Zuzana Schneiderová, dentální hygienistka, hygienista Praha

Zuzana Schneiderová

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

49 objednaných návštěv během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • od 1 690 kč

Bělení zubů pomocí nosiče • 2 850 Kč

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min • 1 090 Kč +3 Více

Domácí bělení zubů • od 2 850 kč

Ordinační bělení • 4 500 Kč

Ordinační bělení - ZOOM • 5 500 Kč

Více informací na internetových stránkách:
www.dhcentrum.cz.
Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistc...

• Zápach z úst
  • Bruxismus / skřípání zubů
  • Krvácení dásní

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

• dentální hygiena

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 850 kč

4 500 Kč

5 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Milá,vše dobře vysvětlila,poradila.Moc si cením ohleduplnosti a citlivosti.Že něco bolí okamžitě poznala a bez odkladu vyřešila.Byla to první zkušenost a další bude rozhodně zase u ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dentální hygienistka milá, jemná, pečlivá. Ordinace čistá. Možnost uplatnění Edenred karty. Spokojenost.

Názor přidán dne 02.08.22 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Musela jsem sama poprosit, aby mi bylo říkáno, co paní hygienistka dělá.
Což vzhledem k tomu, že jsem měla přes oči danou roušku a nic jsem neviděla považuju za docela podstatné. Nechcete čekat, co budete mít v puse za “překvápko”
Jinak spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice spokojená s dentální hygienou, vřele mohu doporučit. Zuby dobře vycistené. Prostředí příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chodím k paní Schneiderové již víc než 10 let a mohu jen doporučit. Profesionál ve svém oboru. Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani hygienistka je moc mila s profesionálním přistupem. Já mám hodně citlivé zuby a paní hygienistka to vždy zohledňuje a snaží se, aby to bolelo vo nejméně. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná a zkušená paní Schneiderová. Všechno mi vysvětlila a popsala celou proceduru zubní hygieny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, precizní ošetření. Ošetření proběhlo na objednaný čas. Možnost parkování v areálu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dlouhodobe vyborna zkusenost! Mohu jen doporučit. Pečlivost, prijemné vystupovaní, profesionalita.

Více informací na internetových stránkách:
www.dhcentrum.cz.
Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistc...

• Zápach z úst
  • Bruxismus / skřípání zubů