MUDr. Zdenka Chaloupková

Pediatr Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Rvačov 127, Roudnice nad Labem

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila celé dětství sama a teď se stará o moji dceru. Perfektně nás instruovala k péči o miminko, zavádění běžné stravy, léčbě vyrážky z koupání, krásně nastřelila náušnice, očkování také bez problému. Nikdy nebyla nepříjemná

K paní Doktorce chodím již s mým 3. dítětem, tedy celkem 19 let. Po dnešní návštěvě zde ráda i já již přispěji s mou zkušeností. Minulý týden na 5ti leté prohlídce byla dcera velmi rozrušená a při měření tlaku byly jeho hodnoty příliš vysoké, při druhém - kontrolním měření byly již v normě. I přesto mi po pár dnech paní Doktorka volala, abychom na další domluvenou návštěvu přijeli dříve, že pro jistotu přeměření tlak ještě jednou a kdyby bylo potřeba, aby nás mohla ještě týž den poslat dále k specialitovi. Dnes proběhla ona kontrola, kdy měla být dcera navíc očkována. Vzhledem k tomu, že byla dcera statečná a měření proběhlo v naprostém klidu ( má od vyšetření gynekologem strach ), řekla sama paní doktorka, že by dceru nerada zklamala a navrhla, zda bychom očkování neabsolvovaly na další návštěvě. S jejím názorem jsem jako máma ráda souhlasila. Pro mě je paní Doktorka tou nejlepší, kterou jsme mohli mít. Není jen pediatrem, ale zároveň i dobrým psychologem. Dojíždíme z Prahy a budeme nadále !

skvělý přístup k rodičům i dětem, k paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď tam již 5 let chodím se svojí dcerou a rozhodně bych neměnila

Naprostá spokojenost!!!! Když mi nebylo dobře, vždy jsem měla zůstat do konce týdne v posteli, i když jsem simulovala :-)vVe čtvrté třídě jsem měla boreliózu. Příznaky byly stejné jako když jsem měla chřipk - unavenost, bledost, nechuť, horečka..... I přes tyto banální příznaky byly udělány testy. S mými žílami jako vlásky (dodnes) jsem se bála každého odběru, a že jich tehdy bylo požehnaně! Zpočátku jsem to probrečela vždy, ale časem jsem zjistila, že to vlastně není tak hrozný... odběry umí na jedničku! Což se nedá říct např. o dětské revmatologii v Litoměřicích nebo v laboratoři na roudnické poliklinice!!! Vždycky modřina jako vrata - když už se trefí do žíly aspoň na druhý pokus! Zkrátka vždy, když byl problém, zasáhla a určila diagnózu a vše bylo zase OK. Škoda, že je jedna z mála dětských, které takto umí jednat s dětmi i rodiči.

Já jsem s paní dr. Chaloupkovou naprosto spokojená. Vždy má profesionální přístup. Je velice milá a na všechny naše dotazy nám velice ráda odpoví a zajistila nám i dost nákladné vyšetření.

mám pouze nejlepší zkušenosti! Syn Daniel i Jiří dostali vždy stoprocentní lékařskou péči

