Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

MONADA s.r.o. - Klinika komplexní rehabilitace

Střelničná 1861/8a

182 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Renata Čížkovská Jiný

  Paní Čížkovská byla nepříjemná a neschopná komunikovat. Absolvovala jsem s ní vstupní prohlídku a odradilo mě to od celé Monady. Není ochotná jakkoliv pozměnit své vysvětlování úkonů, které po pacientovi chce, aniž by se dovolila, náhodně na něj hrabe a tlačí ho kdovíkam (v kontextu fyzioterapie je pochopitelně v pořádku kontakt, ale normální by mi přišlo říct, co dělám) a má naprosto nekonstruktivní a vpravdě nezdvořilé poznámky - od "nojo, vy chodíte hrozně" bez jakéhokoliv přidaného vysvětlení či rady, po vysmívání se špatné pohybové koordinaci. Vzhledem k ceně návštěvy bych skutečně čekala víc ochoty a lepší komunikaci.


  Š
  Ověřeny pacient
  Lékař: Kateřina Marková

  Paní doktorku nemohu doporučit, ač zajisté odborník, s takto arogantní a nepříjemnou lékařkou jsem se doposud nesetkala. Šla jsem na vyšetření se dvěma dětmi, hned zpočátku vyjádřila nelibost nad tím, že bude úhrada vyšetření na pojišťovnu. Chovala se ke mně i k dětem se značným despektem, dokonce jsem nabyla dojmu, že jí dětští pacienti vadí. Nakonec nám navrhla nákup ortopedických pomůcek přímo v zařízení Monada za 4000,- Kč. Jak jsem později zjistila, cena byla dvojnásobná než u specializovaného prodejce. Děti byly z jejího chování překvapené a odmítly jít k této lékařce na kontrolu.Ani já nejsem masochista, takže budu hledat jiného ortopeda.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu