Zuzana Schneiderová, dentální hygienistka, hygienista Praha

Zuzana Schneiderová verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

30 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
605 73.....
605 73.....

Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace (od 820 kč)

Ordinacní bělení zubů zoom! (od 4 990 kč)

Domaci bělení zubů (od 2 450 kč) + 4 Více

Hloubkové čištěni jeden zub (vector, kyretáž) (od 300 kč)

Odběr parodontálních patogenů (od 300 kč)

Nanesení přípravku pro snížení citlivosti zubů (od 250 kč)

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Některé termíny, většinou středy dopoledne a čtvrtky odpoledne jsou vyhrazeny pro dent...

• zápach z úst
  • bruxismus / skřípání zubů
  • krvácení dásní, zánět dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

Fotografie

Super přístup. Pískování bez příchutí skvěle. Rozumná cena. Všechny problémy jsme vyřešili. Tak se mějte hezky.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Můžu jen doporučit. Návštěva u paní doktorky je příjemná pohodová, nic nebolí. Chodím k ní 5 let. Určitě bych neměnila.

Zuzana Schneiderová

Děkuji paní Broučková, mějte se celý rok krásně a v dalším prosinci na viděnou. :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Běžný termín

Paní Schneiderova je milá, precizní a důsledná. Akorát mi není jasné, proč uvádí - kopíruji: Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace (od 820 kč) a nakonec vystaví účtenku na více jak dvojnásobek, takřka 1.700.
Její práce je kvalitní a ta má být zaplacena, zcela souhlasím, ale pokud již ceny inzeruji, měly by odpovídat. Anebo je raději neinzeruji. Jiné dentální hygienistky na rovinu napíší, že první vstupní hygiena je dražší a klidně dají cenu 1.200, protože to tak prostě je, trvá to déle celé vyčistit.

Zuzana Schneiderová

Dobrý den, ale ceny odpovídají, nezlob te se, ale nemohu s Vámi souhlasit. Ceník jste dostala k nahlédnutí při vyplňování anamnézy, dále ho máte kompletní na webu: www.dhcentrum.cz. Jedná se přeci o časové úseky. Pokud jste si přála půl hodinové ošetření, které by zcela jistě nestačilo, tak byste platila 820,-. Na účtence to jistě máte i napsané, kolik času Vám bylo účtováno. Navíc jak sama píšete, cena je OD.... Není pravidlo, jak píšete, že vstupní vyšetření je dražší, mám klienty, kteří přijdou poprvé a mají výbornou pravidelnou hygienu a není třeba tolik času. Takže ceny podle Vaší představy by pak pro ně byly nespravedlivé. Budete-li chtít položky k ceníku dovysvětlit, obraťte se prosím na mě hned na začátku příští návštěvy.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentální hygiena

Skvělá a profesionální, empatická péče. K paní Schneiderové chodím již 5let a vřele Vám ji doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentalní hygiena včetně air-flow (píkování) a fluoridace

Jsem u Vás naprosto spokojená. Děkuji, jste úžasná. Budu Vás nadále doporučovat vždy a všude. Děkuji za vše.

Zuzana Schneiderová

Moc Vám děkuji Lucko, těším se na Vás zase příště..

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. prevence zubního kazu

Docházím k paní hygienistce pravidelně, je velmi milá a pečlivá. Pod jejím dohledem jsem se naučila o své zuby pečovat

Zuzana Schneiderová

Uvidíme se zase za půl roku, děkuji Vám za hodnocení! Pozdravujte prosím syna.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dnes jsem byla na základě velmi kladných recenzí u paní Schneiderové poprvé. Paní hygienistka je nejen velmi milá a příjemná, ale hlavně velice pečlivá, klidná a dovolím si říci, že odborně skutečně na vysoké úrovni. Poradí, doporučí, co je třeba a já se k ní ráda budu vracet. Moc vám děkuji, paní Schneiderová.

Zuzana Schneiderová

Dobry den, dekuji a uvidime se, drzim palce na pondeli ;)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Pravidelná dentální hygiena

Byla jsem jako vždy velice spokojená. Pani doktorka je velice milá, hodná a má profesionální přístup. Vše dobře vysvětlí a doporučí co je potřeba.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc milá a pečlivá. S dentální hygienou jsem byla moc spokojená. Všechno pěkně vysvětlila.

Děkuji moc

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi kompetentní a milá hygienistka. Věnovala se mi více než hodinu a zuby jsou po jejím zákroku opravdu čisté. Rozhodně to nebyla poslední návštěva.

Zuzana Schneiderová

Ještě jednou dobrý den a moc děkuji :-)

Domaci bělení zubů

od 2 450 kč

od 2 450 kč

Ordinacní bělení zubů zoom!

od 4 990 kč

od 4 990 kč

Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

od 820 kč

od 820 kč

Hloubkové čištěni jeden zub (vector, kyretáž)

Odběr parodontálních patogenů

od 300 kč

Nanesení přípravku pro snížení citlivosti zubů

od 250 kč

od 250 kč

Běžný termín

Cena není uvedená

Zuzana Schneiderová

Moc Vám děkuji Lucko, těším se na Vás zase příště..

Zuzana Schneiderová

Uvidíme se zase za půl roku, děkuji Vám za hodnocení! Pozdravujte prosím syna.

Zuzana Schneiderová

Dobry den, dekuji a uvidime se, drzim palce na pondeli ;)

Děkuji moc

Zuzana Schneiderová

Ještě jednou dobrý den a moc děkuji :-)

• zápach z úst
  • bruxismus / skřípání zubů