Praktický lékař pro dospělé
Rudé armády Jäkl a.s. 471, Karviná

Praktický lékař pro dospělé
OKD a.s. Důl Darkov záv.2 2179, Karviná

Chodíme k panu doktorovi celá rodina. Nikdy jsme neměli žádný problém. Pan doktor je ochotný, při komplikacích posílá k odbornému vyšetření, aby se něco nezanedbalo. Pokud přijdeme jen předepsat léky, tak opravdu jen předepíše léky. Když přijdeme s nemocí nebo nějakou komplikací, řeší ji. Sestřička je velmi milá, ochotná. Jsme spokojeni.

CHODIM K TOMUTO LEKAŘÍ VIC NEZ 27LET A JE TO ČLOVEK NA SVEM MISTE A BEZ PROBLEMU NEMŮŽU RICT NIC NEŽ CHVALU A LIDSKY PŘISTUP A SESTŘIČKU MA POKLAD.

Chodím k tomuto lékaři již řadu let a co dodat ,vcelku dobrý diagnostik a co neví pošle k odborníkovi ,tak to je lepší než aby se v tom vrtal.Když lidi čekají dlouho nadávají u tohoto lékaře to jde ráz na ráz a tak je to podle mne v pořádku nic nechytnu a vím co mám dělat za chvíli.Doktore dík

Chodím k tomuto lékaři již 25 let a mohu potvrdit že je to člověk na svém místě ,odborník kterému nechybí lidský přístup

Ochotný bezproblémový a znalý v oboru.

Profesně zdatný

chodím k tomuto lákaři již 25 let nemám žádný problém

Lepšího prakt.lékaře neznám,a sestřička je naše zlato

doktor je sice rychlý, ale je to sympaťák. Spíš ale píše kvůli sestřičce. Má tu nejlepší sestřičku, jakou jsem kdy zažila. Ochotná, milá a mě osobně hodně pomohla. děkuji

Šikovný lékař, s rychlým jednáním, doporučuji.