysvětlovala a závěrem doporučila řešení pro můj problém. Moc děkuji!

Zuzana Schneiderová2018-03-07

I já děkuji!

Zkušenosti a dovednosti

• Více informací na internetových stránkách:
    www.dhcentrum.cz.
    Jedná-li se o Vaši první dentalní hygienu nebo hygienu po delší době, doporučujeme 60 min. návštěvu. Na pravidelnou návstěvu po půl roce doporčujeme 30-45 min. Více informací o cenách za ošetření na: http://www.dhcentrum.cz/stranka/6/cenik/

Vzdělání:

střední ekonomická škola

střední zdravotnická škola – pomaturitní kvalifikační studium

vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky – absolutorium

Kvalifikace, kurzy:

registrovaná diplomovaná dentální hygienistka s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru dentální hygienistka

člen asociace dentálních hygienistek ČR

účast na vzdělávacích akcí:

Řešení neodkladných stavů v ordinaci zubního lékaře, Chirurgie parodontu, Víkendová dentální hygiena od A- Z, Dentální hygiena současnosti, Kongres pražské dentální dny, Parodontologické dny ve Špindlerově mlýně, Vinohradské dentální dny, odborné konference a sněmy ADH ČR, odborné školení na domácí a na ordinační bělení zubů – certifikát bělení technikou Zoom advanced power

• dentální hygiena

Ukončené školy