Zubař Brtnice

• „Paní doktorka je naprostá profesionálka. Vždy nám vysvětlý, o jaký zákrok se jedná. Dopředu nás informuje o možnostech ošetření. Někdy platíme, jindy máme ošetření na pojišťovnu, dle stavu zubu. Důležitá je prevence a hygiena a s její instruktáží je náš chrup chráněn. Pokud ošetřuje živé zuby, vždy nám dá anestezii. Chodíme k ní celá rodina od babiček až po vnoučata vč. sourozenců a jejich dětí. Nikdo nemáme žádné problémy. A pokud si někdo zuby nečistí, nemůže se divit, že mu to paní doktorka řekne. Vždyť ona je snad od toho, ne?!?! Více

Znojemská 62, Jihlava Mapa

Privátní zubní lékařka

• „Je to ta nejlepší zubařka jakou jsem v životě poznala. Nejen že jsem se díky ní přestala bát, ale je velmi pečlivá, precizní, milá, ale hlavně se nikdy nestalo, že by nějaký zákrok bolel.Je opravdu vynikající. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Dneska mi pan doktor pomohl od bolesti. Již v minulosti jsem se přesvědčil o tom, že je veliký odborník a svojí práci rozumí. Mohu ho jedině doporučit. Více

Svatopluka Čecha 39, Třebíč Mapa

Privátní stomatolog

• „Také mohu jenom doporučit, hlavně je šetrná a sestřička je taky skvělá.

Svatojánská 431, Telč Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Mám jen výborné zkušěenosti pokud se týká ošetření od p.doktorky. Milá....člověk při ošetření ani nemá pocit že je "u zubaře". Přála bych nám všem víc takových stomatologů, veškeré zákroky, které jsem absolvovala, byly v pohodě a navíc, plomby drží, nedrolí se...... a ošetření od paní doktorky je jemné, prostě nemohla jem si vybrat stomatologa lepšího. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Velmi milá a hodná paní zubařka,moc mi pomohla s neustálými bolestmi!!Doporučuji!!!

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Moc milá, šikovná,trpělivá a mladá paní doktorka, ještě ke všemu hezká. Vše vysvětlí. Díky ní se na návštěvu zubaře skoro i těším. Více

Vltavínská 1289/10, Třebíč, Třebíč Mapa

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi šikovná, empatická, trpělivá a je vidět, že ji práce baví. Zkrátka nová škola, nový lidský přístup a šikovné ruce:-))Přeji ji hodně spokojených pacientů a hlavně zdraví:-) Více

Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• „Paní doktorku nemohu nic jiného než doporučit! Je to naprostá profesionálka, navíc je milá, příjemná a velmi trpělivá, stejně tak i sestřička je skvělá. K této paní zubařce jsem přešla v naprosto žalostném stavu od jiné nejmenované „zubařky", která zkazila, co se dalo. Jednalo se o velmi rozsáhlé škody a paní Rolincová odvádí opravdu skvělou práci při jejich napravování, nebýt jí, dost možná bych skončila i s „klapačkama". Moc mě mrzí, že paní zubařka odchází, byla a stále je naprosto úžasná. Pravá doktorka s velkým D. Děkuji za vše! Více

Sokolská 3/187, Třebíč Mapa

ESTHES s.r.o. - ortodoncie

• „Byla jsem vždycky navýsost spokojená s výkonem paní doktorky a ani proti sestřičce nic nemám. Já byla vždy milá k ní a ona ke mně. Paní doktorka je nejlepší zubařkou jakou znám, a to jsem již pár ordinací prošla. Více

č.d. 405, Kamenice Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Je už to strašně dlouho a prošel jsem si s panem doktorem nejhorší zásahy, ale s výsledkem jsem spokojen. Těžká gangréna vyřešena + jako jediný z mnoha zubařů zjistil otočenou osmičku a dostal ji ven Více

82, Velký Beranov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší zubařka. Někdy drsná, ale zuby se neptají, a ty umí ošetřit úplně světově.

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Bez čekání, přesný; profesionální, lidský a bezbolestný přístup; profesionální vybavení; pokud mohu posoudit lečebné metody na úrovni 21 století Více

Vltavínská 1289, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař

• „pana doktora dopuručuji,neodmítne pomoc v naléhavých případech.Jsem spokojen a naopak od předešlého hodnocení ze 27.5.09 ještě jednou doporučuji,spokojenost.... Více

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Stomatologická ordinace

• „Jsem spokojená, jak jsem nikdy nebyla. Doporučuji

č.d. 82, Kojetice Mapa

Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• „Z paní zubařky jsem nadšená, konečně jsem našla citlivou, zkušenou, empatickou, šikovnou zubařku, ke které mám plnou důvěru! Více

manž. Curieových 657, Třebíč Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Dnes 19.11.2019 jsem navstivila zubni ordinaci pana Mudr. Lubomira Pokorneho..a skvelou sestricku pani Sylvu Suchou...jsem opravdu moc rada ze mi tento tym lekare a sestricky vazne moc pomohli. Bolesti uz jsem nemohla vydrzet...i kdyz pochazim z Pisku momentalne ziju s pritelem na Vysocine a tento ochotny tym lekaru mi vazne pomohl..mohu jen doporucit. Vlidne chovani..vystupovani a vubec nevim jak rychle zub byl vytrzen...fakt moc dekuji...jsem velmi spokojena s takovym pristupem k pacientum...Moc dekuji. Jana. L. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „V péči pana doktora jsem asi dvacet let a mám ve svých šedesáti pěti letech všechny zuby jenom jeho zásluhou. Jsem přesvědčen o jeho vždy perfektně odvedené práci. Přístup k pacientu je profesionální, výkon rychlý a výsledek vždy perfektní. O každý zub bojuje jako by byl jeho vlastní, tohle obdivuji. Jednání se mnou jako s pacientem je vždy přímé. Nejsem zrovna pacient s vzorovou docházkou ke kontrolám, ale mám vždy pocit, že jdu na přátelskou návštěvu Více

kpt. Jaroše 2, Třebíč Mapa

Zubní lékař