Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 900, Orlová

Neochotná a velmi náladová doktorka, nezvládá řešit více problému najednou. Každý pacient je podle mě rovnocenný bohužel když jsem chtěla říct paní Dr. svůj další problém vyhodila mě že nemá čas jelikož "čekají" objednaní pacienti tak to vyřešíme příště ..Příště jsem se k dr ani nedostala a odbyla mě jen sestra.

Paní doktorka Haplová je vynikající lékařka měl jsem v životě co do činění s hodně lékařy ale tak přijemnou a ochotnou lékařku jsem nikde nezažil a že si někteří stěžují na fronty,je třeba se zamyslet proč fronty u ní jsou, je to tím že všichni chcou chodit k ní !!! S pozdravem Jiří Kobár

Skvělá lékařka, velice ochotná, vždy vysmátá. Už mě léči řadu let a jsem maximálně spokojená, neměnila bych :-)

Moc hodná a šikovná lékařka i sestřička, vždy pomůže jak nejlíp může :-)

Lékařka, která má srdíčko pro své pacienty a úsměv na tváři, děkujeme

NEOCHOTA!

Jsem velmi spokojená i s ochotou sestry. Lékařka poradí a je příjemná.

Paní doktorka velmi příjemná, lidská. Ráda poradí,ve svém životě jsem se snad ani s lepším lékařem nesetkala. I když má svých oveček dosti, úsměv jí nechybí.

Jsem se svou lékařkou velmi spokojen. Poradí, doporučí, vysvětlí, je vždy ochotná, příjemná a velmi milá.
Kvůli pracovnímu vytížení a dojíždění až z Havířova, nemám moc příležitostí k častým návštěvám její ordinace, jen když už je mi hodně ouvej. Z nedostatku času mám tedy výhrady k vždy plné čekárně. To ale svědčí o její oblíbenosti a tudíž velkém množství pacientů, kteří vyhledávají její služby. Z mé zkušenosti také vím, že neodbyde pacienta mezi dveřmi, ale najde si čas s ním o jeho problému pohovořit. Také u sestřičky chválím, že nemá problém si udělat pořádek s některými pacienty, kteří neradi dodržují pořadí dle příchodového listu. Řídí ten nápor pacientů celkem v pohodě a s přehledem.
Díky oběma a doporučuji.

Naprosto spokojen, dojizdim z velke dalky a vzdy jsem se setkal se vstricnosti...