Zuzana Paucová, psycholog Praha

Mgr. Zuzana Paucová

Psycholog Více

13 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Brdičkova 1878, Praha
Klinická psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Klinická psychologie vyšetření poruch učení

P.P. Paucová je naprosto jedinečná!!! Lidská, chápavá, ochotná, znalá, trpělivá, přívětivá, přátelská...taková hodná teta/babička. Dcera jí zbožňuje a stále se na sezení těší. Už po první návštěvě jsme byly s dcerou nadšené a spokojené. Vřele doporučuji. Výsledky po prvním sezení byli vidět do týdne po nácviku daných úkolu.


H
Ověřeny pacient

Myslim, ze doktorka zastava jeste stare nazory../napr. deti se maji vychovavat razne, zadne dlouhe vysvetlovani, klidne i placnuti nez dlouhe vysvetlovani/...Nam bohuzel nepomohla.


M
Ověřeny pacient

Vynikající doktorka, znám ji mnoho let, pomohla oběma dětem, byť každému s něčím jiným. Lidská, chápající, profesionál.


P
Ověřeny pacient

Dobrá doktorka a hlavně mi hrozně moc pomohla :)


Jsem velice spokkojena s paní doktorkou je to člověk na svém místě a s dětmi to velice umí.Syn měl problémy ve škole a po navštěvách u paní doktorky paucové se vše změnilo je naprosto bez problémů.můžu ji jen doporučit.


Jsem dcera paní z předchozího příspěvku. Vím z osobní zkušenosti, že paní doktorka ničí problém nepodcení, všechno prožívá s dětmi, které léčí, a za tyto děti, když je třeba, rozhodně bojuje. Je jedním z lidí, kteří mi velmi pomohli,důvěřuji jí, cítím, že je velmi zkušená, vážím si jí.


Na paní magistru jsem se obrátila poté, co jsem zůstala s dcerou sama. Bylo jí tehdy osm let a od jejího narození jsme byly vystaveny soustavnému psychickému i fyzickému domácímu násilí a šikaně. Paní magistra nám byla oběma vzácnou oporou, sledovala dceru během dětství i v dospívání a dokázala pomoci, když se ve styku s podobnou šikanou a psychickým týráním tentokrát ze strany středoškolské pedagožky staré rány ozvaly jako krizové poruchy soustředění a učení, silná tréma, vyčerpanost a sebepodceňování. Metodou různě zacílené hypnózy (t.j uvolňování psychického napětí a nácvik relaxace, trénink proti trémě, soustředění na cíl a odrušení stresu) a trpělivým a laskavým přístupem paní magistry se všechny tyto příznaky zmírňovaly a ustupovaly, až téměř vymizely. Vážíme si jí a jsme jí vděčné: dcera vyrostla jako silná, nebojácná, odolná a cílevědomá osobnost, schopná snášet nesmírnou psychickou zátěž, spojenou s povoláním, na něž se připravuje, a orientovat se moudře ve vztazích v kolektivu, který ji obklopuje a bude obklopovat.


Docela by mne zajímalo, jestli mgr. Paucová také všem nebo alespoň někomu z organizované skupiny, která mne a handicapované dítě napadla, sdělila, že nutně potřebuje peníze na přístavbu výtahové šachty ke svému domu na Praze 7 - tedy každá koruna dobrá, zvláště získaná na úkor VZP a nebo, že takto dlouhotrvající a velmi dobře koordinovaný a cílený útok může poškodit vážně zdraví dítěte i pečujícího rodiče nebo je dokonce stát život. Důvodně mám za to, že mgr. Paucová
a ještě dva další účastníci obludné manipulace chtěli vyvolat pohnutku k naší sebevraždě.Už pouhá příprava takového činu je trestná. Oni však došli ještě dál.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní dr. Paucovou mohu jen doporučit, chodí k ní má dcera již mnoho let.
Ta paní, co zde vylévá špínu má asi sama velký problém. Není tedy schopna ani přesně popsat, co se tedy stalo.


Paní magistra hodně pomohla našemu dítěti. Je to člověk na svém místě. Můžeme ji jen doporučit ostatním a děkujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti