Danuše Caklová, zubař Jihlava

MUDr. Danuše Caklová

Zubař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Brtnická 1, Jihlava
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V

Ochotná, milá k dětem, neodradí je, když mají ze zubařského křesla strach, pečlivá.


S

Dobrý den, s paní doktorkou Caklovou jsem velmi spokojená, ona i její sestřička jsou vždy ochotné a příjemné. Paní doktorka mě také jednou poslala k jiné paní doktorce na vytržení zubu a bylo to z toho důvodu, že někdy může nastat komplikace se kterou si poradí pak jen stomatochirurg (někdy je lepší se zeptat,proč musíte jinam, než pak psát jak na to někdo nestačí)(ne všechny ordinace jsou vybavené pro zásah k menší operaci a vyndání zubu).U mě si také paní doktorka nebere rukavice (osobně mi to nevadí) a nikdy jsem necitila zápach po cigaretě, přede mnou si paní doktorka umyla ruce před vyšetřením a ihned po vyšetření a od známých lidí, vím, že hygienu rukou provádí i u nich. Paní doktorku můžu jen doporučit, je šikovná a moc ji děkuji za její laskavou péči.


M

Taky něco pozitivního pro paní doktorku. Z rukou jsem nikdy nic necítila. Rukavice si nebere většina doktorů, protože v nich nemají takový cit. Injekci paní doktorka dává, jen je potřeba se zamyslet, jestli je nutná. Nejdříve by si měl každý pisatel rozmyslet, co sem napíše, než někoho pomluví. Plný stav paní doktorka má a jistě dá možnost těm lidem, kteří k ní chtějí chodit a pro kapacitu nemůžou, takže Vy, kteří sem píšete máte přeci možnost svobodné volby lékaře, tak můžete jít jinam. Samozřejmě je to Váš názor, stejně jako teď můj.


P

Paní doktorka, která si při prohlídne nevezme chirurgické rukavice, přičemž je kuřačka, takže nemusím jistě popisovat, jaké jsou při prohlídce pocity pro nekuřáky. Ne vždy si těsně před prohlídkou umyje ruce a ještě k tomu nedodržuje pracovní dobu, v pondělí ordinuje do 17:00 ale v 15:00 už se do čekárny nikdo nedostane a to má na dveřích napsáno, že nepřijímá nové pacienty z důvodu plného stavu. Tak si myslím, že si každy udělal obrázek, ale není nad vlastní zážitek!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X

Paní doktorka je nepříjemná, často nedokáže vytrhnout zub či udělat jiný zákrok v ordinaci. Netroufá si na nic většího ve své ordinaci. Hodně mých známých posílá k dořešení problému ke specialistům (Mudr. Vyskočil nebo Mudr. Nestrojilová-chirurgové).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti