Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Absolvovala jsem magisterské studium na lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Při terapii nahlížím na jedince komplexně a snaží se nalézt pří...

• Bolesti kloubů

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

990 Kč

1 250 Kč

550 Kč

990 Kč

330 Kč

1 250 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Vstupní fyzioterapie- vyšetření a terapie 90 minut

Skvělý přístup. Snaha o pomoc byla, ale nakonec doporučení na magnetickou rezonanci. Pak se uvidí co dál

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Vše v pořádku, čisté, hezky zařízené. Milý a ochotný přístup paní fyzioterapeutky, poskytla mi spoustu cenných rad a informací. Rozhodně doporučuji, dorazím znovu! :)

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Masáž zad 30 minut

Moc milá fyzioterapeutka, zeptala se, co mě trápí, během masáže jednotlivé kroky vysvětlovala. Na masáž zad použila hřejivý polštářek, který příjemně doplnil pocit pohody. Doporučuji!
Ordinace nová, čistá, budova je dobře značená a na mapách snadno dohledatelná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišla jsem s bolestí zad a kyčlí - hned po první návštěvě nastalo výrazné zlepšení (díky masáži a protahovacím cvikům, které mi byly doporučené). Paní fyzioterapeutka je milá a vše vysvětluje. Byla jsem velmi spokojená.

Mgr. Zuzana Malotová

To velmi ráda slyším. Děkuji Vám za hezkou zpětnou vazbu.

Skvělý profesionální přístup
Vše vysvětleno
Cvičení účinné a intenzivní
Moc mila terapeutka
Mohu vřele doporučit

Děkuji

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá a usměvavá fyzioterapeutka, která vše podrobně vysvětlí a nejdříve si o Vás udělá podrobnou anamnézu, dle které navrhne individuální léčbu. Po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe, snad po další už bude vše v naprostém pořádku. Na závěr sezení ukáže jaké cviky dělat doma. Moc mi pomohla!

Mgr. Zuzana Malotová

Moc Vám děkuji za hezkou zpětnou vazbu a doufám, že vše bude brzy v naprostém pořádku.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Masáž zad 30 minut

Paní Malotová byla velice příjemná a své práci dle mého názoru opravdu rozumí. Pomohla mi s bolavými zády a dala užitečné tipy, jak bolesti předejít.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Fyzioterapie od 2. návštěvy 60 minut

Pomohlo mi to hodně . Bylo to ideální a perfektní práci . Dostal jsem hodně informací a vysvětlení ohledně můj problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Well done! Thank you so much for helping me with my spine injury. I will do my homework therapy to the best of my ability.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná spolupráce, výborná péče, vysvětlování příčin a následků, pečlivost a dobrá komunikace. Byl jsem zatím na první fyzioterapii a po 90ti minutách jsem odcházel ve výrazně lepším stavu.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad