Sam. ordinace PL - stomatologa
Bělehradská 321, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Chodím k panu doktorovi už 40 let a jsem s ním nadmíru spokojený. Stará se o moje ne zrovna excelentní zuby velmi svědomitě a zuby mi stále slouží k mé spokojenosti. Je výborný zubař a stejně dobrý člověk. Na návštěvu ordinace se vždy těším a musím pochválit i jeho příjemnou asistentku. Doufám, že ještě nějaký ten vydrží ve své práci.

Zkušený zubař a absolutní profesionál. Dnes mám za sebou první návštěvu a jsem opravdu nadmíru spokojen. Neskutečně sympatický zubař, který svou práci odvádí dobře a ještě k tomu rychle. Mám poměrně velký strach ze zubařů, ale nyní se už bát nebudu. Víc takových doktorů

Po vytržení zubu (prý se nedal zachránit...) mi na dotaz, zda by se místo něj dal vložit implantát odpověděl, že ne, že se dá pouze vytvořit můstek (zbroušení dvou okolních zdravých zubů, pro stomatologa "finančně přínosný" zákrok), opak je pravdou.... Navíc v případě návštěvy jiného stomatologa v době jeho dovolené nebyla "jeho práce" z jeho strany hodnocena valně...

pan doktor je svedomity a cela rodina je moc spokojena. jedlickovi

je to profik, hlavne nekeca nesmysli, zub opravi a dobre, nakonec je v pardubicich uznavanej jak mezi sportovci tak i u verejnosti, az budete mit plombu 20 let a nebudou vas bolet zuby jako me, tak pak hodnotte lekare.

Pan doktor byl při ošetření velmi ochotný, popsal mně co vyvolává mé potíže i průběh další léčby.Je to profik ,který nejlépe ví, jak má účinně zasáhnout.
Byla jsem spokojena,zub mám po jeho zásahu v pořádku.