Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč

Domaci bělení zubů • od 2 750 kč +2 Více

Odběr parodontálních patogenů • od 300 kč

Ordinacní bělení zubů • od 4 200 kč

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistce Martině Tr...

• Zápach z úst
  • Bruxismus / skřípání zubů
  • Krvácení dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

• dentální hygiena

Fotografie

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min.

od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

od 1 540 kč

Domaci bělení zubů

od 2 750 kč

Odběr parodontálních patogenů

od 300 kč

Ordinacní bělení zubů

od 4 200 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Všechno bylo naprosto skvěle - jako vždy. Chodím pravidelne jednou za rok. Precizní práce, mohu jen doporučit.

Celý proces byl rychlý, bezbolestny, zuby mám hladke a zarive. Výkon bez problémů zvládl i nás 11lety syn. Rozhodně skvela zkušenost.

Děkuji moc

Profesionální péče! Milé zacházení i potřebná ráda k další péči o zuby. Krásná ordinace. Vše bez problémů.

Děkuji moc

Velká spokojenost s přístupem paní hygienistky a její prácí. Skvělý výsledek - zářivé zuby :-) Vřele doporučuji.

Moc děkuji

Paní Schneiderová je velmi příjemná, empatická a pečlivá hygienistka s profesionálním přístupem. Práci odvádí perfektně, vše dobře vysvětlí a doporučí, co je potřeba. Moc děkuji.

Zuzana Schneiderová

Moc Vám děkuji, dnes je to již 3. pochvala, které si nesmírně v této složité době Vážím.

Pani hygienistka byla mila, trpeliva. Vse dukladne procistila, ukazala mi, jak si spravne cistit zuby a doporucila spravne kartacky. Vrele doporucuji. Ja se bufu rada vracet

Zuzana Schneiderová

Dobrý den, děkuji a jsem ráda, že jste byla spokojena.

K paní Schneiderové chodím již několik let a jsem maximálně spokojena. Krásná a čistá ordinace, milý přístup a bezbolestne Osetreni. Doporucuji.

Zuzana Schneiderová

Moc děkuji za hodnocení i včerejší návštěvu :-)

Skvělá profesionalni prace.Naprosto petfektni popis cinnosti a navod na dalsi posrupy doma.Milá a účinná návštěva pro mé zuby :-)

Zuzana Schneiderová

Děkuji moc za hodnocení a těším se na další setkání :-)

Mila pani hygienistka. Zuby jak ze zurnalu. Akorat ty 3 hodky bez te cigarety jsem nedal :) diky moc

Zuzana Schneiderová

Moc děkuji, musíte trénovat :-)

Paní Schneiderová je velmi pečlivá, důkladná, příjemná, umí vše dobře vysvětlit... Jsem ráda jejím pacientem.

Zuzana Schneiderová

Děkuji moc za hodnocení :-)

• Zápach z úst
  • Bruxismus / skřípání zubů