Moskevská 406/3065, Most
Zubní lékař

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

F

Profesionální, citlivý a lidský přístup k pacientům. Jsem velmi rád, že tuto zubařku máme v Mostě.
Totéž platí i o sestřičce. Je zážitkem vidět, jak je tento tým dokonale sehraný. Může mluvit o štěstí ten, který
patří k k pacientům této zubní ordinace. Odvedená práce je vždy ve vysoké kvalitě a k plné spokojenosti
pacienta.

vynikající

Tak bezkonkurenčně nejpřijemnější a nejlepší zubařka v Mostě

K této paní zubařce chodíme celá rodina již velmi dlouho a jsme s ní i se sestřičkou moc spokojeni.Neměnili bychom ani za nic.Šmahelovi z Mostu

K této milé a ochotné paní zubařce chodím s celou rodinou. Když se mi narodila dcera také jsem jí tam hnedka přihlásila. Před touto zubařkou jsem chodila k jinému nejmenovanému zubaři, díky kterému jsem měla dlouho panickou hrůzu z "bílých plášťů", díky této šikovné zubařce opět chodím ráda:-) na kontroly. Moc děkuji

O celou naší rodinu se stará perfektně, nemáme žádné výhrady.

velmi milá, příjemná, chodím k ní již od detstvi, mohu vsem jen doporučit, sestricka tez prijemná, super. Nemenila bych.

Milá, šikovná, ochotná. Stejně tak i sestřička.

Výborná lékařka - stomatoložka,
má cit , profesionalitu i lidskost.
Nedostatek - zátím se nedá naklonovat.

Paní zubařka je perfektní, mohu jen doporučit, chodíme k ní celá rodina a jsme opravdu spokojeni s kvalitními službami, chválím velice i přístup ochotné sestřičky :-)