Doporučení zubaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Otrokovice

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Příjemný, citlivý, nikdy mě nic u něho nebolelo. Je to skutečný profík, který ví, co dělá. Od té doby, co jsem u něho, se dokonce těším na další termín návštěvy. Jsem moc ráda, že můžu patřit mezi jeho pacienty. Více

Rezidence Hradebni, Obchodni 1507, Uherské Hradiště Mapa

Zubní ordinace,laboratoř a OPG rtg

• „Pan doktor Zicha je velice milí a sympatický muž , měla jsem strach s trhání zarostlého zubů v dásní ale jakmile mi byla podána injekci tak vše přešlo čekala sem chvíli v čekárně než zabere injekce . Pak si mě zavolali do ordinace a ani sem nepostřehla že mi páčil zub . Jen už je to hotovo. Velice můžu jen doporučit !!! Trhání zubů jedině v luhadentu ! Více

Nádražní 282, Luhačovice Mapa

Luhadent s.r.o.,

• „K paní doktorce chodím od začátku co převzala ordinaci a dávám plné hodnocení. Paní doktorka je milá a velmi pečlivá. Jediné mínus je, že tam většinou nechám hodně peněz...ale je to za kvalitní zubní péči. Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

DENTI - STA privátní zubní ordinace

• „Na to že jsem byl u zubaře po hooodně dlouhé době a měl jsem ze zubaře panickou hrůzu a teď mě dělala zub včetně tahání nervů tak jsem vůbec nic necítil Paní zubařka i sestřička jsou velmi šikovné a příjemné. Dokonce se zubaře už nebojím jsem naprosto spokojený. A paní zubařce moc děkuji Vaculík Více

třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

K dental zubni ordinace s.r.o.

• Nám.Dr.E.Beneše 41/11, Holešov Mapa

Endent s.r.o.