Viniční 235, Brno
Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie (mapa)

Další dostupný termín:

Hotovost

Dermatologické konzultace • od 30 kč

Kyselina hyaluronová • od 2 500 kč

Vyhlazení vrásek • od 1 300 kč +17 Více

Privátní ordinace (nemáme smlouvu se ZP) Absolventka Masarykovy univerzity, Lékařská fakulta Brno - všeobecný směr. Do roku 1992 působila ve Fakult...

• lipom
  • atherom
  • akné

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta - všeobecný směr

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie Resurfacni laser - vyhlazení pleti

Jsem velice spokojená s přistupem a pečlivostí paní doktorky Stratilové. Mam mastnou pleť s velkými póry a řadu let mi s tím nikdo neporadil. Na doporučení pani doktorky, jsem absolvovala laserové ošetření a hned je vidět výsledek, opravdu skvělé. Samotná procedura, diky "umrtvovacimu kremu" byla bez jakekoliv bolesti. První a druhý den jsem jen chladila a mazala, třetí a čtvrtý den jen mazala a spolu s jemnym peelingem se mi sloupl obličej a pátý den hurá do světa. Mohu jen doporučit.

U paní doktorky jsem byla několikrát a jsem velice spokojená s velmi pečlivým přístupem a výsledným efektem.

Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie Atopický ekzém

Paní doktorka už od pohledu působila nesympaticky. V ordinaci jsem byla max minutu, na můj problém se sotva podívala a jasně řekla, že to je atopický ekzém, že s tím nic neudělá, nic neporadí ani nepředepíše (což chápu, když nemá smlouvu s pojišťovnou). Že neporadí, ani se více nezajímala, neptala, mě docela naštvalo. Dále řekla, že to je celoživotní problém a musí se léčit a na můj dodatek, že strava by to ovlivnit mohla, řekla důrazně, že to těžko. Tím návštěva skončila. Šla do vedlejší místnosti bez rozloučení. Nedoporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je profesionalni, rychle stanovila diagnozu a predepsala lek, ktery mi pomohl. Doporucuji.

S pani doktorkou Zdenou Stratilovou mam snad nejhorsi zkusenost, jako s lekarkou. (12.9.2016 jsem byla na oprave nosu, ktery se nepovedl jinemu lekari) u pana Doc.Mudr Jana Valky, ktery spolupracuje zrovna s pani doktorkou Stratilovou.
Pani doktorku jsem nikdy predtim v ordinaci nevidela a veskera domluva byla s panem docentem, ktery me litoval, ze jdu po druhe na operaci a domlouvali jsme se, ze za opravu nebudu platit plnou castku coz cini 35000,- . V den operace zamnou pani doktorka prilitla do pokoje aniz by se mi predstavila a rekla mi, ze jdu na predoperacni konzultaci a at si nezapomenu vzit sebou penize na zaplaceni. Pani doktorka snad nevedela ani jak se jmenuji, ani ze jdu na opravu, ani ze jsem si vsechna predoperacni vysetreni nechala delat tam a nemela jsem je jeste hotove, tudiz jsem na predoperacni konzultaci ani nemohla jit. Zravotni bratr ji upozornil na to, ze jeste musim jit na interni vysetreni. Pote rekla, ze to nevedela at teda zatim zaplatim. Tak jsem se ji teda zeptala, kolik to bude stat, ze me pan docent rikal, ze to bude o neco levnejsi ale nerekl presne kolik, odpovedela mi na to, ze o nicem nevi at se domluvim s panem docentem, ktery byl zrovna zaneprazdnen.(Asi bych sinto nevymyslela, kdyby to tak nebylo, ale budiz!) Pote se me chladnym tonem zeptala jestli budu platit hotve nebo kartou a ze je to 35000,- Tak jsem zaplatila v hotovosti a neresila jsem to. Pak si me vyzvedla sestricka, ktere jsem se zeptala kdo byla ta pani, se kterou jsem mluvila a tehdy jsem zjistila, ze se jednalo o pani doktorku.
Vsechna vysetreni jsem mela hotove, tak me prisla sestricka oznamit at se nachystam, ze jdu na konzultaci a pak, ze pujdu na sal. Mezitim co jsem se oblikala do tesnych puncosek, prisla za mnou pani doktorka, ze uz na me cekaji at uz jdu. Byla jsem z ni nervozni, a jeji pritomonst mi delala zle, protoze semnou jednala hrozne! Po operaci me privezli na pokoj, ktery jsem sdilela se slecnou, kera byla taky na oprave nosu, ale sla na sal pedemnou.
Po chvili se mi udelalo velmi zle nemohla jsem popadnout dech, jelikoz jsme behem operace meli v krku jakou si trubicku, pres kterou jsme dychali, tak me to celkem dost podrazdilo krk, ktery jsem mela cely zahleneny a tezko se mi dychalo pusou, nos jsem mela zadelany tamponadou. Citila jsem se bezmocne, porad mi tekly slzy a citila jsem uzkost u srdicka, jeste jstem totiz byla vycerpana z narkozy. Kolegyne, ktera lezela semnou i hned privolala sestricku, ktera mi zmerila tlak. Samozdrejme dobehla i pani doktorka, ktera se me zeptala co je za problem!? Snazila jsem se ji vysvetlit, ze me boli v krku a ze se dusim. Pani doktorka po me vylozene zacala kricet, ze jsem po operaci nosu, ze mam dychat pusou a ne nosem! ( To jsem asi nevedela, kdyz uz jsem jednou tuto operaci podstoupila) A to, ze me boli v krku neni zadny duvod abych vyvadela a brecela a ze se mam uklidnit. Musim rict, ze me to dostalo a jeji pritomnost v pokoji me jeste vic rozhodila!! (Svedkem mi byla i slecna, ktera semnou lezela v pokoji a vse mi to druhy den potvrdila,kdyz jsem to vypravela)

