Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Krnov

• „Příjemná paní doktorka,spokojenost po všech stránkách

Horova 1016/1, Krnov Mapa

Estetická stomatologie

350 Kč

• „Skvělé, dneska jsem byl oficiálně na druhé návštěvě, ale prvním zákroku. Doktorku doporučuji všem, kteří hledají kvalitu. Rozhodl jsem se nechat si zpravit všechny zoubky a už teď vím, že na správném místě. Doktorka i sestra milé, přístup super, domluva bezproblémová a zákrok bezbolestný. Vždy jsem zubaře a věci okolo zubů nenáviděl, ale tady v ordinaci nemám problém. Více

Těšínská 66, Opava Mapa

Opava Dent s.r.o.

• „Zdravím, Ulbrich. Chodím k paní doktorce už 20 let, a nemám ani jednu jedinou výtku. Perfektní, kvalifikovaná můj chrub je v ideálním stavu díky paní doktorky. Je mi 22 let, 6 let sem kouřil i tak mám chrub bílý a zdráv. Díky paní Breňové. Více

Mikulášská 25, Krnov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je jeden z nejlepších specialistů ve svém oboru, je příjemná, milá a zodpovědná. Doporučuji. H. Hozová

Ostrožná 40/233, Opava Mapa

Dental Medicine k.s.

• „Špičkový odborník dnes mi pomohl svým profesionálním přístupem, hned věděl co mě trápí! A ihned se mi ulevilo od akutních potíží. Více

Ostrožná 40/233, Opava Mapa

Dental Medicine k.s.

• „Doporučuji, jsem spokojena

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Chodím k paní doktorce cca 20 let a zachránila mi zuby včasným odhalením paradentózy v ranném stádiu a doporučením k jednomu z nejlepších specialistů Více

Englišova 82, Opava Mapa