82, Velký Beranov
Praktický zubní lékař

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Praktický zubní lékař

K panu doktorovi jsem chodil 4 roky,že mě to stálo velké peníze to člověk obětoval ,vždyť byly použité údajně samé nadstandardně kvalitní materiály a metody.Nebylo jediné preventivní kontroly,kde by se nenaplánovala nějaká oprava.tak se opravilo,vypadlo,opravilo,až nakonec se musela udělat korunka zase nadstand. metodou,pravda za 3 hodiny byla hotová,ale za 3 dny vypadlá,vše za hodně peněz Když platí,tak se to musí využít ...si asi říkal pan doktor..Do svých 40 let jsem vůbec nikdy neměl obavy ze zubaře,až po dobu kdy mi pan doktor trhal 60min zub po té jeho kvalitní korunce ,hojilo se to 2 měsíce a po té z důvodu zbytků kořenů v kosti znovu rozřezat... Upozorňuji,že mám práh bolesti dost vysoký, ale toto bylo už k nevydržení.Na dotaz,zda to není práce pro stomatochirurga´mi bylo odpovězeno,že není třeba.Další korunku,která nevydržela ani 5 let a je zub pod ní na vytržení jsem řešil nedávno. CHirurg mi ho vytrhl za 5 min a zcela bezbolestně,necítil jsem ani bolest injekce k umrtvení.Bohužel mě to stálo zatím 2x 30000Kč za implantáty,ostatní už nebudu moct si dovolit.Zdá se mi,že panu doktorovi jde asi jen o peníze,velice jsem se zklamal a nedoporučuji.V životě jsem nikoho takhle nehodnotil,ale toto jsem považoval za nutné udělat.Teď mám mladou pani doktorku a mohu porovnat rozdíl,děkuji pane doktore,uvěřil jsem Vám,už nikdy více!

Zubař absolutně k ničemu spíše by měl pracovat v jiné sféře a ne v lékařství.Účtuje si ohromné sumy za ošetření a za materiály co používá."Snad jsou jeho super materiály(plomby atd.)vykládány vzácnými kovy"?!Pochybuji do měsíce jsem byla zpět s reklamací co neuznal.
Opravoval mi celkem čtyři zuby.Jeden z nich uznávám,že bolel kvůli němuž jsem k němu přišla neboť nikde jinde v Jihl.okrese mě nevzali.Zbylé tři zuby byli absolutně v pořádku tudíž jsem spoléhala na to,že mi říká pravdu,ale to jsem nevěděla s kým mám tu čest.
Za tři plomby chtěl 4300,- a za zub co mě bolel požadoval 2000,- a po té jednorázově 6800,- za vyčištění třech kanálku a zaplnění plombou.
Směšné a zlodějské!
Vám pane doktore tak akorát něco namáznout do kapsy!!Už nikdy víc a všem co nemají peněz nadbytek bych doporučila to samé.

Tento lékař je po lidské stránce ok, ale jelikož k němu chodím já i přítelkyně už dva roky a při každé návštěvě nám řekne že máme tři kazy, nemám už k němu důvěru. Některé zuby už mi dělal i vícekrát. Odcházím a nedoporučuji.

Tak k tomuto zubaři se nebojím chodit. Je vždy velmi milý. O všem co se chystá udělat, mi dopředu řekne. Chodím k němu cca rok a půl, opravil mi snad třetinu zubů a zatím jsem neměla absolutně žádný problém. Jediné, co je trochu nepříjemné, je to čekání. I když jste objednaní, počítejte minimálně s hodinovovou prodlevou.

Byla jsem velmi spokojená,je to vynikající zubař a skvělý člověk,byl velmi příjemný a opatrný. Mohu jen doporučit

Absolutně chaotický a nepochopitelný systém objednávání, sestra neschopná jakkoliv organizovat prohlídky pacientů, dělá chyby v objednávkách. Za celou dobu, co jsem k panu doktorovi chodila jsem nikdy nebyla na řadě všas vždy 1-4 hodiny čekání na ošetření i naproti tomu, že jsem byla objednaná!!! Pan doktor se sice snaží, ale neustále podsouvá "nejlepší" materiály, které jsou ovšem vždy s doplatkem a většinou ne malým. Navíc nemá stanovený jednotný ceník pojišťovnou neproplácených úkonů a účty dává podle toho, jak se mu kdo jeví. Ověřeno a to i mezi "spolučekajícími" pacienty, se kterými si tak chtě nechtě krátíte dlouhý čas. Takže děkuji pane doktore, ale na mě jste příliš drahý a navíc nemám tolik času abych jím mrhala u vás v čekárně!!!

S prací pana doktora jsem byl celkem spokojený, ale pokud jsem objednaný, tak se mi nechce čekat 1-3h, než se na mě dostane řada. Navíc člověk zaplatí téměř za vše, co má jinde zdarma hrazené ze zdrav.pojištění. Jsem rád, že jsem už u jiné lékařky, MUDr. Makumbirofu nedoporučuji!

Velmi příjemný a vlídný přístup. S jeho prací jsem velmi spokojena.

Pan doktor je asi nejlepsi na Jihlavsku.

Velmi vlídný a milý. Má lidský přístup. Bohužel většinu blomb jsem si musel nechat po roce znovu opravit. O nových technologiích mnoho neví.