Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč

Domaci bělení zubů • od 2 750 kč +2 Více

Odběr parodontálních patogenů • od 300 kč

Ordinacní bělení zubů • od 4 200 kč

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistce Martině Tr...

• Zápach z úst
  • Bruxismus / skřípání zubů
  • Krvácení dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

• dentální hygiena

Fotografie

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min.

od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

od 1 540 kč

Domaci bělení zubů

od 2 750 kč

Odběr parodontálních patogenů

od 300 kč

Ordinacní bělení zubů

od 4 200 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Děkuji za vysoce profesionální a empatický přístup. Můj strach se změnil v klid a spokojenost. Děkuji

Zuzana Schneiderová

Tak to jsem moc ráda a děkuji za hodnocení!

Paní Schneiderová je skvělá. Pečlivá a bylo to i moc příjemné. Navíc má krásně čistou ordinaci. Rád přijdu zas.

Zuzana Schneiderová

Moc děkuji, to mě těší :-).

Velmi milá, vstřícná a 100% spokojenost s přístupem, vysvětlením a citlivostí. Sem se bát nikdo nemusí.

Velice děkuji

Naprostá spokojenost. S profesionálním spristupem. Vše dobře vysvětleno. A práce výborně odvedená. Rád se budu vracet

Moc dekuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min.

Pani Schneiderová je velmi pečlivá. Vše perfektní, děkuji .Byla jsem poprvé, ale budu se snažit chodit alespoň dvakrát ročně .

Zuzana Schneiderová

Dobrý den, děkuji za hezké hodnocení

Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Paní Schneiderová je za mě a manžela ta nejlepší volba. Je velice pečlivá a milá. Chodíme k ni už víc jak 12 let
Neměnila bych a to dojíždění za to stoji.
Homolková

Zuzana Schneiderová

Děkuji, myslím, že se brzy uvidíme, těším se na Vás

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Zubni hygiena

Velmi pecliva a mila. Vzdy jsem byla moc spokojena a proto uz chodim k pani doktorce nekolik let a kdyz nebude nutnost, tak nikam jinam nepujdu

Zuzana Schneiderová

To jsem moc ráda a děkuji za hodnocení!

Než jsem byla na první dentální hygiene slyšela jsem většinou špatné názory. Já chodím na doporučení kamarádky k paní Zuzaně a naprostá spokojenost. Výborná po profesní i lidské stránce. Děkuji, že jsem Vás našla. Všem doporučuji

Moc děkuji!

Vše perfektní, děkuji. Byl jsem poprvé, ale budu se snažit chodit pravidelně alespoň dvakrát ročně :-)

Děkuji za hodnocení :-)

Pecliva, ochotna, prijemna. Spokojenost s klasickou udrzbou chrupu. Mohu c cistym svedomim doporucit.

Děkuji Vám za hezké hodnocení

• Zápach z úst