přijímá nové pacienty

Od 5 000 Kč

Od 200 Kč

2 000 Kč

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Privátní ordinace (nemáme smlouvu se ZP)

Absolventka Masarykovy univerzity, Lékařská fakulta Brno - všeobecný směr. Do roku 1992 působi...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

• dermatovenerologie
  • korektivní dermatologie
  • patologická anatomie

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie aplikace kyseliny hyaluronové

Úžasná dochtorka !F.N. Nemohu jít do detailů,jelikož paní dochtorka mě upozorňovala, ža by mohly být použity protině!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie preventivní prohlídky

Paní doktorka mi prohlédla všechna mateřská znaménka a uklidnila mé obavy. Domluvily jsme se na odstranění tří znamének z kosmetických důvodů, termín jsem dostala hned za 14 dnů.

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Podrobné vysvětlení příčin vzniku akne, konzultace ohledně užívání nevhodných krému. Byla naordinovana léčba

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Profesionalita, jinak jsem hned objednána k zákroku cca za 2 týdny, takže více není zatím ani co hodnotit.

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie akné

Paní doktorka byla vstřícná, posoudila můj problém, vysvětlila mi, jak budeme postupovat, předpsala léky, které mi v krátké době pomohly. Mohu jen doporučit.

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie Ošetření pleti frakčním laserem

Milý, profesionální přístup paní doktorky. Pleť je po zákroku barevně sjednocená, vyhlazenější. Ošetření mohu jedině doporučit! Navíc za bezkonkurenční cenu!

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie Kontrola znamének

Byl jsem jenom na běžné kontrole(znamínka jizvy atd.). Byl jsem mile překvapen, doktorka měla přátelský a profesionální přístup. Byl jsem spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie Resurfacni laser - vyhlazení pleti

Jsem velice spokojená s přistupem a pečlivostí paní doktorky Stratilové. Mam mastnou pleť s velkými póry a řadu let mi s tím nikdo neporadil. Na doporučení pani doktorky, jsem absolvovala laserové ošetření a hned je vidět výsledek, opravdu skvělé. Samotná procedura, diky "umrtvovacimu kremu" byla bez jakekoliv bolesti. První a druhý den jsem jen chladila a mazala, třetí a čtvrtý den jen mazala a spolu s jemnym peelingem se mi sloupl obličej a pátý den hurá do světa. Mohu jen doporučit.

U paní doktorky jsem byla několikrát a jsem velice spokojená s velmi pečlivým přístupem a výsledným efektem.

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie Atopický ekzém

Paní doktorka už od pohledu působila nesympaticky. V ordinaci jsem byla max minutu, na můj problém se sotva podívala a jasně řekla, že to je atopický ekzém, že s tím nic neudělá, nic neporadí ani nepředepíše (což chápu, když nemá smlouvu s pojišťovnou). Že neporadí, ani se více nezajímala, neptala, mě docela naštvalo. Dále řekla, že to je celoživotní problém a musí se léčit a na můj dodatek, že strava by to ovlivnit mohla, řekla důrazně, že to těžko. Tím návštěva skončila. Šla do vedlejší místnosti bez rozloučení. Nedoporučuji

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 15 let a v blízkosti u předního zářezu ušního boltce (ne v oblasti ucha) jsem objevila malou bulku cca. 1cm velkou, pod kůží.. Je pevná a při zmáčknutí trochu prokluzuje. Na pohled není vidět, je jen malinko vyboulená. Nebolí, nesvědí, objevila jsem jí náhodou, kůže okolo je normální. Poradíte mi prosím, nechci strašit rodiče.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pravděpodobně jde jen o ucpanou mazovou žlázku, která se zapouzdřila již pod kůží. Zpravidla se sama vstřebá. Pokud by nastal jakýkoli problém (otok, zarudnutí, bolestivost, růst), klidně se na rodiče obraťte a navštivte lékaře. Zdraví, Dr. Stratilová

MUDr. Zdenka Stratilová

Dobrý den, prosím Vás pěkně..Na hlavě se mi udělal nějaký kožní útvar.. Vypadá jako velký strup.Jelikož mám jemné a řídké vlasy,tak si o to vždy zadrhnu při česání.Je to nepříjemné a nevím co to může být..Je to vystouplé s hrubé..Děkuji za případnou odpověď.. Kateřina

Dobrý den, může jít o ložisko seborrhoické verruky. Nemůžeme ale vyloučit ani jiné příčiny. Z prostého popisu Vám nikdo nemůže dát diagnózu. Obzvláště pokud se ložisko objevilo rychleji, měl byste jej bez debat a bez odkladů konzultovat s dermatologem osobně.

Zdraví,

Zdena Stratilová