Zuzana Schneiderová

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

53 názorů +přidat

Objednat se 17 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Některé termíny jsou vyhrazeny pro mou kolegyni Martinu Trojanovou, DiS, o objednání k ní Vás budeme informovat sms zprávou. Jedná-li… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Běžný termín

Skvělý profesionál, bezvadná práce. Velmi milé jednání, vše vysvětleno dopodrobna. Jsem ráda, že jsem Vás našla. Děkuji.

Zuzana Schneiderová2018-05-07

Moc Vám děkuji za hodnocení!

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Odhodlala jsem se jít na zubní hygienu a vybrala si paní Zuzanu z důvodu blízkosti od práce a dobrého hodnocení. Vzhledem k tomu, že jsem byla na zubní hygieně poprvé, tak to nic příjemného nebylo, ale už o tom nevím a zuby jsou krásně čisté. Paní hygienistka byla lidská a velice příjemná, takže nemohu nic vytknout. Příště už půjdu naprosto bez obav a ráda :-).

Zuzana Schneiderová2018-04-16

Děkuji moc a v patek se doufam ;) uvidime!

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Objednaný termín byl dodržen. Paní hygienistka je příjemná v jednání. Zuby mi ošetřila na profesionální úrovni, na moje dotazy odpověděla výstižně a srozumitelně. Doporučuji.

Zuzana Schneiderová2018-03-26

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení!

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla velice milá a citlivá, vše vysvětlila a poradila. Nic nebolelo a její práce byla výrazně znatelná. Jsem moc spokojena.

Zuzana Schneiderová2018-03-22

Děkuji moc za hodnocení!

Skvělá hygienistka. Zuby jsou po zákroku jak perličky. Paní Schneiderovou navštěvuji pravidelně z důvodu vždy odvedené perfektní práce. Doporučuji!

Zuzana Schneiderová2018-03-19

Díky moc pane Houdku, těším se na viděnou.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá dentální hygienistka ! Vždy odcházím naprosto spokojena. Díky paní Schneiderová Hana Berberová

Zuzana Schneiderová2018-03-09

Moc mě těší, děkuji za hodnocení!

• Š
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá, probíhající zákrok mi postupně vysvětlovala a závěrem doporučila řešení pro můj problém. Moc děkuji!

Zuzana Schneiderová2018-03-07

I já děkuji!

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Zuzana odvedla velice dobrou práci! Můžu jedině doporučit. Dále nemůžeme opomenout, že paní Zuzana je velice sympatická! Petra

Zuzana Schneiderová2018-02-27

To mě moc těší! Díky!

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S péčí paní Schneiderové jsem dlouhodobě velmi spokojená. Je šetrná, rychlá, cena odpovídá kvalitě. Ráda se k ní vracím... ;)

Zuzana Schneiderová2018-02-26

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení

• Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Jsem velmi spokojená, nikdy jsem neměla tak hezké zuby a to jsme teprve na začátku. Moc děkuji za dnešní ošetření.

Zuzana Schneiderová2018-02-22

Dobrý den, děkuji to jsem moc ráda za hodnocení i za Vaše odhodlání v pokračování!

Zkušenosti a dovednosti

• Více informací na internetových stránkách:
    www.dhcentrum.cz.
    Jedná-li se o Vaši první dentalní hygienu nebo hygienu po delší době, doporučujeme 60 min. návštěvu. Na pravidelnou návstěvu po půl roce doporčujeme 30-45 min. Více informací o cenách za ošetření na: http://www.dhcentrum.cz/stranka/6/cenik/

Vzdělání:

střední ekonomická škola

střední zdravotnická škola – pomaturitní kvalifikační studium

vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky – absolutorium

Kvalifikace, kurzy:

registrovaná diplomovaná dentální hygienistka s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru dentální hygienistka

člen asociace dentálních hygienistek ČR

účast na vzdělávacích akcí:

Řešení neodkladných stavů v ordinaci zubního lékaře, Chirurgie parodontu, Víkendová dentální hygiena od A- Z, Dentální hygiena současnosti, Kongres pražské dentální dny, Parodontologické dny ve Špindlerově mlýně, Vinohradské dentální dny, odborné konference a sněmy ADH ČR, odborné školení na domácí a na ordinační bělení zubů – certifikát bělení technikou Zoom advanced power

• dentální hygiena

Ukončené školy