Březinova 62A, Jihlava
Soukromá stomatologická praxe

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

2.5

Umístění: Soukromá stomatologická praxe preventivní prohlídka

Paní doktorku Zdobinskou navštěvujeme s manželkou už spoustu let. Na její chování si opravdu nemůžeme stěžovat. Nezažili jsme, že by se chovala arogantně. Její přístup je věcný a její práce vždy perfektní. Manželka dokonce říká, že díky přístupu paní doktorky se přestala bát zubaře. Jsme rádi, že ji máme. Josef a Ludmila Benáčkovi

Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Jen díky tomu, že manželka patří po mnoho let mezi její stálou klientelu a šla tam se mnou, odhodlal jsem se i přes některá nepříznivá hodnocení paní doktorku Zdobinskou požádat o pomoc. Přišli jsme až po skončení jejích ordinačních hodin a ona mě pozvala hned na druhý den ráno. Noc jsem přežill s ledovými obklady a několika tabletkami ibuprofenu. Ráno jsem dlouho nečekal a laskavá a milá sestřička mě pozvala dál.
Nechápu, proč některá předešlá hodnocení používala tak expresivní výrazy a negativní hodnocení hraničící s urážkou. Já měl zcela opačnou zkušenost: Moderně vybavená ordinace s věcným, ale příjemným informativním pohovorem a během asi dvaceti minut bylo po úspěšném zákroku, kerý mě zbavil úporné bolesti. Vzhledem k faktu, že vedle laskavé sestřičky a asistence manžela paní doktorky, který převzal na svá bedra veškerou administrativu a paní doktorka se mohla plně věnovat své práci, šlo vše jak po másle.
Závěrem mě zaujalo konstatování některých klientek, že od paní doktorky odchází. To mi vnuklo naději, že bych mohl zaplnit uprázdněné místo mezi jejími pacienty. O bonusu, že její ordinace je doslova páe kroků od našeho bydliště, netřeba hovořit, doufám, že budu úspěšný ;-):

Vždy jsem byl velmi spokojen s jejími službami.

Souhlasím s každým negativním hodnocením. Celá naše rodina od ní utekla a osobně znám hodně lidí, kteří
udělali to samé.Nikomu nepřeji nic zlého, ale této zubařce bych přála, aby se taky setkala s takovým ponižujícím chováním,jaké dopřává svým pacientům vrchovatě.

Vynikající lékařka s profesionálním přístupem. Jsem velice spokojen.

K paní doktorce Zdobinské jsem chodila asi deset let. Už od počátku její chování pro mě bylo velice nepříjemné. Její ponižující přístup jsem přehlížela kvůli její dobré odbornosti a vlastnímu ošetření zubů. Přístup paní doktorky se nezměnil a stal se pro mě důvodem k odchodu od ní. Poslední návštěva v ordinaci skončila se slovy: "je vidět, že se spolu neshodneme a bude lepší,když si najdu jiného lékaře".

Před každou návštěvou u paní doktorky se ujiš´tuji, že si její arogantní a ponižující chování už nenechám líbit - ale odporujte někomu s otevřenou pusou a nástrojem v ní...bohužel paní doktorka si je moc dobře vědoma nedostatku zubařů a podle toho se ke svým pacientům chová...na druhé straně připouštím, že plomby od ní drží a její práce je kvalitní...

Po odborné stránce nemůžu soudit, protože mi za asi 7 let, co jsem u ní nikdy nic nevrtala - naštěstí. Ale stačilo i čištění zubního kamene, při kterém mi tekla nejen krev, ale i slzy od bolesti. Bylo mi vysvětleno, že pokud nebudu používat mezizubní kartáčky, tak dostanu paradentozu a zuby mi vypadají. Budu si hledat jiného doktora, který bere víc ohled na své pacienty. Od této doktorky bych si zuby vrtat nenechala. Můj bývalý pan doktor, který je bohužel v Brně byl skvělý a při vrtání jsem ani nevěděla, jaký zub vrtá. A plomby od něj mi drží dodnes. Snad najdu...

K pani doktorce jsem zacala chodit po smrti meho puvodniho zubniho lekare a diky ni se mou nocni murou stal prave zubar. Pani Zdobinska totiz prevzala nektere jeho pacienty, a i kdyz jsem se v minulosti nebala, po par zakroci pani doktorky kde jsem se na kresle bolesti i rozplakala mam ze stomatologu naprostou hruzu. Je pravda ze prace je kvalitni, plomby drzi, ale ta cena a to nejen ta penezni, je za to prikori a urazky kterym je pacient vystaven, opravdu velika

Paní doktorka je skutečná odbornice a své práci rozumí. Nebýt jejího chování k pacientům, byla by bezesporu jednou z nejlepších zubních lékařek v Jihlavě. Bohužel, dokud se bude vyžívat ve stresování až ponižování svých pacientů (zřejmě uvažuje tak, že v podstatě můžeme být vůbec rádi, že máme tu čest k ní chodit), tak tomu tak nebude. Já od paní doktorky odcházím jinam, kde se chovají slušně a lidsky a myslím, že takových pacientů je určitě víc (nebýt jejích odborných kvalit, asi už by žádné neměla).. Paní doktorko, jste velice šikovná, ale k lidem se chovat neumíte. Zubních lékařů je sice málo, ale kdo hledá, najde. Měla byste se zamyslet..