Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

(1 názor)

Úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho :-) Naším cílem je předcházet zubnímu kazu i zánětu a udržovat tak Vaše zuby krásné a zdravé. V ordinaci dentální hygieny Od ucha k uchu se na Vás t ěší diplomov... Více

Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Janouškova 579/4, Brno-sever

613 00, Brno, jihomoravský

Úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho :-)

V ordinaci dentální hygieny Od ucha k uchu se na Vás t ěší diplomované dentální hygienistky Bc. Aneta Chmelová, DiS. a Michaela Dvořáková, DiS.
Snažíme se o to, aby objednací termíny nebyly dlouhé a byly dostupné. Proto došlo k prodloužení ordinační doby a proto se i střídáme na tomto pracovišti dvě. Doufáme, že to pro Vás bude příjemné a těšíme se na vaši návštěvu.
Objednejte se již dnes a zjistěte, jak jsou na tom Vaše zuby a Váš úsměv!
Aneta Chmelová ordinuje: PO 8.00-16.00, ÚT 9.00-17.00, ST 7.30-12.30 a PÁ 7.00-13.00
Michaela Dvořáková ordinuje: ST 12.30-17.30 a ve ČT 8.00-15.00

Pokud se chcete objednat ke konkrétní hygienistce, respektujte při vybírání času prosím výše uvedenou ord. dobu nebo se objednejte telefonicky.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou.

Naše vybavení

Nejbližší zařízení

• Michaela Dvořáková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• M

Slečna není ještě příliš zdatná, odhaduji, že se zatím zaučuje. Za hodinu odstranění zubního kamene pro dospělého si účtovala 600 kč / 1 hod, což by bylo ok a z toho 15 min hovořila o technice čištění zubů , ale nepůsobilo to nic moc odborně, překvapení nastalo, když u dítěte 12 let si za odstranění zubního kamene za pouhých 30 min účtovala 500 kč!! z toho 15 min z těch 30 neměla už co dělat a tak si povídala s dítětem zase o čištění, zajímavý a pro mě nepochopitelný nepoměr v ceně, dospělí 600 za 1 hod a dítě za 500 1/2 hod(15 min práce. Což nás dost zaskočilo a odradilo a z původního plánu chodit k ní pravidelně nebude nic. zatím jsme všude platili za dítě za 30 min 1/2 taxi z hodiny dospělého, logicky.

• A

Ošetření u dentální hygienistky jsem se trochu obávala, bylo mé první. Slečna hygienistka mě ale uklidnila, vše důkladně vysvětlila - jaký je stav mých úst, co je dobře, co je špatně a hlavně co je třeba změnit. Vše mi ukázala v zrcadle. Ošetření samotné nebylo vůbec bolestivé, zuby byly po něm krásně hladké a jako nové :-) Nakonec mi slečna Michaela doporučila správné pomůcky pro čištění zubů. Mnohokrát děkuji, přijdu znovu za půl roku. Všem doporučuji navštívit tuto hygienistku :-)