Zdeňka Lysická, zubař Česká Lípa

MUDr. Zdeňka Lysická

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ústecká 2855, Česká Lípa
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodil už od mládí. S její prací jsem byl celkem spokojen, vlastně díky tomu, že jsem neměl porovnání. Jelikož jsem se ale přestěhoval, zjistil jsem, že všechny, ale to úplně všechny zuby, které mi kanálkově léčila jsou léčené "starou metodou" a musí se přeléčit ještě jednou a to včetně sejmutí korunky. Ani nechci pomyslet na cenu, když v zemi ve které nyní bydlím se vše řeší jen soukromě. I když to dělám velice nerad, dnešní trhání zubu léčeného před 3 lety paní doktorkou mě přinutilo, abych paní doktorku všem odradil.


R
Ověřeny pacient

Paní zubařka je nejlepší kterou jsem ve svém životě potkala. Její práce je vždy kvalitní. Přístup k pacientům skvělý. Jen mě mrzí, že si člověk nemůže svého oblíbeného lékaře vzít s sebou, pokud se musí přestěhovat do vzdáleného města. Přeji paní doktorce jen to nejlepší, chápavé, vděčné a trpělivé pacienty. Děkuji jí zaskvělou práci, péči, čas a pochopení které mi po dlouhá léta věnovala.


P

Díky ní mám 31 zubů !!!


A

Dnes jsem byla u paní doktorky a odcházela jsem velice spokojená. I přes můj velký strach ze zubařů je paní doktorka jedinná která můj strach dokáže odbourat a odcházím s pocitem že můj strach je zbytečný. Dlouhá čekací doba? No a co! Brzy ráno přijímá akutní případy, tak přeci je nepošle pryč takže mě osobně čekání zas až tak moc nevadí. Nikdy nevím kdy budu já potřebovat akutně ošetřit nebo někdo z vás, tak se nad sebou zamyslete kolikrát právě kvůli vám byla prodloužena čekací doba. Já sama za sebe velice DOPORUČUJI i za moji mamku která má nádherně vypracované porcelánové zuby a za mojí kamarádku která je také velice spokojená.


J

Skvělá lékařka, hodná a milá sestřička. Perfektně a na úrovni komunikují s pacientem, vše vysvětlí co Vás čeká a zoubek ošetří. Odcházíte z ordinace s úsměvem na tváři. Žádné dlouhé objednací doby v době rozdělaného kousáku (např.po zbroušení co nejdříve nasazení korunky) . Více takovýchto ordinací a naše české zdravotnictví by bylo uzdravené....Díky paní doktorko, díky sestřičko...
Vaše pacientka, která je velice vděčná za sebe a za jiného spokojeného pacienta, kterého jste se ujala.....


J

S péčí jsem spokojena,jenom mi vadí že i když jsem objednaná na určitou dobu,nikdy mě nevzala včas!!!


S

Pani doktorka je specialista ve svem oboru je vstricna a velmi mila a chapava snazi se pacientovy jakkoliv pomoct.vsem vrele doporucuji


S

Příjemná, hodná a umí


J

zbrklost,dlouha cekaci doba


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti