MONADA s.r.o. - Klinika komplexní rehabilitace

• Kateřina Marková

Fyzioterapeut,

• Š
      Umístění: MONADA s.r.o. - Klinika komplexní rehabilitace

Paní doktorku nemohu doporučit, ač zajisté odborník, s takto arogantní a nepříjemnou lékařkou jsem se doposud nesetkala. Šla jsem na vyšetření se dvěma dětmi, hned zpočátku vyjádřila nelibost nad tím, že bude úhrada vyšetření na pojišťovnu. Chovala se ke mně i k dětem se značným despektem, dokonce jsem nabyla dojmu, že jí dětští pacienti vadí. Nakonec nám navrhla nákup ortopedických pomůcek přímo v zařízení Monada za 4000,- Kč. Jak jsem později zjistila, cena byla dvojnásobná než u specializovaného prodejce. Děti byly z jejího chování překvapené a odmítly jít k této lékařce na kontrolu.Ani já nejsem masochista, takže budu hledat jiného ortopeda.

• Renata Čížkovská

Internista, MUDr.

• M
      Umístění: Monada, spol.sr.o.Služby: Jiný

Paní Čížkovská byla nepříjemná a neschopná komunikovat. Absolvovala jsem s ní vstupní prohlídku a odradilo mě to od celé Monady. Není ochotná jakkoliv pozměnit své vysvětlování úkonů, které po pacientovi chce, aniž by se dovolila, náhodně na něj hrabe a tlačí ho kdovíkam (v kontextu fyzioterapie je pochopitelně v pořádku kontakt, ale normální by mi přišlo říct, co dělám) a má naprosto nekonstruktivní a vpravdě nezdvořilé poznámky - od "nojo, vy chodíte hrozně" bez jakéhokoliv přidaného vysvětlení či rady, po vysmívání se špatné pohybové koordinaci. Vzhledem k ceně návštěvy bych skutečně čekala víc ochoty a lepší komunikaci.