Oční klinika NeoVize Brno

(5 názorů)

Oční klinika NeoVize Brno patří mezi největší oční mikrochirurgická pracoviště v ČR. Poskytujeme komplexní a vysoce kvalitní chirurgickou léčbu očních vad a onemocnění. Specializujeme se na laserov... Více

Oční klinika NeoVize Brno

Viniční 235, Brno-střed

615 00, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 51...

Specializujeme se na laserové operace očí femtosekundovým laserem, nitrooční operace dioptrických vad, ambulantní operace šedého zákalu klasickou i laserovou metodou, léčbu onemocnění sítnice a sklivce, léčbu keratokonu, zeleného zákalu, šilhání u dospělých a další.

Poskytujeme vždy péči na nejvyšší úrovni. Pacienti v NeoVizi oceňují kromě špičkové péče i lidský a individuální přístup a zájem o pacienta, který stále ještě není v českém zdravotnictví obvyklý. Naši oční lékaři a chirurgové patří mezi špičku ve svém oboru.

Oční klinika NeoVize má podepsané smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Naše vybavení

• Operace šedého zákalu laserem
  • Léčba presbyopie - PRELEX
  • Léčba keratokonu
  • Plastické operace očních víček
  • Léčba onemocnění sítnice a sklivce

Vyšetření

• Vyšetření OCT
  • Vyšetření na Pentacamu
  • Vyšetření na endotelovém mikroskopu
  • Vstupní vyšetření před laserovou operací
  • Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu
  • Vyšetření šilhání

• Syndrom suchého oka

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Šárka Skorkovská

Oční Lékař, Doc. MUDr.

• O

Zatím jsem u této paní doktorky byla v pátek 10.10. 2014 na vstupním vyšetření na laserovou operaci očí v brněnském Lexumu. Přístup všech - od recepčních až po paní doktorku byl na 1. Všichni milí a paní doktorka na vše ochotně odpověděla a vysvětlila. Operace mě čeká 27.11., tak jsem zvědavá a trošku se i bojím, ale snad vše dobře dopadne :)

• skvělý přístup při implantaci umělé oční čočky i při následující péči

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře