OFTALPRO s.r.o., oční ordinace

(29 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

OFTALPRO s.r.o., oční ordinace

Mendlovo náměstí 907/1a

60300 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Dana Račanová

  Oční Lékař, MUDr.

  • W

   Dnes jsem zažila něco, co jsem ještě za necelých 7 let života svého syna nezažila. Setkávám se s různými přístupy od vstřícného po naprosto odmítavý a neprofesionální. Záleží na vztahu zdravotníků k postiženým dětem. Po dnešním zážitku mám úsměv na tváři ještě teď. Sestřičky i paní doktorka jsou skvělé psycholožky, ještě nikdy nikdo nedal mému synovi tolik času a prostoru na zorientování. Díky tomu se povedlo alespoň jedno vyšetření (po 4 letech neúspěchů u jiných lékařů!!!), přestože mi už v čekárně znakoval "ne,ne,ne" a vypadalo to, že uteče pryč. Moc děkuji, vaše dnešní vyšetření nekomunikujícího dítěte na hraně středně těžkého a těžkého mentálního postižení bylo jedním slovem skvělé. Věřím, že společně najdeme způsob, jak časem synka přesvědčit k větší spolupráci.
   P.S. V optice se mu brýlečky na očičkách moc líbily, tak snad se mu budou líbit dál a bude je nosit.
   Jana D.

  • A

   Z důvodu dlouhodobé nespokojenosti se svým očním lékařem jsem byla nucena změnit lékaře a jelikož bydlím blízko Mendlova náměstí, rozhodla jsem se zkusit paní MUDr. Danu Račanovou. A teď lituji jen toho, že jsem změnu neprovedla už mnohem dříve. Paní doktorka je velmi příjemná, její odborné znalosti jsou na vynikající úrovni a pracuje i nad rámec svých povinností. Přesně takhle si představuji proklientský přístup v akci. Děkuji a budu se těšit na příště! Aneta

  Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře


 • Jana Štaifová

  Oční Lékař, MUDr.

  • P

   Dobrý den,
   má maminka, ročník 1929 přestala vidět na pravé oko. Náhodně jsem se dostala tímto při řešení tohoto problému k paní doktorce MUDr. Janě Štaifové ve FN Bohunice. Následovala léčba a pravidelné kontroly. Za život jsem se setkala s mnoha lékaři, paní doktorka od začátku každou naši návštěvu měla velmi příjemný,lidský přístup k mé mamince (bohužel maminka trpí i postupnou Alzheimerovou chorobou).Vždy velmi pečlivě maminku vyšetřila a detailně se zajímala o zdravotní stav maminky. Paní doktorce děkuji tímto za její vysokou profesionalitu, skvělý přístup a přeji jí jen to nejlepší, hodně úspěchů v životě i profesi.
   Radmila Polzerová

  • P

   Konečně jsem našla lékařku, která mě plně vyhovuje. Provedla velmi detailní vstupní vyšetření a začala oko léčit. Jsem ráda, že jsem na paní doktorku našla kontakt od paní, která s ní byla velmi spokojená a já se k ní přidávám.
   Pavlína Syrová


 • Jana Prokešová

  Oční Lékař, MUDr.

  • Nadstandartní přístup lékaře, důkladné vyšetření, paní doktorka se mi vše srozumitelně vysvětlila...


 • Martina Marková

  Oční Lékař, MUDr.

  • Umístění: jiné místoSlužby: problém s okem

   Paní doktorka byla velmi milá a vstřícná, důkladně mě vyšetřila a pomohla mi s mým problémem. Mohu jen doporučit.