Doporučení zubaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Teplice

• „Někdy koncem roku 2020 mi vypadla plomba. V lednu 2021 mi pan doktor zub vyčistil a dal novou, na zkoušku jak říkal, bez záruky. V dubnu mi začaly velké bolesti. Zavolal jsem a jako bolestivý případ jsem ráno přišel. Pan doktor mě vyšetřil, dal injekci a bezbolestně zub vytrhl. Sestřička je milá a ochotná. I v době koronavirové je zachován velmi dobrý přístup k pacientům. A čekárna není plná děsivých stomatologických obrázků či letáčků. To jsem velice ocenil. Za 54 co jsem na světě je to asi nejlepší můj zubař. Více

Veleslavínova 5, Ústí nad Labem Mapa

L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• „Na světě byste nenašli člověka, který se ještě do nedávná bál zubařů víc, než já. Čekalo mě trhání osmiček, rok jsem to odkládala, právě kvůli strachu. Pak jsem se odhodlala, a hledala vhodného stomatochirurgka, načež jsem se na základě recenzí rozhodla pro pana doktora Natka. A můžu říct jen jedno - děkuji, děkuji, děkuji! Za doslova bezbolestné vytrhnuti dvou osmicek při jedné návštěvě, za empatii, za skvělý přístup.. Kéž by to tak bylo všude. Pak doktor je skutečně báječný. Doporučuji. Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• „Pan Evžen Černý jako zubař je úžasný, ví co dělá a umí odvést úžasnou práci, umělé zuby dělá takové jako nikdo. Jen jeho osobní sestra je nepříjemná - nechápe že se hodně bojím a mám dost špatných zkušeností od jiných zubařů - proto práce je se mnou dost složitá, ale pan zubař to chápe a proto si ho vážím. Více

Klíšská 981/79, Ústí nad Labem Mapa

BlackDental s.r.o.

• „Perfektní zubař a sestřička, naprostá spokojenost, skvělý přístup, moderní prostředí, profesionalita.

Velká hradební 9, Ústí nad Labem Mapa

Kontakt 32DENT

• Zubař, Ortodontista

„Vynikající člověk, hodný, milý, má skvělý přístup k dětem, i k postiženým, považujeme za čest, že můžeme chodit zrovna k němu! Syn se ho nebojí, těší se, odchází vždy rozesmátý, co si může matka víc přát :-) Pan doktor je zlatý člověk! Více

Zeyerova 21, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá stomatologická praxe

• „Já se od mala zubařů bála, už po zkušenostech ještě za pravidelných hromadných prohlídek v první a druhé třídě ZŠ (trauma mám do dnes :D) Nejlepší a nejhodnější zubař co znám! Rozhodně bych neměnila. Nikdy. Je trpělivý a má se mnou soucit. Vždycky mi řekl, jak to bude a nebo nebude bolet. Jeho přístup je velmi pozitivní. Kdyby nabíral nové pacienty, rozhodně bych ho všem doporučila. A abych nezapomněla, sestřička je taky perfektní :) P. Více

SNP 4/2389, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Když už měl tu trpělivost se mnou,když jsem byl ještě dítě (tak 15 let zpátky) kdy jsem mu na otázku "Tak, jak často si čistíš zoubky?" "V neděli večer pelličkou...."... tohle prostě už o něčem svědčí. On sám je velmi příjemný, dokonce tam již není ta sestra, kterou jsem k smrti nenáviděl. Klidné tóny jazzové hudby lnoucí se z jeho ordinace jsou více než uklidňující a na lehátku si vždy připadám, jak kdybych tam nebyl ani minutu. Doporučuji. Více

Masarykova 108/1841, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepší zubař... chodím k němu už od malinka a nemůžu si stěžovat. Navíc je tam moc dobrá atmosféra! :-)

SNP 4/2389, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „S paní doktorkou jsem já i má celá rodina spokohená, sice déle čekáte, ale já už si na to, za ty roky, zvykla. Mic mi pomohla. Vždy mi vyjde vstříc ať se jedná o vyšetření či objednání a teď nám i přibyl do rodiny přírůstek, tak chodíme na kontrolu odpoledne, kdy je to mnohem klidnější. Za mě veliké ANO spokojenost. Více

Masarykova 114/196, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Skvělé jednání, profesionalita, péče, ordinace, čekárna a vybavení. Nebát se zubaře a těšit se do ordinace je zde zcela na místě. T.R. Více

Masarykova 754/318a, Ústí nad Labem Mapa

• „Precizní profesionální výkon, perfektní přístup k pacientovi. První co provedou jsou rentgeny, ukáže vám je a vše vysvětlí navrhne řešení a je na vás jakou variantu si zvolíte. Předem vystaví rozpočet, který činí průměrnou částku oproti službám ostatních zubářů. Doposud jsem si myslela, že mám dobrou zubařku, bohužel po zkušenosti v enta dent bych ji již nikomu nepřála. Zde mi obratem zachránili živý zub, který mi jiná doktorka chtěla trhat Více

Pařížská 1574/2, Teplice Mapa

BlankDent

• „K panu doktorovi chodím od svých 15 let...bude mi 50.. bez zbytečných komentářů... je to jednička v oboru !!!!!

Pařížská 1217/9, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Je velmi ochotný, šikovný!Nikdy u něj nečekám. Má velmi milou sestřičku. Odnaučil mně bát se zubaře

Masarykova 94, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Zatím jsem spokojen jak s prací, tak s komunikací.

Masarykova 82, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Fantastický přístup k pacientům a vysoká profesionalita mne zbavila zakořeněného strachu ze zubních ordinací! SKLENÁŘ Více

Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Uplne nejlepsi pani zubarka, jeji mily pristup , ochota a samozrejme profesionalni pece... nikdy bych nemenila ...

Masarykova 94, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pan doktor je nejlepší zubař já jsem velice spokojená jak s přístupem doktora tak i jeho sestřičky oba hodný a mají dobrý srdce přes velkou bolest když jsem přišla okamžité mě vzal a na nic nečekal a pomohl mi takže za mě 1 jsem spokojená ???? Více

Výstupní 3219/2, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Narozdíl od doktorky Syrovátkové je ta nejlepší! Doporučuji, pokud nechcete přijít o zuby a být v péči odborníka!

U Vlečky 6, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pan Zubař mi zachránil zub objevením zánětu na kořeni, kterého si jeho kolega přes půl roku nevšímal. Před 6 lety jsem ho kvůli přestěhování do Prahy přestal navštěvovat a od té doby stále hledám rovnocennou náhradu. Pokud je nyní přepracovaný, je to mrzuté, doufám že ne trvalé. Více

Tylova 996, Litvínov Mapa

stomatologická ordinace