Praktický lékař pro dospělé
Máchova 643, Třinec

p.Doktor je vstřícný a hlavně lidský,né jen profesionál.Kdykoliv jsem něco potřeboval ač se to týkalo vstupní prohlídky kterou jsem potřeboval ne-li ihned,p.doktor byl ochotný a pozval si mě ještě než mu začly ordinační hodiny ve svém rádoby volnu v ordinaci.Je to PAN doktor,což se nedá psát nebo hovořit o jeho jedné nejmenované sestře,ale všichni víme o kterou pí.se jedná kdo už měl bohužel tu zkušenost.p.doktora určitě doporučuji!!!!!!!!Šlosárek Roman.

Co jeho ambulanci koupila soukromá firma nestojí to za nic. Vždy jsme byli spokojeni, ale v posledním roce se to už nedá, jen stále píše a píše, když ho člověk o něco požádá vymlouvá se a léky píše jak se mu líbí, mění je a pak tvrdí, že na ně je doplatek a v lékárně po ověření doplatek není, musí zřejmě psát co mu kdo poručí. Už nedoporučuji.

Pan doktor je skvělý odborník, výborný psycholog. S péčí jsme naprosto spokojeni, pečuje o pacienty i mimo pracovní dobu. Je jediný, u koho jsem zažila,že telefonicky kontaktoval pacienty (mimo pracovní dobu) a zajímal se o jejich aktuální zdravotní stav. Vždy se snaží vyjít maximálně vstříc. Sestra v ordinaci je skvělý odborník, vždy se snaží vyjít vstříc, nemám s ní negativní zkušenost.

Zaregistrovala jsem, ze pan doktor ma sestry dve. Jedna je opravdu velice ochotna a mila. Ovsem ta druha, tu snad dostal za trest. Takhle protivnou zenskou jsem uz dlouho nezazila. Proti panu doktorovi nemam nejmensi, lekar je dobry, ale mel by si vybrat i kvalitni spolupracovniky, jinak mu pacienti utecou.

Tento lékař je velmi dobrý diagnostik,snaží se každému vyhovět,super lékař.Jsme rádi,že ho máme na obvodě.Sestra je také vstřícná,ale pacienti nejsou vždy uznalí k její práci.

Moje zkušeností se sestřičkou jsou diametrálně odlišné = je to půl doktora, vstřícná a ochotná.
Ale i ona se – jako všude jinde – se setkává s nekritickými pacienty, kteří prosazují své EGO, své JÁ.
Lékař je uznávaný dlouholetý zkušený praktik, snaží se být vstřícný, ale má potíže se zvládáním velmi početné klientely = přes 3 tis. pacientů /táhne ho asi kapit. platba/ v níž vysoce převažují důchodci a z těch pak starší "babky" pro které je zpovědníkem … není divu, že v pozdním odpoledni je již dost unavený = nemá hlavu jako kůň … jinak je vesměs a právem u pacientů velmi oblíben.
Já osobně ho hodnotím také jako velmi dobrého lékaře ...