Nerada pisu recenze, ani predchoziho chirurga jsem nezesmesnila, presto, ze se mu muj nos nepovedl, protoze ve me zustalo to dobre jednani, ta uzasna pooperacni pece sestricek a pana chirurga v ten moment kdy se clovek citi bezmocny a potrebuje nevic pomoct, nebo aleapon jedno hezke slovo uslyset.

Doufam, ze uz nikdy vic nebudu porebovat od pani doktorky pomoct. Mozna se ten den zrovna blbe vyspala a schytala jsem to ja, ale mela by byt profesionalni. V mych ocich bohuzel zapusobila jako arogantni neprofesionalni lekarka, ktere jde jen o penize a pacienti jsou ji ukradeni. Je mi lito, ze to pisu, ale bohuzel je to tak!

Od teto chvile se vzdy budu delit o me zkusenosti s ostatnima at maji ostatni co nejvice informaci.

Rudina.R

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám podobnou negativní zkušenost jako několik dalších pacientů. Byla jsem u paní doktorky 2x, pokaždé jsem byla objednaná a z toho poprvé přišla asi o půl hodiny později, podruhé dokonce v ordinaci nebyl nikdo! Žádná zpráva na dveřích, email nebo telefon. Myslím si, že paní doktorka svoji práci odvedla skvěle, k tomu nemám výhrady, ale její přistup k pacientovi mi nepřijde vhodný a to jak co se týče opakovaných zpoždění, tak pocitu, že člověka pořádně neprohlédne a jako by ji vaše potíže ani nezajímaly.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemusel jsem dlouho čekat, lékařka a personál příjemný. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprvé a nevím co si myslet. Objednala jsem se na 11 hod., 10:40 jsem byla telefonicky kontaktována ordinací paní doktorky, že se zpozdí a dorazí tak na 11:30. Dorazila ve 12 hod. O.k. může se to stát, beru to. Bylo příjemné, že jsem byla na tuto skutečnost předem upozorněna.
Avšak následující rozhovor s paní doktorkou byl rozpačitý. Na můj problém se začala dotazovat u recepce, což mne značně zaskočilo, tak si mě pozvala do ordinace. Moc si mě neprohlédla, řekla že je to dobrý, řešení nejdříve na podzim a naschle. V čekárně na ni čekala známá, tak nevím zdali tak spěchala kvůli ní, nikdo další v čekárně nebyl.
Když to shrnu, objednání přes portál známý lékař, super. Upozornění na zpoždění lékaře, bezva. Komunikace s lékařkou, rozpačitá. Uvažuji o konzultaci mého problému s jiným dermatologem.

