Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

5 000 Kč

5 500 Kč

2 190 Kč

1 490 Kč

Více informací na internetových stránkách:
www.dhcentrum.cz.
Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistc...

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena pravidelná do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

K pani Schneiderove chodim s manzelem uz nekolik let a vzdy jsme oba velice spokojeni.Mam zkusenosti i s jinymi hygienistkami,ale pani Schneiderova je nejlepsi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemný a profesionalni přistup při ne uplně přijemné činnosti :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Vstupní dentální hygiena

Za mě super jednání, citlivá práce a super výsledek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K Z. Schneiderové chodím již přes deset let a moc jí děkuji za péči o mé zoubky, které září bělostí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje druhá návštěva. Opět vše ok. Ošetření není pro mě sice úplně příjemné, ale oceňuji pečlivost. Přijdu zas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

pečlivá práce, podrobná instruktáž ohledně čištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Schneiderová je velmi milá, ochotná a nelze než chválit za péči a odbornost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejlepší dentistka, co jsem v Praze měl. Paní Schneiderová dělá svoji práci skvěle, velmi pečlivě a je vždy velmi příjemná.

Paní Schneiderová je velice ochotná a pečlivá. Vše důkladně vysvětlila

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen doporučit. Citlivé, nebolestivé ošetření, trpělivost, lidský přístup a vysvětlení správné péče o zuby. Škoda, že jsem nepotkala DH Schneiderovou dříve, nemusela jsem mít ze zubařů a dentální hygieny takové obavy pro citlivé zuby.