Zuzana Schneiderová, dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

157 návštěv profilu během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč

Domaci bělení zubů • od 2 750 kč +2 Více

Odběr parodontálních patogenů • od 300 kč

Ordinacní bělení zubů • od 4 200 kč

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistce Martině Tr...

• Zápach z úst
  • Bruxismus / skřípání zubů
  • Krvácení dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

• dentální hygiena

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 840 kč

od 1 540 kč

od 2 750 kč

od 300 kč

od 4 200 kč

Názory

již několik let jsem pacient pani doktorky. Jsem s ní a její prací nadvísost spokojená!!!Myslím, že její práce nemá chybu.
Kdybych hodnotila hvězdičkami, dám jí aspoň deset kousků:-)!!!!
Jsem ráda, že takovou pani doktorku mám. Doporučuji každému.

Zuzana Schneiderová

Dobrý den, moc Vám děkuji za milé hodnocení a ještě jednou za Váš e-mail. :-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Perfektní, bezbolestné a účinné ošetření. Zuby opravdu prokoukly. Byl jsem vzatý přímo na objednaný čas - žádné čekání. Ordinace a vybavení jsou moderní. V budově je možnost parkování.

Pečlivě provedené ošetření. Příjemná komunikace. Bezbolestný zákrok. Podrobné vysvětlení, jak samostatně pokračovat v péči.

Ze všech ordinací ve všech městech po celém světě, přijďte právě do této:).
Oceňuji možnost objednání online, odborný a laskavý přístup, šetrné ošetření.
Děkuji.

Doporučuji, DH je vnimava potřebám pacientů.Profesionální přístup, snaha pomoci a ochota . Za mě velká spokojenost.

Byla jsem spokojena, mila pani doktorka, vse vysvetlila, bezbolestne vysetreni a prostredi moderni ordinace

Č

Opravdu spokojenost , profesionalita, velmi dobrý přístup , vysvětlení postupu ,minimální bolestivost , opět p.Schneiderovou velmi ráda navštívím

K paní Zuzaně chodím dlouhodobě a její péči mohu opravdu doporučit.I když ji v lednu zastupovala kolegyně,její přístup mohu hodnotit obdobně.Super.

Moc Vám děkujeme, ZS

Velice příjemné a profesionální zacházení.
Dobré parkování, příjemné prostředí, bez čekání a kvalitní ošetření.

Všechno bylo naprosto skvěle - jako vždy. Chodím pravidelne jednou za rok. Precizní práce, mohu jen doporučit.

• Zápach z úst
  • Bruxismus / skřípání zubů