MUDr. Zdenka Stratilová

Dobrý den. Předně se bychom se Vám chtěli ještě jednou velice omluvit za čekání. Jsme si vědomi toho, že člověk si nevyhradí celý den jen na lékaře a posunutí termínu mu může způsobit obtíže, byť jen ty, že musí zbytečně čekat a z toho důvodu je to i nám nepříjemné. Někdy s tím ale bohužel nic nenaděláme. K vysvětlení dalšího. Paní, která čekala před ordinací, byla také čekající pacientka, kterou ovšem paní doktorka zná delší dobu, proto to familiérní chování. Opravdu se nejednalo o známou, kvůli které by Vás paní doktorka chtěla rychle odbít. K rychlosti vyšetření - MUDr. Stratilová pracovala léta jako vedoucí lékař jak na pozici diagnostika, tak laboranta. Z toho důvodu může lépe určit, zda-li se jedná o problém čistě estetický, či už zdravotní. Pokud se jedná o první případ a částečně i druhý, kvůli sluneční aktivitě se běžně ošetření odsouvají až na podzimní čas, v rámci prevence horších estetických výsledků. Pokud si pacient přeje řešit situaci okamžitě, samozřejmě mu vyhovíme, ale bude to pro něj znamenat diskomfort ve formě zvýšených režimových opatřeních a vyhýbání se slunci. Doufáme, že vysvětlením situace se alespoň trochu zlepší Váš rozporuplný dojem z návštěvy a že se tyto nepříjemnosti nebudou opakovat. V každém případě jsme Vám kdykoli k dispozici.

Pani doktorka je velmi šikovna a profesionalna .Chodte na Slovensku a uvidite čo sú platby za ošetrenie dosahujú až dvojnasobok ceny ,ako v Brne.

Paní doktorka je velmi milá,sympatická a taky s ošetřením jsem u ní byla velmi spokojena.Je vidět,že ji práce dermatoložky skutečně baví a má taky velký zájem o plastickou chirurgii.To mě na ní taky hodně fascinuje.Spokojenost pacienta je u ní vždy na prvním místě.Prostě - u mě má jedničku:))) - fandím !!!

Preventivní prohlídky

Omlazení pleti

od 2 600 kč

Modelování rtů

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Konzultace v oblasti estetické medicíny

Ošetření vlastní plazmou - Regen ACR

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Plazmaterapie + HA - ošetření autologní (vlastní) PRP plazmou obohacenou o kys. hyaluronovou - Regen Matrix

od 8 000 kč

Léčba kožních chorob

Korekce pocení

Běžný termín

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Konzultace / vyšetření v oblasti dermatologie

od 100 kč

od 10 000 kč

Rhinoplastika

Elektrokoagulace

od 200 kč

Konzultace v oboru plastické chirurgie

od 200 kč

Plazmaterapie + ha - ošetření autologní (vlastní) prp plazmou obohacenou o kys. hyaluronovou - regen matrix

8 000 Kč

8 000 Kč

Ošetření vlastní plazmou - regen acr

Plazmaterapie

Sklerotizace

Lifting

Estetická dermatologie

Vyšetření vlasů

Rudina.R

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemusel jsem dlouho čekat, lékařka a personál příjemný. Doporučuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 15 let a v blízkosti u předního zářezu ušního boltce (ne v oblasti ucha) jsem objevila malou bulku cca. 1cm velkou, pod kůží.. Je pevná a při zmáčknutí trochu prokluzuje. Na pohled není vidět, je jen malinko vyboulená. Nebolí, nesvědí, objevila jsem jí náhodou, kůže okolo je normální. Poradíte mi prosím, nechci strašit rodiče.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pravděpodobně jde jen o ucpanou mazovou žlázku, která se zapouzdřila již pod kůží. Zpravidla se sama vstřebá. Pokud by nastal jakýkoli problém (otok, zarudnutí, bolestivost, růst), klidně se na rodiče obraťte a navštivte lékaře. Zdraví, Dr. Stratilová

MUDr. Zdenka Stratilová

• Dobrý den, prosím Vás pěkně..Na hlavě se mi udělal nějaký kožní útvar.. Vypadá jako velký strup.Jelikož mám jemné a řídké vlasy,tak si o to vždy zadrhnu při česání.Je to nepříjemné a nevím co to může být..Je to vystouplé s hrubé..Děkuji za případnou odpověď.. Kateřina

Dobrý den, může jít o ložisko seborrhoické verruky. Nemůžeme ale vyloučit ani jiné příčiny. Z prostého popisu Vám nikdo nemůže dát diagnózu. Obzvláště pokud se ložisko objevilo rychleji, měl byste jej bez debat a bez odkladů konzultovat s dermatologem osobně.

Zdraví,

Zdena Stratilová