Petr Látal, zubař Třebíč

MUDr. Petr Látal

Zubař

14 názorů

Uložit


Adresa

kpt. Jaroše 2, Třebíč
Zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
14 názorů

M
Ověřeny pacient

max. spokojenost necekam jak jini tri mesice nez vas veme a lidsky pristup ne jak mistr sveta a hulvat jak nekteri kolegove stomatologove


S
Ověřeny pacient

Od roku 94 s ním nemám problém. Jsem neumrtvitelný, na drogy zvyklý a on už zvládá metodu, jak mi zákrok udělat bez bolesti. U práce přemýšlí a je novátorem (textilní dreny, vytahování můstku vlastně vyrobeným nástrojem). Zub vám vytáhne natotata, neboť má sílu jak bejk. Jeho osobité jednání s pacienty může někoho odrazovat, u mě spíš vyvolává důvěru, nemám rád studené čumáky. Ve srovnání s ostatními je taky levný.


Ověřeny pacient

K tomuto lékaři jsem chodil 19 let takže už s ním mám zkušenosti.Hrůza a děs, nepoužívá rentgen přitom ho tam má, nepoužívá anestezii jediné co používá je vrtačka a ta jeho slavná škrabka nebo co to je a hygiena o tom se radši nebudu bavit když plomby hází na zem kousky zubů také. Sestra je chytrá jak rádio a dycky se tam hádají, mé tetě trhal zuby moudrosti bez anestezie a to hovoří za všechno prej to vydrží a to byla poslední kapka proto jsem přešel k panu doktorovi Štěpánkovi a nemohu si ho vynachválit pravý opak pana doktora Látala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já mám s panem doktorem Látalem jen ty nejlepší zkušenosti a jen díky jemu mám i ve svých 57 letech jak se říká zubů plnou hubu, Za ty léta mi zachránil minimálně 5 zubů. Co se peněz týče nemáme již naštěstí socialistické zdravotnictví, kdy bylo sice vše zadarmo, ale podle toho to vypadalo.Znovu tímto zdůrazňuji. Valmi dobrý stomatolog. Děkuji Vám pane doktore Látale.


U pana Látala jsem byla asi 9 let, nikdy jsem neměla problémy se zuby až jednoho dne mne začal bolet zub a tak jsem navštívila pana zubaře. Byl to obyčejný kaz, který mi nedokázal za rok a půl opravit. Přešla jsem k jinému zubaři a tam mi bylo sděleno, že je to na korunku a ne na plombu jak mi pan Látal neustále tvrdil. K mému nemilému překvapení jsem se také dověděla, že mám dalších 5 kazů a pan Látal na ně nepřišel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Hygiena opravdu na mizerné úrovni:-(((,ale vždy mi mi dobře zuby ošetřil když jsem měla problém. Všem radím choďte hned ráno je čerství i se setrou :-).


Ověřeny pacient

Byla jsem u nej jen jednou,jako vseobecne u vsech doktoru se dobre necitim,ale zarazilo me,ze nepouziva ochanne rukavice,kdyz se Vam "vrta" v puse.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Nemám výhrad, pomohl mi, když jiní selhali.


S

Super zubař náhodou


S

Zachránil mi zub a ne jednou...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti