MUDr. Marcela Dubská

Zubař · Více o specializacích

Ústí nad Labem 1 adresa

19 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marcela Dubská
Ord. praktického lékaře stomatologa

U Vlečky 6, Ústí nad Labem 40001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní zubařku vřele doporučuji. Chodím k ni léta a vždy mi pomohla. Moje rodiče také chodí k této milé a pečlivé pani doktorce. Nemůžeme si ji vynachválit. Mám díky pani doktorce stále všechny zuby.
    Hodně mi jich zachránila. Nemůžu si stěžovat vůbec na nic. Všem doporučuji

     • Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný  • 

  • Pro ty kteri maji strach z stomatologa, je tato mila pani doktorka idealni.

    Tem, kteri ale maji starost o svuj chrup ji nedoporucuji. V Usti nad Labem je nejeden mnohem duslednejsi profesional.

    Dubska neni dobra volba pokud chcete mit zdrave zuby a dutinu ustni...

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Narozdíl od doktorky Syrovátkové je ta nejlepší! Doporučuji, pokud nechcete přijít o zuby a být v péči odborníka!

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi příjemná a vynikajíjí, nikdy mě neodmítla a dala zuby dohromady. Doporučuji:)

     •  • 

  • Vždy milá, usměvavá, zkušená, příjemná a citlivá PANÍ DOKTORKA. Na pravidelné kontroly jezdíme celá rodina a paní doktorku máme moc rádi. Před každým zákrokem vysvětlí postup. Máme k ní velikou důvěru.
    Se sestřičkou, která je také velice milá, tvoří sehraný tým. Za vše moc děkujeme a vřele doporučujeme Bárovi

     •  • 

  • Vždy velmi příjemná a hodná lékařka, velice zkušená,citlivá a ohleduplná. Pokaždé vysvětlí postup zákroku,který bude vykonávat. Na kontroly jezdíme celá rodina a paní doktorku máme moc rádi. Se sestřičkou , která je také velmi milá, tvoří opravdu sehraný tým. Lepší tým jsme si nemohli přát Martina, Tomáš, Terezka a Aleš Bárovi

     •  • 

  • Tato zubařka vůbec neumí udělat plomby, všechny mi v krátkém čase vypadaly. Postupně mi takhle odvrtala polovinu zubů, až mi z nich nezbylo nic. Velice lituji, že jsem se touto "lékařkou" kdy setkal, ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S

    Paní doktorka je "Paní doktorka",milá,ohleduplná,lidská,usměvavá,vždy každý zákrok vysvětlí,poradí a je důsledná.Jezdíme na prohlídky celá rodina a naše dcery se od útlého věku zubaře nikdy nebály.Sestřička je také moc milá,takže můžeme všem jen doporučit...Moc chválíme a děkujeme za vše....

     •  • 

  • L

    Nejlepší zubařka jakou jsem poznala. Velmi milá, vstřícná, ochotná, chápavá, vždy vysvětlí předem zákrok. K ní se vůbec nebojím a neměnila bych. Sestřička je rovněž velice příjemná a jsou s paní doktorkou sehraný tým.

     •  • 

  • L

    Opavdu moc skvělá zubařka nevyměnila bych jí nikdy za jinou,hlavně moc citlivá a hodná a sestřička také.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu