Praktický lékař stomatolog
Křižíkova 3, Ostrava

Je to jeden z nejlepších stomatologů,se kterými jsem se ve svém již pokročilejším životě potkal a přejí mu mnoho úspěchů v jeho další náročné práci.

Je to ten nejlepší zubař, kterého si můžete přát!!! Rychlý, pohotový, vždy perfektně odvedená práce!!! Navíc sympaťák. Řemeslo má v ruce! Chodíme k němu celá rodina, už desítky let! Od nejstaršího člena po nejmladšího. Fakt jsme všichni spokojení.

Pan doktor je velmi citlivý lékař, podle mě bezchybný profesionál. Důvěru v něj má i má dcera, která se díky němu nebojí zubního ošetření.

Pan Doktor velmi výborný odborník.

doporučuji každému pacientovi

Tenhle doktor je fakt sympatak. Zatim jsem sim nemela zadny problem...

Chodím k panu doktorovi téměř 20 let a jsem velmi spokojená. Přivedla jsem k němu i dceru ve 3 letech, byla prý jediné dítě, které si zavedl do evidence a dodnes k němu chodí. Není jistě snadné ošetřit chrup dítěte tak, aby nemělo špatné zážitky a zubaře se nebálo. Ale panu doktorovi se to podařilo skvěle, navíc měl i tehdy bezvadnou sestřičku, která měla na každé úspěšné návštěvě nemalý podíl. Dcera mě přemlouvala jít k zubaři i o víkendu! Prostě ihned, jakmile si našla nějaký možný kaz. Hodnou sestřičku nahradila jiná hodná sestřička, takže jsme obě stále velice spokojené s ošetřením. Můžeme jedině doporučit!

Naprostá spokojenost

Pár zubních lékařů jsem vystřídala a pan doktor zaslouží velkou jedničku. Já jsem velmi spokojená a dokonce ani má tří letá dcera se nebojí. Jeho předností určitě je i to že v danou hodinu na kterou vás objedná vás i ošetří.

Velmi dobrý,příjemný, pracuje velmi šetrně.