Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Domaci bělení zubů • od 2 750 kč +4 Více

Hloubkové čištěni jeden zub • od 250 kč

Odběr parodontálních patogenů • od 300 kč

Optragate • 100 Kč

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistce Martině Tr...

• zápach z úst
  • bruxismus / skřípání zubů
  • krvácení dásní, zánět dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

Fotografie

Běžný termín

od 1 130 kč

Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

od 1 130 kč

Optragate

100 Kč

Ordinacní bělení zubů

od 4 200 kč

S návštěvou u paní Schneiderové jsem byla velice spokojena. Setkala jsem se s velice milým přístupem, precizní práce, s výsledkem jsem byla velice spokojena. Mohu vřele doporučit.

Dobrý den, děkuji moc

Q

Je nejlepší ze vsech, skvely citlivy pristup, čistá nová ordinace, vždy odcházím se zarivym usmevem????

Zuzana Schneiderová

Děkuju a moc Vas vsechny zdravim a držím pěsti

Paní Schneiderová je moc milá, ochotná a pečlivá. Vše předem vysvětlila. Mohu jen vřele doporučit. Děkuji

Zuzana Schneiderová

Dobrý den, děkuji za hezké hodnocení :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Zubní hygiena

Hygienistka vybraná dle recenzí a i-kalendáře a nelituji. MILÁ, PEČLIVÁ, ROZHODNĚ DOPORUČUJI. Srozumitelný ceník.

Dobrý den, děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Prevence zubniho kamene

Chodim k pani dentalni hygienistce Schneidrove pravidelme a jsem s ni moc spokojena.Ma skvely pristup ve vsem.Neni co vytknout.

Děkuji moc za hodnocení

Profesionalni pristup, skvely vysledek. Doporucuju!
Profesionalni pristup, skvely vysledek. Doporucuju!

Dekuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentální hygiena

Celkově jsem byla s návštěvou spokojená, čisté a moderní prostředí, dětský koutek v čekárně, paní Schneiderová je příjemná a opravdu velmi precizní, bude mi potěšením se objednat znovu.

Zuzana Schneiderová

Dobrý den, děkuji za hezké hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentalni hygiena

Doporučuji velice.odborná péče.velmi profesionální.hezké prostředí.objednání na čas.přijemná paní dentistka.

Děkuji za pěkné hodnocení

Paní Schneiderová je velmi příjemná,profesionální ve své práci a hlavně nemám strach si sednout u této dentistky do křesla:).Je to příjemný a šikovný člověk. Nemám obavy z další návštěvy.

Zuzana Schneiderová

Děkuji za milé hodnocení :-)

O

Paní Schneiderová odvání skvělou práci ve které je odborníkem v oblasti dentální hygieny. Ošetření provádí velmi důkladně a bezbolestně, navštěvuji ji již několik let a pokaždé jsem velmi spokojena. Doporučuji!

Zuzana Schneiderová

Děkuji a těším se na příště

• zápach z úst
  • bruxismus / skřípání zubů