Soukromá chirurgická ambulance
náměstí 28. dubna 2, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Soukromá chirurgická ambulance Jiný

U pana doktora jsem byl poprvé na odstranění znaménka a jeho přístup byl svérázný,ale v celku profesionální. Podruhé jsem ho navštívil letos v lednu se zarudlým a bolavým tukovým nádorem na zádech. Pan doktor nádor rozřízl a vyčistil, nastalo období kdy jsem chodil, každý druhý den na kontrolu a slova doktora zněla stále stejně-vymačkávat. Toto trvalo asi 1,5 měsíce. Poslední návštěva proběhla v březnu na začátku problémů Covidem a pan doktor mně již nepustil ani do ordinace a kontrola proběhla na chodbě s odkazem přijďte za týden. Za týden jsem přišel a ordinace byla uzavřena. Na dveřích bylo tel číslo do nemocnice. Nyní jsem v péči jiného lékaře,který žasl nad postupem pana doktora. V zádech mám po tukovém nádorů vyhnisanou díru velikosti vlašského ořechů a konečně operativně odstraněno hnisavé ložisko které bylo až ve svalovině. Takže odstranění tukového nádorů trvalo po léčbě panem doktorem zatím 9 měsíců a zažil jsem spoustu bolesti.

Umístění: Soukromá chirurgická ambulance

Otřesný přístup tohoto "doktora"... neurvaly přístup k pacientům, kdy Vás neváhá okrikovat, nerespektuje názor jiných odborníků, se slovy "ted Vas lecim ja!" A vrchol všeho je, že neváhá do zprávy napsat větší rozsah zranění jen aby dostal za to ošetření vyšší bodové ohodnocení! Samozřejmě neodpovídajici realitě - bylo mi pak vysvetleno jinym panem chirurgem. Kamkoliv jinam jen k tomuto doktorovi nikdy více, nikomu v žádném případě nedoporučuji!

Umístění: Soukromá chirurgická ambulance Zlomenina ruky, pohmoždění kolena

Pan doktor je pečlivý, příjemný člověk, který má nejen znalosti, ale i chuť povzbudit, pomáhat. Mé dceři pomohl v obou případech :) rozhodně doporučuji!
M. Hlaváčková

Za mě pan doktor super, bála jsem se a kor po recenzích tady.Je zvláštní to se musí nechat ale ví co děla.Vyrezaval mi bulku na hlavě a měla jsem s tím jednou už špatnou zkušenost od jiného Dr a tady super.Nic nebolelo, bylo to rychle, pořad se mě ptal jestli je mi dobře.rekl vše co mužů a nemůžu.podle mě vše jak se má dělat a bylo to rychle.

Pana doktora ...tedy zda se mu dá takhle říkat určitě nedoporučuji....ošetření mého dědy na chodbě je teda vrchol....chtělo by to trochu empatie a profesionálního jednání....sama pracuji v privátní ordinaci a tohle bych si ke svému pacientovi nedovolila

K doktorovi chodím příležitostně a jsem vcelku spokojen. Jeho nevšední jednání vyvažuje vtipnýma průpovídkama a profesionálním přístupem, takže vás dokáže uklidnit. Jediný problém jsem měl u něho jednou, kdy podcenil zákrok a musel jsem po třítýdenní pracovní neschopnosti okamžitě do nemocnice na operaci. Budíž mu odpuštěno. Jinak na něho nedám dopustit. Jako chirurg opravdu šikula

Pan doktor mi operoval cystu (aterom) na obličeji. Je vidět, že své práci rozumí a rozhodně si nemohu stěžovat. Malý mínus snad jen za ne právě prostornou ordinaci, ale to je drobnost. Rozhodně mohu doporučit.

Díky tomuto panu doktorovi jsem strávil dva měsíce na podzim v opánkách, protože po jeho ošetření zarůstajícího nehtu na noze se mi do rány dostala infekce, po pár kontrolách u něj, kdy jsem se dozvěděl "to bude dobrý" a po stále se zvětšující bolesti při došlapu jsem se objednal k jinému lékaři a problém byl vyřešen za čtrnáct dní.
Nedoporučuji.

Kamarádka dcery si u nás pořezala ruku o sklo. Pan doktor Šustr jí půl roku léčil neustále hnisající ránu. Když jsem se to dověděl, doporučil jsem změnu lékaře. Ten ránu znovu otevřel, řádně vyčistil a do měsíce byla zhojená.
Podobnou zkušenost má jeden soused, který po převazech hlavy u dr. Šustra skončil zpět v nemocnici.
Myslím, že MUDr. Šustr je důkaz nefunkčnosti Lékařské komory.

Pan doktor je dobrý, ale vadí mi to, že ordinuje mezi dveřmi - jeho přístup je dobrý - ovšem mezi dveřmi při účasti
sestry mi vadí -vyzout boty atd.