Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Domaci bělení zubů • od 2 450 kč +3 Více

Hloubkové čištěni jeden zub • od 200 kč

Odběr parodontálních patogenů • od 300 kč

Běžný termín

Více informací na internetových stránkách: www.dhcentrum.cz. Některé termíny, většinou středy dopoledne a čtvrtky odpoledne jsou vyhrazeny pro dent...

• zápach z úst
  • bruxismus / skřípání zubů
  • krvácení dásní, zánět dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentalni hygiena

Doporučuji velice.odborná péče.velmi profesionální.hezké prostředí.objednání na čas.přijemná paní dentistka.

Paní Schneiderová je velmi příjemná,profesionální ve své práci a hlavně nemám strach si sednout u této dentistky do křesla:).Je to příjemný a šikovný člověk. Nemám obavy z další návštěvy.

Zuzana Schneiderová

Děkuji za milé hodnocení :-)

O

Paní Schneiderová odvání skvělou práci ve které je odborníkem v oblasti dentální hygieny. Ošetření provádí velmi důkladně a bezbolestně, navštěvuji ji již několik let a pokaždé jsem velmi spokojena. Doporučuji!

Děkuji a těším se na příště

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Běžný termín

S ošetřením jsem velmi spokojená. Zoubky krásně vyčištěné, jak se říká, jako nové. K plusu také patří, že jdete na řadu v čase objednání, bez jakéhokoliv čekání, a také možnosti objednání online. Na závěr nesmím zapomenout, že je paní dentistka velice milá a účtuje odvedenou práci podle času, a ne jako v jiných zařízeních, kde Vám naúčtují plnou sazbu, nehledě na to, jestli se Vám věnují 15, nebo 60 minut. Není co vytknout.

Dobrý den, moc děkuji

Byl jsem u paní doktorky s velice špatnými zuby a poprvé na dentální hygieně. Měl jsem jako obvykle obavy, ale přístup byl výborný, paní doktorka milá, veškerý personál naveskrz příjemný. Sice to něco stálo, ale to se dalo čekat a u takovéto péče a přístupu není čeho litovat. Děkuji

Děkuji, hezký den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. První návštěva

Jsem naprosto spokojená. Milý přístup, profesionální chování. Už jsem domluvena na další návštěvě a určitě paní Schneiderovou doporučím dál.

Děkuji :-)

Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Paní Schneiderová je velmi milá, pečlivá a profesionální, ochotně poradí. S její prací jsem velmi spokojená.

Děkuji moc, jsem ráda, že jste spokojená

Paní Schneiderová volí naprosto profesionální přístup, je milá, ráda poradí, dotazy zodpoví. Chodím k ní já i synové a jsme vždy spokojeni.

Zuzana Schneiderová

Děkuji moc, pozdravujte kluky :-)

Skvěle odvedená práce. Zuby zase jako nové:) Žádné poučování o čištění, které jsem slyšel už 30x a stejně je to pořád špatně:)

Děkuji moc :-)

Byla jsem v rukou Martiny Trojanové DiS. Ošetření proběhlo bezbolestně, rychle, v příjemné společnosti a s výborným výsledkem. Doporučuji a děkuji :)

Moc děkujeme, Martince vyřídím.. :-). ZS

Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

od 820 kč

od 820 kč

Ordinacní bělení zubů Zoom!

od 4 990 kč

od 300 kč

Běžný termín

Cena není uvedená

Zuzana Schneiderová

Děkuji za milé hodnocení :-)

O

Děkuji a těším se na příště

Dobrý den, moc děkuji

Děkuji, hezký den.

Děkuji :-)

Děkuji moc, jsem ráda, že jste spokojená

Zuzana Schneiderová

Děkuji moc, pozdravujte kluky :-)

Děkuji moc :-)

Moc děkujeme, Martince vyřídím.. :-). ZS