Adresa

Ambulance PL pro dospělé
Vydmuchov 399/5, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

S takovým chováním mám strach tam jít a "otravovat" ho s angínou.. Minule měl ord. dobu hodinu a půl, tak jsem tam byla přesně jak začínal a to se mi zdálo, že na mě vypustí psy, kdyby tam nějaké měl! Jako "honem honem neotravovat, já se balím na dovču a nestíhám.....!" Hnus. Ale sestřička je vždy skvělá a ochotná, klobouk dolů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pan doktor Kubík je naprosto báječný a jsem s ním maximálně spokojená.Moc mi pomohl a věnoval se mi, vůbec nemůžu říct, že bych z něj měla dojem, že pacienti jsou pro něj otravný hmyz, spíše naopak.Mohu ho jen doporučit.Ono také nezáleží jen na přístupu lékaře k pacientovi, ale také pacienta k lékaři ... o některých pacientech si člověk může udělat obrázek během vteřiny už jen v čekárně ...

J

Velmi dobrý praktický lékař s nadstandardním přístupem k pacientovi ve smyslu zajištění odborných lékařů a následné péče v případě momentálních zdravotních problémů. Mohu vřele doporučit.


K

Lékař, který vždy pošle na odborné vyšetření. Ochotný, spolu se sestrou tvoří tým, na který se mohu vždy s důvěrou obrátit.


K

skvělý lékař a člověk na svém místě.Při každé návštěvě jsem velmi spokojen,a odborně ošetřen.Vždy se mi dostáva nadstandartního vyšetření a to i z duvodu prevence a předchazení nemoci.


B

Opravdu velmi slabý, navíc nepříjemný doktor. Při návštěvě na LSPP jsem byl obtížným hmyzem, který ruší při televizi. Uvítání slovy "Tak co Vám je? Doufám, že je to na neděli." Potom proč jsem nešel v pátek a pak proč jsem nešel v pondělí k OL. Když jsem se ozval, tak jsem byl shozen arogancí, a pak už jsem se nedozvěděl ani co mi je, anoi jaké léky dostávám. Stejně diagnoza byla chybná, ATB zbytečná a musel jsem na krční. Nakonec jsem se dozvědel, že ho neplatím. Morous a ukázkový příklad do učebnic o lékařské etice pro mediky, jaký přístup lékaře k pacientovi je nepřípustný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu