Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

• krvácení dásní, zánět dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

Fotografie

Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Paní Schneiderová je velmi milá, pečlivá a profesionální, ochotně poradí. S její prací jsem velmi spokojená.

Děkuji moc, jsem ráda, že jste spokojená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Běžný termín

Paní Schneiderová volí naprosto profesionální přístup, je milá, ráda poradí, dotazy zodpoví. Chodím k ní já i synové a jsme vždy spokojeni.

Zuzana Schneiderová

Děkuji moc, pozdravujte kluky :-)

Skvěle odvedená práce. Zuby zase jako nové:) Žádné poučování o čištění, které jsem slyšel už 30x a stejně je to pořád špatně:)

Děkuji moc :-)

Byla jsem v rukou Martiny Trojanové DiS. Ošetření proběhlo bezbolestně, rychle, v příjemné společnosti a s výborným výsledkem. Doporučuji a děkuji :)

Moc děkujeme, Martince vyřídím.. :-). ZS

Oceňuji profesionální přístup a perfektně odvedenou práci. Návštěvu si užila i má téměř pětiletá dcera. Nemohu jinak, než doporučit!

Super přístup. Pískování bez příchutí skvěle. Rozumná cena. Všechny problémy jsme vyřešili. Tak se mějte hezky.

Moc Vám děkujeme, také se mějte pěkně. Martina

Můžu jen doporučit. Návštěva u paní doktorky je příjemná pohodová, nic nebolí. Chodím k ní 5 let. Určitě bych neměnila.

Zuzana Schneiderová

Děkuji paní Broučková, mějte se celý rok krásně a v dalším prosinci na viděnou. :-)

Paní Schneiderova je milá, precizní a důsledná. Akorát mi není jasné, proč uvádí - kopíruji: Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace (od 820 kč) a nakonec vystaví účtenku na více jak dvojnásobek, takřka 1.700.
Její práce je kvalitní a ta má být zaplacena, zcela souhlasím, ale pokud již ceny inzeruji, měly by odpovídat. Anebo je raději neinzeruji. Jiné dentální hygienistky na rovinu napíší, že první vstupní hygiena je dražší a klidně dají cenu 1.200, protože to tak prostě je, trvá to déle celé vyčistit.

Zuzana Schneiderová

Dobrý den, ale ceny odpovídají, nezlob te se, ale nemohu s Vámi souhlasit. Ceník jste dostala k nahlédnutí při vyplňování anamnézy, dále ho máte kompletní na webu: www.dhcentrum.cz. Jedná se přeci o časové úseky. Pokud jste si přála půl hodinové ošetření, které by zcela jistě nestačilo, tak byste platila 820,-. Na účtence to jistě máte i napsané, kolik času Vám bylo účtováno. Navíc jak sama píšete, cena je OD.... Není pravidlo, jak píšete, že vstupní vyšetření je dražší, mám klienty, kteří přijdou poprvé a mají výbornou pravidelnou hygienu a není třeba tolik času. Takže ceny podle Vaší představy by pak pro ně byly nespravedlivé. Budete-li chtít položky k ceníku dovysvětlit, obraťte se prosím na mě hned na začátku příští návštěvy.

Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentální hygiena

Skvělá a profesionální, empatická péče. K paní Schneiderové chodím již 5let a vřele Vám ji doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o. Dentalní hygiena včetně air-flow (píkování) a fluoridace

Jsem u Vás naprosto spokojená. Děkuji, jste úžasná. Budu Vás nadále doporučovat vždy a všude. Děkuji za vše.

Zuzana Schneiderová

Moc Vám děkuji Lucko, těším se na Vás zase příště..

Domaci bělení zubů

od 2 450 kč

od 2 450 kč

Ordinacní bělení zubů zoom!

od 4 990 kč

od 4 990 kč

Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

od 820 kč

Běžný termín

Cena není uvedená

Děkuji moc, jsem ráda, že jste spokojená

Zuzana Schneiderová

Děkuji moc, pozdravujte kluky :-)

Děkuji moc :-)

Moc děkujeme, Martince vyřídím.. :-). ZS

Moc Vám děkujeme, také se mějte pěkně. Martina

Zuzana Schneiderová

Moc Vám děkuji Lucko, těším se na Vás zase příště..

• zápach z úst
  • bruxismus / skřípání zubů