Já osobně s touto paní doktorkou nikdy spokojena nebyla. Kdykoliv jsem přišla s nemocí - jako malá jsem bývala nemocná velmi často - dostala jsem kapky do nosu a paralen. Přišlo mi to jako univerzální lék na všechno. Po čase se mamka ani neobtěžovala táhnout se se mnou přes půl města, aby dostala recept na prášky za deset korun, které stejně jako nosní kapky leží snad u každého v lékarničce. Paní doktorce se nelíbila moje častá rýma - nebo moje časté návštěvy- a rozhodla se, že mi nechá vytrhnout nosní mandle. Mamka nesouhlasila, zdálo se jí to zbytečné, protože mandle stejně časem znovu dorostou a navíc jsem byla ještě poměrně dost malá, tak se přirozeně bála. Paní doktorka po tomto názoru mojí maminky byla velmi nepříjemná, neprofesiální a nezapomněla nám při každé chřipce připomenout, že kdybych si nechala vytrhnout mandle, bylo by vše jednodušší. Toto trvalo několik let až do doby, kdy se mi rýma začala zhoršovat vždy v letním období a my jsme dospěly k závěru, že se jedná o alergii. Chtěly jsme zajít na testy, na ty však musíte mít žádanku od praktického - v mém případě dětského - lékaře. Když jsme s tímto požadavkem přišli za paní doktorkou Chaloupkovou, bylo nám řečeno něco ve smyslu: Až jí necháte vytrhnout mandle, napíšu Vám žádanku. Nakonec jsme se nějak dohádali až k tomu, že nám ji dala (po několika měsících!). Testy sice vyšly negativní (což si paní doktorka s úsměvem vychutnala), ale o pouhé dva roky později mi už zjistili celkem 7 různých typů alergií! Když bych toto prominula (jsem velmi tolerantní člověk, ale co je moc, to je moc), vyvstává zde ještě jeden, větší a radikálnější problém. Paní doktorka má velmi radikální a nevhodný postoj k obézním dětem, ačkoliv sama není žádné tintítko a touto diagnózou mává rodičům před nosem při jakékoli nemoci. Bolí vaše dítě břicho? Pak je přejedené. Bolí vaše dítě hlava? Pak má vysoký tlak, protože je obézní. Neříkám, že v některých případech tomu tak není a obezita skutečně způsobuje mnohé potíže, mám zdravotní školu, takže vím, o čem mluvím. Mě konkrétně paní doktorka zanedbala velmi silný zánět močových cest. Přišla jsem za ní ve 12 letech s bolestmi v podbřišku a první co zaznělo: To jsi se přejedla nebo snědla něco nadýmavého. Když mamka trvala na tom, že to není pravda, paní doktorka mě prohmatala a předepsala antibiotika a šli jsme domů. Bolesti neustávaly několik následujících dní. Jaké milé překvapení proběhlo po několika dnech ve večerních hodinách, když jsem skončila na pohotovosti s ukrutnými bolestmi. Místní paní doktorka se ptala mamky, jaká antibiotika mi byla předepsána, tak maminka odpověděla. A co se dozvěděla? Že paní doktorka Chaloupková mi předepsala VITAMÍNY! Mezitím, co jsem si doma polykala vitamíny, dostal se mi zánět i do ledvin a následně na vaječníky. Dodnes mám s tímto velké problémy a zřejmě nikdy nebudu moci mít vlastní děti. Proto se mi nedivte, že je můj příspěvek poměrně drsný, ale pokaždé, když jsem v ordinaci viděla viset ony diplomy, měla jsem chuť je paní doktorce omlátit o hlavu. Teď jsem díky bohu dospělá a navštěvuji jinou lékařku. Srdečně doufám (pro štěstí Vašich dětí), že tuto zkušenost mám pouze já.

nemám důvod být nespokojená

K paní doktorce jsem přešla,když mýmu nejstaršímu synovi byly 3 roky a měl bouly v podpaží.Bydlíme sice prej ve městě Budyně n/O ale pán doktor co tu byl nám řek že není třeba mu odebírat krev,že to nic není.Syn to měl 5 měsíců a pořád nic.Tak mi kamarádka doporučila p.MUDr Chaloupkovou ta nám vzala krev a už to bylo vše vyřešený.Syn mněl zánět a proto ta boule.Teď už mu je 14.A už jsem tam zůstala a NEMĚNILA BYCH.A pak se narodil druhej tomu je už 12.A děkuju paní doktorce,že když byl prostřední v první třídě prodělal černý kašel.Vystřídali jsme všechny kapky i syrupy a pak mi řekla že to vypadá na černý kašel,tak odběr,antibiotika ty jsou na to jen jedny.A když jeden tak i druhej to chytnul měsíc byly doma.A moc děkuju paní doktorce za ochotu i při nejmladším synovi tomu jsou teď 3roky když jsem tam přijela protože byl oteklý strašný kašel měl laryngitýdu.A to už mněla půl hodiny po ordinačńí hodině ale ještě tam byla tak nás vzala.Nejlepší pani doktorka co znám a slychám taky okolo!!!!!!!!!!!!!!!

Chodím tam i s druhým synem a jsem moc spokojená