Adresa

Praktický lékař stomatolog
Křižíkova 3, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Je to jeden z nejlepších stomatologů,se kterými jsem se ve svém již pokročilejším životě potkal a přejí mu mnoho úspěchů v jeho další náročné práci.

Je to ten nejlepší zubař, kterého si můžete přát!!! Rychlý, pohotový, vždy perfektně odvedená práce!!! Navíc sympaťák. Řemeslo má v ruce! Chodíme k němu celá rodina, už desítky let! Od nejstaršího člena po nejmladšího. Fakt jsme všichni spokojení.

Pan doktor je velmi citlivý lékař, podle mě bezchybný profesionál. Důvěru v něj má i má dcera, která se díky němu nebojí zubního ošetření.


Pan Doktor velmi výborný odborník.


doporučuji každému pacientovi


Tenhle doktor je fakt sympatak. Zatim jsem sim nemela zadny problem...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


L

Chodím k panu doktorovi téměř 20 let a jsem velmi spokojená. Přivedla jsem k němu i dceru ve 3 letech, byla prý jediné dítě, které si zavedl do evidence a dodnes k němu chodí. Není jistě snadné ošetřit chrup dítěte tak, aby nemělo špatné zážitky a zubaře se nebálo. Ale panu doktorovi se to podařilo skvěle, navíc měl i tehdy bezvadnou sestřičku, která měla na každé úspěšné návštěvě nemalý podíl. Dcera mě přemlouvala jít k zubaři i o víkendu! Prostě ihned, jakmile si našla nějaký možný kaz. Hodnou sestřičku nahradila jiná hodná sestřička, takže jsme obě stále velice spokojené s ošetřením. Můžeme jedině doporučit!


J

Naprostá spokojenost


A

Pár zubních lékařů jsem vystřídala a pan doktor zaslouží velkou jedničku. Já jsem velmi spokojená a dokonce ani má tří letá dcera se nebojí. Jeho předností určitě je i to že v danou hodinu na kterou vás objedná vás i ošetří.


Velmi dobrý,příjemný, pracuje velmi šetrně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu