kpt. Jaroše 2, Třebíč
Zubní lékař

max. spokojenost necekam jak jini tri mesice nez vas veme a lidsky pristup ne jak mistr sveta a hulvat jak nekteri kolegove stomatologove

Od roku 94 s ním nemám problém. Jsem neumrtvitelný, na drogy zvyklý a on už zvládá metodu, jak mi zákrok udělat bez bolesti. U práce přemýšlí a je novátorem (textilní dreny, vytahování můstku vlastně vyrobeným nástrojem). Zub vám vytáhne natotata, neboť má sílu jak bejk. Jeho osobité jednání s pacienty může někoho odrazovat, u mě spíš vyvolává důvěru, nemám rád studené čumáky. Ve srovnání s ostatními je taky levný.

K tomuto lékaři jsem chodil 19 let takže už s ním mám zkušenosti.Hrůza a děs, nepoužívá rentgen přitom ho tam má, nepoužívá anestezii jediné co používá je vrtačka a ta jeho slavná škrabka nebo co to je a hygiena o tom se radši nebudu bavit když plomby hází na zem kousky zubů také. Sestra je chytrá jak rádio a dycky se tam hádají, mé tetě trhal zuby moudrosti bez anestezie a to hovoří za všechno prej to vydrží a to byla poslední kapka proto jsem přešel k panu doktorovi Štěpánkovi a nemohu si ho vynachválit pravý opak pana doktora Látala.

Já mám s panem doktorem Látalem jen ty nejlepší zkušenosti a jen díky jemu mám i ve svých 57 letech jak se říká zubů plnou hubu, Za ty léta mi zachránil minimálně 5 zubů. Co se peněz týče nemáme již naštěstí socialistické zdravotnictví, kdy bylo sice vše zadarmo, ale podle toho to vypadalo.Znovu tímto zdůrazňuji. Valmi dobrý stomatolog. Děkuji Vám pane doktore Látale.

U pana Látala jsem byla asi 9 let, nikdy jsem neměla problémy se zuby až jednoho dne mne začal bolet zub a tak jsem navštívila pana zubaře. Byl to obyčejný kaz, který mi nedokázal za rok a půl opravit. Přešla jsem k jinému zubaři a tam mi bylo sděleno, že je to na korunku a ne na plombu jak mi pan Látal neustále tvrdil. K mému nemilému překvapení jsem se také dověděla, že mám dalších 5 kazů a pan Látal na ně nepřišel.

Hygiena opravdu na mizerné úrovni:-(((,ale vždy mi mi dobře zuby ošetřil když jsem měla problém. Všem radím choďte hned ráno je čerství i se setrou :-).

Byla jsem u nej jen jednou,jako vseobecne u vsech doktoru se dobre necitim,ale zarazilo me,ze nepouziva ochanne rukavice,kdyz se Vam "vrta" v puse.

Nemám výhrad, pomohl mi, když jiní selhali.

Super zubař náhodou

Zachránil mi zub a ne jednou...