Samostatná ordinace PL - stomatologa
Štefánikova 396/4, Vysoké Mýto

Pan doktor Škorpil je milý, sympatický, empatický, ... Do jeho ordinace chodím přes 20 let a se zákroky, které mi prováděl (vytrhávání zubů moudrosti, nervu,..) jsem neměla nikdy problém. Velmi přátelský je i k mé pětileté dceři, která ráda chodí k zubaři. V ordinaci je příjemná atmosféra. Neměnila bych. P. Chválová

Po mnoha lékařích první , který se postaral, abych netrpěla ani fyzicky, ani psychicky. Perfektní a profesionální přístup k pacientovi a pohodová atmosféra, která je v ordinaci díky jemu a jeho paní, umožní přežít bez stresu i dost těžké zákroky. Delší čekací doba mě nikdy nevadila, u žádného jiného zubaře jsem v čekárně neusnula, u něj klidně. Jsem ráda, že mi ho kamarádka doporučila . Už se těším na další návštěvu. Znojemská.

V deseti letech jsem podle jiného místního stomatologa měla přijít o všechny zuby - paradentoza třetího stupně. V tu chvíli jsem přešla k panu doktorovi. Dnes jsem u něho již 16 let. Zuby mám doposud všechny své a bez jediného kazu. Tenkrát mi je zachránil a dodnes mu za to děkuji.

K panu doktorovi chodím už léta.Je pravda,že je delší čekací doba,ale neměnila bych.Se zuby,které mi léčil nebo opravoval jsem nikdy neměla problém,ale co je pro mě velice důležité - on i jeho manželka,která mu dělá už léta sestřičku,jsou vždy mile naladěni a jejich chováním a přístupem dokázali to,že na prohlídku popřípadě zákrok jdu jako na milou návštěvu,která vás dokáže i pozitivně naladit. Díky. :-) Věra N.

Velice dobrý stomatolog...doporučuji !

V žádném případě nedoporučuji. Po jeho péči mi nynější stomatolog dávat zuby dohromady téměř 4 roky. O jeden zub jsem bohužel přišla. Plomby vypadávaly a to nejen mě, ale i manželovi.

Výborný lékař, nejlepší, jakého jsem v tomto oboru poznala. Velice lidský přístup. I přesto, že jsem se odstěhovala téměř 130 km daleko od Vysokého Mýta, ráda si dvakrát za rok udělám výlet. Neměnila bych tohoto zubního lékaře, ani jeho hodnou paní - sestřičku za nic na světě!!! Děkuji - Jana Jonová

Výborny...

Velmi sympatický, nikdy jsem s ním neměla žádné problémy, skvělý lékař, bezvadný zubař pro malé děti, které se bojí a třeba vyvádějí, pláčou, jenom dříve delší čekací doba. Ale stojí za to si počkat.

Ano působí příjemně a profesionálně.